Xωμάτινη Σούνιο 30/12/17

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ομορφιές ;)
Οι μέρες είναι δύσκολες για μοναχόβολτες για :heΛέλους και μπράβο σ όσους πραγματικούς :biker2:Αρσενικούς το κατάφεραν!
Κλείνει υπέροχα το 2017 κι έρχεται πολλά υποσχόμενο το 2018!(κάτω η παντόφλα-λευτεριά στους λέλους):p
Πάντα βόλτες - πάντα όρθιοι ;)
Fixed :l2:


:ha:ha:ha
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπραβο στον Κωστη που ειχε την ιδεα και σε οσους ακολουθησαν φυσικα!
Αλλα περισσοτερα μπραβο στους φωτορεπορτερ, γιατι πηραμε και εμεις μια μυρωδια απο την βολτα!
Καλη χωματοχρονια να εχουμε και οπως ειπε ο Στρατηγος παραπανω ετοιμαστειτε για πολλα - πολλα χωματοχιλιομετρα εδω μεσα που μπλεξαμε..:friendship:
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ευχαριστούμε για τη βολταρα Κώστα @kordix ! Τη Λαυρεωτική τη ξέρεις σα τη παλάμη του χεριού σου απ'οτι φαίνεται ,και μας χάρισες μια πολύ ωραία εξόρμηση.Χαρηκα για τις καινούργιες γνωριμίες παίδες...Μέχρι τις επόμενες εξορμήσεις λοιπόν...Καλή χρονιά να έχουμε



Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Χαλαλι που ηρθα κατευθειαν απο δουλεια, αλλη μια βολταρα δια χειρος του εντουροKordix στα μερη του,χαρηκα που ειδα παλιοφιλους αλλα και νεο αιμα,καλη χρονια σε ολο τον κοσμο με υγεια...:friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
@gsmaniac ...αυτο που δεν βρισκεις τις φωτογραφιες σου, αλλα εχεις φωτο απο αλλους και μαλιστα σε βολτα που δεν πηγες, με ξεπερναει!! :D:roflmao:
:crs:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
@gsmaniac ...αυτο που δεν βρισκεις τις φωτογραφιες σου, αλλα εχεις φωτο απο αλλους και μαλιστα σε βολτα που δεν πηγες, με ξεπερναει!! :D:roflmao:
:crs:
Γατάκια....:drcl:
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Καλησπερα παιδια.

Ειμαι καινουργιος στο φορουμ

Θα ηθελα και εγς να ρςτισς για αυτη την διαδρομη αν υπαρχει σε αρχειο.
Ειχα Βγαλει ηδη μια απο Κρεμαστο Λαγο μεχρι Κορωπι αλλα στην δικια σας βλεπω οτι πηγατε μεχρι Σουνιο. Πιο ενδιαφερον

Ευχαριστω
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπερα παιδια.

Ειμαι καινουργιος στο φορουμ

Θα ηθελα και εγς να ρςτισς για αυτη την διαδρομη αν υπαρχει σε αρχειο.
Ειχα Βγαλει ηδη μια απο Κρεμαστο Λαγο μεχρι Κορωπι αλλα στην δικια σας βλεπω οτι πηγατε μεχρι Σουνιο. Πιο ενδιαφερον

Ευχαριστω
Το θελω και γωωωωω!!!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Καλησπερα παιδια.

Ειμαι καινουργιος στο φορουμ

Θα ηθελα και εγς να ρςτισς για αυτη την διαδρομη αν υπαρχει σε αρχειο.
Ειχα Βγαλει ηδη μια απο Κρεμαστο Λαγο μεχρι Κορωπι αλλα στην δικια σας βλεπω οτι πηγατε μεχρι Σουνιο. Πιο ενδιαφερον

Ευχαριστω
Το θελω και γωωωωω!!!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δυστυχως δεν ημουν σε αυτη την βολτα οποτε δεν εχω την διαδρομη Εχω ομως απο μια αλλη παλιοτερη στο Σουνιο που ειχε οργανωσει ο kordix
Αν την θελετε, κατεβαστε το αρχειο
 

Attachments

Spiros 00

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
ktm 640 adventure 1997
ktm 990 adventure s 2007
honda z50r 1984
Πάει καιρός από εκείνη τη βόλτα... Τι λέτε να επαναληφθεί και για εμάς τους νεότερους?
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Κι εγώ τη γουστάρω αυτή τη βόλτα αλλά δε ξέρω τι γίνεται στη περιοχή μετά τα ατυχή γεγονότα που είχαν προκύψει.
 
Top Bottom