Summer tour 2015: Βουνό, Καταρράκτες και μπόλικα Γιοφύρια...on the road...

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Μα ρε Στέργιο δεν ξέρω που είμαι.. Γρεβενά λένε οι πινακίδες Γρεβενά δεν βλέπω.. Εεε που θα πάει θα τα περάσω..
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Καλα με τετοια τοπια και την οπια δροσια που φαντάζομαι οτι εχει γίνεται να μην σου ανοίξει η όρεξη. ..

Πολυ σε χαίρομαι εχεις βρει την ουσια ...φαι...οδήγηση. ..αραλικη...πανεμορφες φωτογραφίες που αποτυπώνουν ανάμνησης. ..και οσο αφορα ολα τα υπόλοιπα που απασχολούν τους ταξιδιωτες όπως διανηκτερευσηςεχει ο Θεός. ..

τι πιο ωραίο απο το να κλησγ μια πανέμορφη ταξιδιωτικοι μερα με μια νηχτερινη περιπετεια...αλλα παντα με προσοχή και συνεση..για να ειναι το θεμα του υπνου μια μαγευτική και οχι δυσάρεστη εμπειρία που θα σε συντροφεύει οταν με το καλο επιστρέψεις στο σπίτι σου
 

nikanthi

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νικος
Μοτό
fzs1000
Περνάμε συνέχεια από τον Ναπολέων. .....τι να τα κάνει τα αυτοκολλητα??:p

advφον!!
Ναι εκει και γενικος σε ολη την Ελλάδα εχουν advride αυτοκόλλητα ανθρωπινων διαστάσεων
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ναι εκει και γενικος σε ολη την Ελλάδα εχουν advride αυτοκόλλητα ανθρωπινων διαστάσεων
ΑΝΣΠΙΤΣΛΕΣ!!!!!!!!
(αφωνος)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αλεξ μολις τελειωσεις με Δοτσικο κ γεφυρι Πορτιτσας βγαινεις Εγνατια κ ερχεσαι Κοζανη.Με το νορβηγικο σουρδοκλιμακιο θα βρεθουμε στην πλατεια των Ηπειρωτων για πωγωνιανα κλαρινα κ σουρδοσουβλακια.Χωρος για το αντισκηνο τσεκαρισμενος στο υψωμα του Προφητη Ηλια.Οβερ.

adv phone
 

makisaris

Μέλος
Περιοχή
kozani
Όνομα
makis
Μοτό
v strom 650
Αλεξ μολις τελειωσεις με Δοτσικο κ γεφυρι Πορτιτσας βγαινεις Εγνατια κ ερχεσαι Κοζανη.Με το νορβηγικο σουρδοκλιμακιο θα βρεθουμε στην πλατεια των Ηπειρωτων για πωγωνιανα κλαρινα κ σουρδοσουβλακια.Χωρος για το αντισκηνο τσεκαρισμενος στο υψωμα του Προφητη Ηλια.Οβερ.

adv phone
Χαχαχαχ με προλαβες!!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Καταγγελω τον νεαρο για κρυφο υπρρκυβισμο στο μοτερ.Εφτασε Βεροια!!!! και για τιμωρια -κ υπνο ελαφρυ- τον "εστειλα" Ναουσα μεσω Σελιου..χε χε χε..

adv phone
 

Morfeas

ΜΟΤΟταξιδιώτης
Περιοχή
Athens-Alimos
Όνομα
Δημήτρης Κατσούλας
Μοτό
BMW R1200 GSA
Triumph scrambler 900
Καλα το πας !!!!

Αν σε φέρει η επιστροφή προς Πάργα τη Παρασκεύη το Βραδυ κερνάω Μπυρα στο κάμπινγκ βάλτος...αν και θα πήξει το μάτι σου στα vstrom....πανελλήνια vstromers !

Καλη συνεχεια!
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Πασχάλη μην με κάνεις να ξεκινήσω τώρα από Νάουσα και να έρθω Κοζάνη! Μια ωρίτσα είναι με το γρήγορο! όσο για την διαδρομή, μέσω σελιου άξιζε και με το παραπάνω!! Μου θύμησε πολύ Πήλιο η βλάστηση και η δροσιά!

