Solo βόλτα στα ορεινά χωριά πέριξ των Τρικάλων

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Σε νιώθω...
Μα καλά, ούτε ένα κοψίδι? έναν καφέ κάπου?
Πέτρο στο σπίτι με περίμενε χοιρινό πρασοσελινο...αυτό το φαγητό δεν το αλλάζω για όλα τα παϊδάκια του κόσμου ;)

Άσε που υποτίθεται βρήκα μια βόλτα μόνος μου για 1,5-2 ώρες το πολύ...αν ήξερα ότι θα γίνει οδύσσεια θα έπαιρνα και κολατσιό μαζί :)

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
σας ευχαριστω για τα σχολια και τις προτροπες για χωματινα...
εχει περασει απο το μυαλο μου, αλλα ειναι πολλα που μου λενε να μην το κανω.
εχω ενα χτυπημενο γονατο απο παλιο τροχαιο με την μηχανη. η κακη μου φυσικη κατασταση επισης δεν βοηθαει (ακομα πιασμενος ειμαι απο την κυριακη)
εχω μια μηχανη που για να ειμαστε ειλικρινεις, δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ανταπεξελθει σε τετοιες συνθηκες.
εχω μια τσεπη σχετικα ρηχη, που θα δυσκολευτει να υποστηριξει τις οποιες ζημιες θα βγαλει η μηχανη.

that being said, χτες το βραδυ κοιτουσα συγκριτικα και τιμες για χωματινα λαστιχα 50/50 :thinking:

ειναι σοβαρη η κατασταση μου :ha:ha:ha
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
σας ευχαριστω για τα σχολια και τις προτροπες για χωματινα...
εχει περασει απο το μυαλο μου, αλλα ειναι πολλα που μου λενε να μην το κανω.
εχω ενα χτυπημενο γονατο απο παλιο τροχαιο με την μηχανη. η κακη μου φυσικη κατασταση επισης δεν βοηθαει (ακομα πιασμενος ειμαι απο την κυριακη)
εχω μια μηχανη που για να ειμαστε ειλικρινεις, δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ανταπεξελθει σε τετοιες συνθηκες.
εχω μια τσεπη σχετικα ρηχη, που θα δυσκολευτει να υποστηριξει τις οποιες ζημιες θα βγαλει η μηχανη.

that being said, χτες το βραδυ κοιτουσα συγκριτικα και τιμες για χωματινα λαστιχα 50/50 :thinking:

ειναι σοβαρη η κατασταση μου :ha:ha:ha


Ηθελες και χοιρινο με πρασσοσελινο , τρομαρα σου....:mooning:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
σας ευχαριστω για τα σχολια και τις προτροπες για χωματινα...
εχει περασει απο το μυαλο μου, αλλα ειναι πολλα που μου λενε να μην το κανω.
εχω ενα χτυπημενο γονατο απο παλιο τροχαιο με την μηχανη. η κακη μου φυσικη κατασταση επισης δεν βοηθαει (ακομα πιασμενος ειμαι απο την κυριακη)
εχω μια μηχανη που για να ειμαστε ειλικρινεις, δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ανταπεξελθει σε τετοιες συνθηκες.
εχω μια τσεπη σχετικα ρηχη, που θα δυσκολευτει να υποστηριξει τις οποιες ζημιες θα βγαλει η μηχανη.

that being said, χτες το βραδυ κοιτουσα συγκριτικα και τιμες για χωματινα λαστιχα 50/50 :thinking:

ειναι σοβαρη η κατασταση μου :ha:ha:ha
αγαπαμε χωμα !!!!!!!!!
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Ωραια βολτα φιλε...
Εγω μενω Τυρναβο γενικα ειμαστε 2 3 ατομα απο Λαρισα που μας αρεσουν τα βουνα οποτε αν θες βρισκομαστε να γνωριστουμε..
κατι θα κανουμε. ειναι κι δυο φιλοι απο Βολο που θελουν βουνο, οποτε θα το κανονισουμε ;)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τα
κατι θα κανουμε. ειναι κι δυο φιλοι απο Βολο που θελουν βουνο, οποτε θα το κανονισουμε ;)
Τα βουνά σας περιμένουν...!!!;)
Ακόμα περνάνε άνετα...:)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν κανονιζουμε μια πανθεσσαλικη να γινει χαμος ασφαλτο χωμα ......χωμα βουνο.....
Καλή ιδέα...:ida:
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Δεν κανονιζουμε μια πανθεσσαλικη να γινει χαμος ασφαλτο χωμα ......χωμα βουνο.....
βλεπω και τον @thenos o katemis αγριεμενο :)
περιμενουμε και @todor να βαλει λαστιχα και φυσικα @ELF
 
Reactions: ELF

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
εμ, δε πρέπει?? μικρά παιδιά είμαστε κι εμείς....
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
εγω μεσα ειμαι...και για χωμα μεσα, αλλα οχι οπως αυτο στις φωτο...δεν θα το αντεξω :) :) :)
Εαν θα βάλεις χωμάτινα θα έχεις τρομερή ασφάλεια,πρόσφυση και φρένα σε σχέση με αυτά που φοράς και αυτά που πέρασες θα τα έχεις για ζέσταμα...;)
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Βαλε ενα λαστιχακι και θα δεις μεγαλη διαφορα εγω το varadero του πινω το αιμα στο βουνο
Heidenaou στη λασπη εχω θεμα αλλα τωρα στην επομενη αλλαγη θα βαλω τακουνατο.
Με μια πρόχειρη ματια που έριξα, μου άρεσαν τα heidenau κυρίως λόγω διάρκειας. Ούτως ή άλλως σε σχέση με αυτά που έχω θα είναι ετη φωτός καλύτερα στο βουνό.
Αλλά και τα mitas e07 φαίνονται ενδιαφέροντα...

Θα δω...ούτως ή άλλως ότι γίνει σε θέμα ελαστικών θα γίνει με το νέο ετος

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom