Pourodouring και picnicing στα Γερανεια

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Aυτο το Σαββατο (12/12) λεμε να εκδραμουμε χωματινα προς τα Γερανεια και να την πεσουμε καπου για πικ νικ
Ραντευου στο περιπτερο Χαιδαριου στις 8:00 και αναχωρηση στις 8:30
Oσοι πιστοι λοιπον προσελθετε!

Απαραιτητα για την βολτα μια εστω και μικρη επαφη με το χωμα και εξοπλισμος ασφαλειας αναβατη
Και εκτος των ανωτερω φυσικα καλη διαθεση

Σημαντικο για να μην δαγκωνουμε απο την πεινα στον τελος ο ενας τον αλλο:
Ο καθενας φερνει απο το σπιτι του το φαγητο του το οποιο να ειναι αρκετο για να χορτασει ο ιδιος (ή και παραπανω) Το οποιο ομως οταν θα κατσουμε να φαμε δεν το τρωει μονος του αλλα το μοιραζεται με ολους
 

Corki

Μέλος
Όνομα
Ν!κολας
Μοτό
Μάρκα Απεριορίστων Διαδρομών
Μιλαμε για ετοιμο φαγητο ...μαγειρεμενο-ψημενο......και οχι κατι που πρεπει να προετοιμαστει εκεινη την στιγμη....πχ λουκανικα-μπριζολες κτλ

Σωστα????
 

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
Μιλαμε για ετοιμο φαγητο ...μαγειρεμενο-ψημενο......και οχι κατι που πρεπει να προετοιμαστει εκεινη την στιγμη....πχ λουκανικα-μπριζολες κτλ

Σωστα????
και το αρνι που μου ειπατε να κουβαλαω στον σβερκο μου
τι να το κανω τωρα?
να το σουβλισω και να το φερω ετοιμο?
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Ο καθενας φερνει απο το σπιτι του το φαγητο του το οποιο να ειναι αρκετο για να χορτασει ο ιδιος (ή και παραπανω) Το οποιο ομως οταν θα κατσουμε να φαμε δεν το τρωει μονος του αλλα το μοιραζεται με ολους

:roflmao:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Μιλαμε για ετοιμο φαγητο ...μαγειρεμενο-ψημενο......και οχι κατι που πρεπει να προετοιμαστει εκεινη την στιγμη....πχ λουκανικα-μπριζολες κτλ

Σωστα????
και το αρνι που μου ειπατε να κουβαλαω στον σβερκο μου
τι να το κανω τωρα?
να το σουβλισω και να το φερω ετοιμο?
Περιμένετε λίγο βρε ανυπόμονα πλάσματα ,να δούμε πρώτα την εκδήλωση ενδιαφέροντως συμμετεχόντων.
Αν μας κάνουν την τιμή να συμμετάσχουν στο FagoDuro μερικοί φίλοι με boxer ,τότε μπορούμε να ψήσουμε κιόλας. :D


Μέσα εγώ :yew:
μόνο που
επειδή είμαι σε διατροφή (απο σήμερα):rolleyes:
δεν θα ετοιμάσω τίποτα απ'το σπίτι :happy:
για να μην μπώ στον πειρασμό κ τα τσακίσω επι τόπου.:muted:
Θα τσιμπολογήσω κάτι τις (το ελάχιστο) απο αυτά που θα φέρετε.:p

christof....το αρνάκι μην ξεχάσεις.;)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αν μας κάνουν την τιμή να συμμετάσχουν στο FagoDuro μερικοί φίλοι με boxer ,τότε μπορούμε να ψήσουμε κιόλας. :D
Σωστος, τωρα με τους μποξεραδες στην παρεα θα γινεται BBQ στο πιτς-φυτιλι, να τοχουμε υπ'οψη αυτο! :laugh: :yew:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ειναι λιγο δυσκολο να βγουν τα μποξερ σαββατο!!!
παρτε ξηρα τροφη καλυτερα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Περιμένετε λίγο βρε ανυπόμονα πλάσματα ,να δούμε πρώτα την εκδήλωση ενδιαφέροντως συμμετεχόντων.
Αν μας κάνουν την τιμή να συμμετάσχουν στο FagoDuro μερικοί φίλοι με boxer ,τότε μπορούμε να ψήσουμε κιόλας. :D


Μέσα εγώ :yew:
μόνο που
επειδή είμαι σε διατροφή (απο σήμερα):rolleyes:
δεν θα ετοιμάσω τίποτα απ'το σπίτι :happy:
για να μην μπώ στον πειρασμό κ τα τσακίσω επι τόπου.:muted:
Θα τσιμπολογήσω κάτι τις (το ελάχιστο) απο αυτά που θα φέρετε.:p

christof....το αρνάκι μην ξεχάσεις.;)
Για εμενα οντως ειναι δυσκολη η Σαββατιανη, εκτος και το κανουμε διημερο....:rolleyes:
Μονο τοτε παιρνω αδεια....:D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Κοιταξτε puro ειμαι τωρα το duro πρεπει να το διεκδικησω νομιζω χαχαχα ...αν και ειναι νωρις θα ξερω πεμπτη λογω δουλειας κατα 80% μεσα...αν η παρεα δεχεται καινουργιους αχνωστους φιλους, αλλα με καλη διαθεση και χουμορρρρρ ...μπρρρ
 
Τελευταία επεξεργασία:

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Κοιταξτε puro ειμαι τωρα το duro πρεπει να το διεκδικησω νομιζω χαχαχα ...αν και ειναι νωρις θα ξερω πεμπτη λογω δουλειας κατα 80% μεσα...αν η παρεα δεχεται αγνωστους αλλα με καλη διαθεση και χουμορρρρρ ...μπρρρ
Οι αγνωστοι ειναι αγνωστοι μεχρι να γνωριστουνε Μετα ειναι γνωστοι ή γιατι οχι και φιλοι
Καλως να ερθεις! Ολοι οι καλοι χωρανε (αλλα μονο αυτοι)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κοιταξτε puro ειμαι τωρα το duro πρεπει να το διεκδικησω νομιζω χαχαχα ...αν και ειναι νωρις θα ξερω πεμπτη λογω δουλειας κατα 80% μεσα...αν η παρεα δεχεται καινουργιους φιλους, αλλα με καλη διαθεση και χουμορρρρρ ...μπρρρ
Aντε οι προπελατοι.....γιατι μας εχουν φαει:waiting::D
 
Top Bottom