spartan's route

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Μέσα Ηλία. Δωσε λεπτομέρειες σιγά σιγά
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Δεν θυμαμαι κατα ποσο βολευει τη διαδρομη και τις εκει υποδομες
αλλα υπαρχει ενα μερος για να περασουν οι αναβατες το βραδυ του Σαββατου
αντιστοιχης αισθητικης και ιστορικης αξιας με αυτην.
Η πλατεια της Γκουρας.

 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εγώ θα μαι απέναντι σας,,,,,,
διότι ως " xurxes " aka Ξέρξης δεν μπορώ να λειπω,,,,,,, απ τις Θερμοπύλες


πολύ γκαματι ιδέα bro!!!!!!
κ εγω απεναντι σου θα ειμαι με τους 10 η με τους 300 !!! ουτε εγω μπορω να λειπω. τα ξαναλεμε λοιπον.
 

ikontop

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW F800GS
Δεν θυμαμαι κατα ποσο βολευει τη διαδρομη και τις εκει υποδομες
αλλα υπαρχει ενα μερος για να περασουν οι αναβατες το βραδυ του Σαββατου
αντιστοιχης αισθητικης και ιστορικης αξιας με αυτην.
Η πλατεια της Γκουρας.

Ωραιο χωριο η Γκουρα. Και γυρω του οι πανεμορφες χωματινες διαδρομες της Ζηρειας.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Αν και τέλος Οκτώβρη θα έχω εξετάσεις ειδικότητας και θα είμαι σε μεγάλο πανικό, βρίσκω την ιδέα γαμάτη και θα το παλέψω πολύ να έρθω με τους υπόλοιπους κουζουλούς από το νησί.... ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ακουω φωνες που λένε οτι μπορεί να ειναι άλλη η ημερομηνία
Ολα γυρίζουν !!!
Η μπίλια δεν εχει κάτσει ακόμα
Έπονται εξελίξεις !!!!
Λίγη αναμονή
Θα μας τα εξηγήσει ο στρατηγός ilai όταν έρθει η ώρα !!!
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Γουσταρω λεμε!!!! :D[/quote]
Ρε. Λες. Έχω ένα DRZ 400E Σαν καινούργιο Μπαταρία και ξεσκόνισμα θέλει
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Γουσταρω λεμε!!!! :D
Ρε. Λες. Έχω ένα DRZ 400E Σαν καινούργιο Μπαταρία και ξεσκόνισμα θέλει[/quote]

Το DRZ να το ξεχασεις για λιγο καιρο...BMW σε βλεπω να οδηγας στην Πελοποννησο:cool:
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Το DRZ να το ξεχασεις για λιγο καιρο...BMW σε βλεπω να οδηγας στην Πελοποννησο:cool:[/quote]