Μορφέα θα το ήθελα πολύ αλλά τότε θα είμαι λογικά Ξάνθη.. Στο ίδιο κάμπινγκ είχα μείνει και εγώ όταν είχα πάει!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πασχάλη μην με κάνεις να ξεκινήσω τώρα από Νάουσα και να έρθω Κοζάνη! Μια ωρίτσα είναι με το γρήγορο! όσο για την διαδρομή, μέσω σελιου άξιζε και με το παραπάνω!! Μου θύμησε πολύ Πήλιο η βλάστηση και η δροσιά!

Μορφέα θα το ήθελα πολύ αλλά τότε θα είμαι λογικά Ξάνθη.. Στο ίδιο κάμπινγκ είχα μείνει και εγώ όταν είχα πάει!
Αν έχεις σκοπό να φτάσεις μέχρι Ξάνθη. ......έχε στο μυαλό σου τον καταρακτη του λειβαδιτη και 3 ωρίτσες περπατημα, πάνε -έλα.
Αυτό δεν χάνεται. ...:p

Όπως ο ύπνος στο Παρανεστι. ...κλπ.
Μέχρι τότε. ..Τα λεμε:rolleyes:
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Αν έχεις σκοπό να φτάσεις μέχρι Ξάνθη. ......έχε στο μυαλό σου τον καταρακτη του λειβαδιτη και 3 ωρίτσες περπατημα, πάνε -έλα.
Αυτό δεν χάνεται. ...:p

Όπως ο ύπνος στο Παρανεστι. ...κλπ.
Μέχρι τότε. ..Τα λεμε:rolleyes:
3 ώρες περπάτημα για τον Λειβαδίτη??? :eek:
Τον έχω βάλει στο πρόγραμμα αλλά αυτό με τις 3 ώρες μου κάθεται κάπως.. Δεν έχει δρόμο ??
Τ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
3 ώρες περπάτημα για τον Λειβαδίτη??? :eek:
Τον έχω βάλει στο πρόγραμμα αλλά αυτό με τις 3 ώρες μου κάθεται κάπως.. Δεν έχει δρόμο ??
Τ


Μονοπάτι ενός χιλιομέτρου
3/4 όταν κατέβεις και μιάμιση ωρίτσα ανέβασμα.
Μιλάμε για πολλά κλικ....ομως:D

advφον!!
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)


Μονοπάτι ενός χιλιομέτρου
3/4 όταν κατέβεις και μιάμιση ωρίτσα ανέβασμα.
Μιλάμε για πολλά κλικ....ομως:D

advφον!!
Και μια γλώσσα μέχρι το πάτωμα όμως.. Θα το σκεφτώ. Το άλλο που μου είπες όμως έχει και αυτό περπάτημα?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και μια γλώσσα μέχρι το πάτωμα όμως.. Θα το σκεφτώ. Το άλλο που μου είπες όμως έχει και αυτό περπάτημα?
Ο ύπνος στο Παρανεστι, είναι δίπλα στο ποτάμι και στις εγκατάστασεις του ραφτινγκ +!
Λες στον Ορέστη, ότι είσαι από την παρέα του Κώστα, που ήταν εκεί το δεκαπενταυγουστο και όλα οκ...


advφον!!
 

N4pSt3R

Lost Balkaneros
Περιοχή
Ορεστιάδα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
BMW F800gs
Καλημέρα Άλεξ, τον καταράχτη δεν το χάνεις..τον κάνεις μια φορά για να την γλιτώνεις τις επόμενες ;)!!!
 

Alexmak 125

Μέλος
Περιοχή
Αστακος, Αιτωλοακαρνανια
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Derbi Senda DRD 125
BMW f800 gs (το προβληματικό)
Χθες το βράδυ κατά τις 11 έστησα την σκηνή μέσα στο πάρκο του Αγίου Νικολάου στον δρομο που πάει για τις πηγές. Αποτέλεσμα να έχει εγερση το πρωί από ένα παπουδι. Ευτυχώς στις 7 30.. Και δεν επιτρέπεται ούτε σκηνη ούτε μηχανάκι μέσα στο πάρκο και τα συναφή.. Τέλος πάντων τώρα τα μάζεψα έκανα και μια βόλτα στο πάρκο το οποίο είναι πανέμορφο και πηγαίνω προς Έδεσσα,λουτρά ποζαρ, λίμνη Κερκίνης και μετά όπου μας βγάλει ο δρόμος..
 
Top Bottom