Xωματαδα στο Μεγαλοχωρι Νο3 (Κυριακη 30/10)

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ενα σημαντικο γεγονος που συνταραξε την ζωη μου και ενα ασημαντο (ψιλοαρρωστος) δεν μου επιτρεπει να βρεθω μαζι σας
Και αν και μια βολτα ισως και να μου εκανε γενικα καλο, προς το παρον με "δυσκολια" καβαλαω Σε καποια επομενη ισως...

Καλα να περασετε
και να προσεχετε ρεεε!
Κώστα ,εύχομαι να είναι "περαστικά" ,όλα όσα σε "δυσκολεύουν" . :friendship:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλημερες
Καλη βολτα παιδια ;-)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Τον νου σας στην ωρα στο γυρισμο!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
4 φυγαμε απο Αυλωνα. Αλλοι 2, ο Παντελης κι ενας ακομα ειχαμε πει οτι θα φευγαμε παρεα, αλλα στη διασταυρωση προς το χωριο εκανα λαθος κι εφυγα. Το θυμηθηκα πιο κατω που εβαλε μπερζινα ο Δημητρης και πηρα τηλ τον Κωστα (el gato) αλλα δεν απαντησε, οντας στη διαδρομη προς Σκουρτα.
1000 συγνωμη Παντελη (padis) δεν ειχα και το δικο σου τηλ.
Εμεις οι 5 η 6 καναμε το μισο...
Αλλοι 9 η 10 ακομα γυρνοβολανε :cool: :cool: :cool:
Ωραια βολτα, λασπη δεν ειχαμε, αλλα μονοπατακια καναμε πανω απο το Μερκουρη ;)
Ο Δημητρης ο korax , αερινος!!!!Παλιος μοτοκροσας και φαινεται! Απιαστος με το κουλουρι του!

Παμε γι αλλα ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εσυ τι δουλεια εχεις με δαυτους ? Εισαι νιατο !!!!!!
Ειχε και πιτσι ... :cool:
Εγω ημουνα στους ωριμους...., ηλικιακα :p

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ενα σημαντικο γεγονος που συνταραξε την ζωη μου και ενα ασημαντο (ψιλοαρρωστος) δεν μου επιτρεπει να βρεθω μαζι σας
Και αν και μια βολτα ισως και να μου εκανε γενικα καλο, προς το παρον με "δυσκολια" καβαλαω Σε καποια επομενη ισως...

Καλα να περασετε
και να προσεχετε ρεεε!

Οτι και να ναι, περαστικα Κωστη!!!!
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
4 φυγαμε απο Αυλωνα. Αλλοι 2, ο Παντελης κι ενας ακομα ειχαμε πει οτι θα φευγαμε παρεα, αλλα στη διασταυρωση προς το χωριο εκανα λαθος κι εφυγα. Το θυμηθηκα πιο κατω που εβαλε μπερζινα ο Δημητρης και πηρα τηλ τον Κωστα (el gato) αλλα δεν απαντησε, οντας στη διαδρομη προς Σκουρτα.
1000 συγνωμη Παντελη (padis) δεν ειχα και το δικο σου τηλ.
Εμεις οι 5 η 6 καναμε το μισο...
Αλλοι 9 η 10 ακομα γυρνοβολανε :cool: :cool: :cool:
Ωραια βολτα, λασπη δεν ειχαμε, αλλα μονοπατακια καναμε πανω απο το Μερκουρη ;)
Ο Δημητρης ο korax , αερινος!!!!Παλιος μοτοκροσας και φαινεται! Απιαστος με το κουλουρι του!

Παμε γι αλλα ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ετσι ημαστε εμεις με τα κουλουρια Αερινοι !!!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
ετσι ημαστε εμεις με τα κουλουρια Αερινοι !!!
Εκτος απο το οτι οι κατοχοι των κουλουριων ειναι αερινοι :D :cool: ενα καλοστημενο απο αναρτησεις ακομα και τζαπανεζικο μεσαιο μονοκυλινδρο (KLR/KLX600, Dominator650, TTR600, XR600/650 και φυσικα ΚΤΜ640/690 κλπ) ειναι σαφως πιο αερινο απο τα μεσαια και μεγαλα δικυλινδρα on-off, ακομα και απο τα πριονια τυπου KTM950/990 που οταν το πραγμα δυσκολευει τα περιοριζει σαφως το βαρος τους. Αυτα, για να μην ξεχνιομαστε ;) :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
πως φαινεται ο ανθρωπος που θα παρει μεγαλο δικυλινρο on-off!! αν δεν παινεψεις το σπιτι σου........
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Εκτος απο το οτι οι κατοχοι των κουλουριων ειναι αερινοι :D :cool: ενα καλοστημενο απο αναρτησεις ακομα και τζαπανεζικο μεσαιο μονοκυλινδρο (KLR/KLX600, Dominator650, TTR600, XR600 και φυσικα XR650, ΚΤΜ640/690 κλπ) ειναι σαφως πιο αερινο απο τα μεσαια και μεγαλα δικυλινδρα on-off, ακομα και απο τα πριονια τυπου KTM950/990 που οταν το πραγμα δυσκολευει τα περιοριζει σαφως το βαρος τους. Αυτα, για να μην ξεχνιομαστε ;) :)
Ζωρζ θα συμφωνήσω μαζί σου, σχετικά με τα "καλοστημένα" εκτός από τα ΚΤΜ 640/690 ... αυτα χρειάζονται μόνο ένα κλειδί, να τα βάλεις μπροστά ...:D
 

tsiou

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 950 Adventure
Ενα σημαντικο γεγονος που συνταραξε την ζωη μου και ενα ασημαντο (ψιλοαρρωστος) δεν μου επιτρεπει να βρεθω μαζι σας
Και αν και μια βολτα ισως και να μου εκανε γενικα καλο, προς το παρον με "δυσκολια" καβαλαω Σε καποια επομενη ισως...

Καλα να περασετε
και να προσεχετε ρεεε!
Ωπ, το χασα αυτό! Κάπταιν, ελπίζω να είναι όλα οκ και να ξαναβρεθούμε γρήγορα σε βόλτα! ;)
 
Top Bottom