Κατάλαβα πάλι δημοκρατικά και με πολιτισμένη συζήτηση θα πρέπει να αλλάξουμε μηχανή
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
ακουω φωνες που λένε οτι μπορεί να ειναι άλλη η ημερομηνία
Ολα γυρίζουν !!!
Η μπίλια δεν εχει κάτσει ακόμα
Έπονται εξελίξεις !!!!
Λίγη αναμονή
Θα μας τα εξηγήσει ο στρατηγός ilai όταν έρθει η ώρα !!!
Στέργιε εχει κλείσει η ημερομηνία για τις 3-4 Οκτωβρίου ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Στέργιε εχει κλείσει η ημερομηνία για τις 3-4 Οκτωβρίου ;)
καλα δε θα χαλασουμε και τον δεζμο μας για την ημερομηνια!!!!!
επειτα μιλησα για φωνες !!! οπως καταλαβαινεις ειναι λιγο καπως να φιξαρεις κατι επτα μηνες πριν
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλημέρα κσι απο εμενα!! Η ημερομηνια κατα μεγαλη πιθανότητα θα εινσι το πρώτο σκ του Οκτωβρίου χωρις αυτο να σημαίνει οτι εχει κλείσει 1000% καθώς εχουμε δρομο μπροστα μας ακομα!!
Ειμαστε εν αναμονή εξελίξεων γιατι ακομα δεν ξεκινήσαμε μας την πέσανε για το συγκεκριμένο οδοιπορικό απο πολλές πλευρές!!
Το καλο ειναι ομως οτι αυτο το οδοιπορικό θα γινει και θα κανω τα παντα για αυτο!! Ναι ειστε σίγουροι!!
Δυστυχώς για κάποιους που προσπάθουν να το παρουν ολο αυτο θα το πω δημόσια δεν κολώνω και δεν εγκαταλείπω ποτε τιποτα!!! Η συγκεκριμένη εκδήλωση θα γινει και σας ευχαριστω εσάς για τη στήριξη σας!!!
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
καλα δε θα χαλασουμε και τον δεζμο μας για την ημερομηνια!!!!!
επειτα μιλησα για φωνες !!! οπως καταλαβαινεις ειναι λιγο καπως να φιξαρεις κατι επτα μηνες πριν
xa xa οχι βέβαια δεν χαλάν δεσμοί ετσι ;) ξέρω για τις φωνές και τις σειρήνες κλείσε ταυτιά και μην ακούς :yew: :friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καλημέρα κσι απο εμενα!! Η ημερομηνια κατα μεγαλη πιθανότητα θα εινσι το πρώτο σκ του Οκτωβρίου χωρις αυτο να σημαίνει οτι εχει κλείσει 1000% καθώς εχουμε δρομο μπροστα μας ακομα!!
Ειμαστε εν αναμονή εξελίξεων γιατι ακομα δεν ξεκινήσαμε μας την πέσανε για το συγκεκριμένο οδοιπορικό απο πολλές πλευρές!!
Το καλο ειναι ομως οτι αυτο το οδοιπορικό θα γινει και θα κανω τα παντα για αυτο!! Ναι ειστε σίγουροι!!
Δυστυχώς για κάποιους που προσπάθουν να το παρουν ολο αυτο θα το πω δημόσια δεν κολώνω και δεν εγκαταλείπω ποτε τιποτα!!! Η συγκεκριμένη εκδήλωση θα γινει και σας ευχαριστω εσάς για τη στήριξη σας!!!
μολις περιεγραψες την φιλοσοφια του χωρου!!!!!και των ανθρωπων του!!!!στρατηγε μου!!!
οι πολεμιστες αφου θα κανουν τις ασκησεις τους στα βουνα της ευβοιας θα ειναι ετοιμοι για τον μεγαλο δρομο!!
το επιτελειο θα ασχοληθει επιμελως με τις διαφορες προσπαθειες δολιοφθορων κλπ στελνοντας καταδρομικα κλιμακια και τελαληδες!!!!
ο γιγαντας Advride ειναι εδω!!!!!!!!!!!!!
η νικη ειναι δικη μας!!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ετσι ακριβως!! Μετα τα βουνά της Εύβοιας σειρά θα παρουν τα βουνά της Πελλοπόνησου ξανα και οχι μονο για τον δρομο που θα μας οδηγήσει στις θερμοπυλες!!!
Stay tuned!!:yew:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ετσι ακριβως!! Μετα τα βουνά της Εύβοιας σειρά θα παρουν τα βουνά της Πελλοπόνησου ξανα και οχι μονο για τον δρομο που θα μας οδηγήσει στις θερμοπυλες!!!
Stay tuned!!:yew:
μαλον καποιος θελει να παρει την θεση μου:yew::waiting:μηπως να αρχισω να φοβαμαι στρατηγε μου!!!!!
δε πειραζει!!!!!
ετσι ειναι η ζωη εγω ετσι και αλλιως μια μεγαλοκοπελα ειμαι!!!!!!!!!προς συνταξιοδοτηση:disgust:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
μαλον καποιος θελει να παρει την θεση μου:yew::waiting:μηπως να αρχισω να φοβαμαι στρατηγε μου!!!!!
δε πειραζει!!!!!
ετσι ειναι η ζωη εγω ετσι και αλλιως μια μεγαλοκοπελα ειμαι!!!!!!!!!προς συνταξιοδοτηση:disgust:
Χαχαχχα να μη φοβάσαι φιλε μου δεν περνω τη θέση κανενός!!
Καποια στιγμη θα παρω αυτο που μου αξίζει!! :friendship:εχεις μέλλον ακομα μεγαλοκοπελα!!:)
Α
 

enkefalos

Μέλος
Περιοχή
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Μοτό
TUAREG 660
Χαχαχχα να μη φοβάσαι φιλε μου δεν περνω τη θέση κανενός!!
Καποια στιγμη θα παρω αυτο που μου αξίζει!! :friendship:εχεις μέλλον ακομα μεγαλοκοπελα!!:)
Α
Παρε ενα KTM γιατι αυτο σου αξιζει τα gs ειναι για μεγαλοκοπελες οπως λει και ο κυριος Στεργιος :):)
 
Reactions: yns

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Παρε ενα KTM γιατι αυτο σου αξιζει τα gs ειναι για μεγαλοκοπελες οπως λει και ο κυριος Στεργιος :):)
Χαχαχαχχα ρε φιλε μηπως μου προξενευεις το δικό σου τωρα που το πουλάς;; Και θες να με πείσεις;; Αγορά κτμ του χρονου με το καλο !! Χωματινο μονοκυλινδρο ομως!!
 
Top Bottom