Xωματαδα στο Μεγαλοχωρι Νο3 (Κυριακη 30/10)

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πραγματικα κριμα που δεν θα μπορεσω,οχι γιατι μου λειψε το χωμα αλλα γιατι εχει μαjευτει και γ@μω το παρεακι...:friendship:
Like που σ' αρέσουμε, no like που θα λείπεις.... Παλιοποιότητα:D
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Άντε να δούμε αν το μάθημα που κάνατε θα πιάσει τόπο :p.
Τα λέμε αύριο έστω για λίγες ώρες :)
Παμε για level 2 αυριο Γιωργο :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
:roflmao::roflmao::roflmao: Και δωρεάν μάλιστα, με ευγενικό χορηγό ΕΣΈΝΑ!:pointu:
Ποιος σου ειπε οτι ειναι δωρεαν φιλαρακι..? θα φερετε απο ενα κουλουρι ο καθενας..:pointu::pointu::pointu:
 

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Ποιος σου ειπε οτι ειναι δωρεαν φιλαρακι..? θα φερετε απο ενα κουλουρι ο καθενας..:pointu::pointu::pointu:
Θα έρθω και εγώ τελικά. Βαγγέλη τι μέγεθος κουλουριού θέλεις;:wacky::wacky::rolleyes:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
13. Donkeynator
Πουσαι ρε Γιαννη, επιασε τις πρωτες λασπες και βγηκες απο το καβουκι σου! :ok: :D Και με ντεμι λαστιχα οπως παντα :cool: αλλα μη ξεχασεις το ψηλο φτερο ;)

Θα έρθω και εγώ τελικά. Βαγγέλη τι μέγεθος κουλουριού θέλεις;:wacky::wacky::rolleyes:
Γεια σου Τζιμαρε με την αβασταχτη ελαφροτητα του CRF, χρονια και ζαμανια, εσυ και ο Γατος μια ζωη στην "αντιγραφη" :D :p


Παιδες, ελπιζω να συνβρεθουμε στην επομενη!
 
Τελευταία επεξεργασία:

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Μολις εφτασα Βαρκιζα,φαι, ξεσαμάρωμα το ΚουΛουΡι και μετα νανακια.Ποση ωρα θα χρειαστω μεχρι Κρυονερι ρε παιδια?(χαλαρη οδηγηση,με την τσιμπλα στο ματι θαμαι)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Μολις εφτασα Βαρκιζα,φαι, ξεσαμάρωμα το ΚουΛουΡι και μετα νανακια.Ποση ωρα θα χρειαστω μεχρι Κρυονερι ρε παιδια?(χαλαρη οδηγηση,με την τσιμπλα στο ματι θαμαι)
Απο Καλαματα-Αθηνα για χωματαδα και την επομενη μερα πισω! Αυτο ειναι σιγουρα πρωτια!! :yew: :friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μολις εφτασα Βαρκιζα,φαι, ξεσαμάρωμα το ΚουΛουΡι και μετα νανακια.Ποση ωρα θα χρειαστω μεχρι Κρυονερι ρε παιδια?(χαλαρη οδηγηση,με την τσιμπλα στο ματι θαμαι)
1 ωρα φιλε
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
1 ωριτσα σωστα

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Μολις εφτασα Βαρκιζα,φαι, ξεσαμάρωμα το ΚουΛουΡι και μετα νανακια.Ποση ωρα θα χρειαστω μεχρι Κρυονερι ρε παιδια?(χαλαρη οδηγηση,με την τσιμπλα στο ματι θαμαι)
Η απόσταση είναι 50-55 χιλιόμετρα,κίνηση δεν θα έχει οπότε κάνεις τους υπολογισμούς σου με βάση πόσο χαλαρά θα έρθεις ;)
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
Μου χετε λείψει ρε μπαγάσες! Με το που γυρίσω Ελλάδα (λείπω εδώ κι ένα μήνα) να κάνουμε μια βολτούλα! Το ΚΤΜάκι το ζητάει το χωματάκι! :D Τώρα που έγινα "ποδηλάτης" :)P) περιμένω να φάω και τα ΜΤ90 να βάλω τίποτα καλύτερο για χωματάκι!

Y.Γ.: Μην ξεχάσετε τις απαραίτητες photo ε!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Ενα σημαντικο γεγονος που συνταραξε την ζωη μου και ενα ασημαντο (ψιλοαρρωστος) δεν μου επιτρεπει να βρεθω μαζι σας
Και αν και μια βολτα ισως και να μου εκανε γενικα καλο, προς το παρον με "δυσκολια" καβαλαω Σε καποια επομενη ισως...

Καλα να περασετε
και να προσεχετε ρεεε!
 

MoNiker

ΑνεΜελος...
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Πανος
Μοτό
HUSQVARNA...sexy10 enduro
Σα νας βλεπω...ετοιμαζεστε πουλακια μου,κρανουμπες-εξοπλισμο τελευταιες λεπτομερειες και βουρ....για χωμα.Εγω θα αρκεστω στην οδηγηση του λεωφορειου:disgust:,πολλες καλημερες και να περασετε καλα λελοντουροι:D:p:ok:
 
Top Bottom