UMBRIA – TUSCANY ADVENTURE

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ τα διάβασα και τα είδα όλα.
Και πολύ σας χάρηκα, γιατί πιάσατε ένα κομμάτι της Τοσκάνης που χρόνια θέλω να κάνω.... Αυτό της διαμονής με τον αγροτουρισμο.

Γενικα... Μπήκα σε φάση zen :crs:
 

zen rider

suzuki volusia
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
kostis
Μοτό
suzuki volusia 2002
Προσπαθώ επίμονα να το διαβάσω αλλά δεν με αφήνει η σελιδα(safari από iphone) κάνει συνεχώς ανανέωση μόνο του και μου κρύβει τις εικόνες πηγαίνοντας με στην αρχή. Θέλω πολύ αλλά δεν μπορώ και είναι κρίμα γιατί μου αρέσει πολύ (όσο έχω διαβάσει) η περιγραφή και οι εικόνες.
Δεν έχω πρόσβαση από υπολογιστή εδώ που βρίσκομαι.

Είναι το μόνο θέμα που παρουσιάζει αυτό το πρόβλημα.

Πάντα καλά ταξίδια να έχεις και να επιστρέφεις με ασφάλεια και γεμάτος στο σπίτι σου
Ευχαριστω φιλε, θα κανω μεταβολη των φωτο σε χαμηλοτερη αναλυση, γιατι προφανως και αλλοι εχουν το ιδιο προβλημα. Λιγη υπομονη θα γινει βημα-βημα.
 

nikosfp

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki Vstrom 650 08
Πως βλεπετε εσεις ρε παιδια τις φωτο κι εγω δεν μπορω?Ενα ασπρο κενο τετραγωνο βλεπω!
 

zen rider

suzuki volusia
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
kostis
Μοτό
suzuki volusia 2002
Πως βλεπετε εσεις ρε παιδια τις φωτο κι εγω δεν μπορω?Ενα ασπρο κενο τετραγωνο βλεπω!
κοιτα, ασπρο κενο τετραγωνο δειχνει οταν αργει να τις φορτωσει, αλλα τις φορτωνει σε 2-3 λεπτα. Αν δεν τις βλεπεις και παλι σορυ εκανα οτι περνουσε απο το χερι μου , τις αλλαξα ολες μια μια, σε χαμηλη αναλυση 1024Χ768, ευχαριστω παντως.
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Εμένα παραμένει το πρόβλημα, είναι το μόνο θέμα σε όσα φόρουμ και να παρακολουθώ που δεν μπορώ να το διαβάσω ακέραιο. Πιστεύω να είναι δικό μου θέμα γιατί είναι κρίμα να μην το διαβάζει κάποιος έτσι όπως είναι γραμμένο.
Πολύ ωραιο ταξιδιωτικό και μπράβο Κώστα για την προσπάθεια να το διορθώσεις στην ανάλυση των εικόνων μια προς μια.
Απλα είναι πολλές και προφανώς για αυτό σε εμένα κάνει αυτή την δυσλειτουργία(πρώτη φορά το κάνει)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εμένα μου ζητάει να πατήσω το accept στους όρους και μετά μένει κενό. Με ένα δεύτερο κλικ όμως μου το ανοίγει και βλέπω μόνο την εικόνα.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Απο κινητο δεν τις βλεπω μονο λευκο....κ μου αρεσε η περιγραφη...τα μερη...οπως κ το διαφορετικο μηχανακι για το ταξιδι...απο οτι εχουμε συνηθισει !!!!
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ωραίο ταξίδι,ωραία περιγραφή, ωραίες φωτο :)
Να σαι καλά να ταξιδεύεις όπως μπορείς και με ότι όχημα αγαπάς
 

nikosfp

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki Vstrom 650 08
Ολα καλα!Τωρα μπορω να δω και τις φωτο.Ναστε παντα καλα να ταξιδευετε και εμεις μαζι σας!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εξαιρετικό κείμενο και φωτό...!!!
Ευχαριστούμε για την βόλτα που μας έκανες!
Εύχομαι τα ταξίδια σας με το λυκακι και την Ζου να μην σταματήσουν ποτέ...!:)
 
Top Bottom