Xώμ(α) Sweet Home 2...έρχεται 27/28/29 Απρίλη!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Να αρχισουμε σιγα σιγα να δημιουργουμε και μια λιτσα ποιοι θα ειμαστε στην παρεα...να κανονισω και κατι τελευταια διαδικαστικα...:)
Για παμε...

1.mAthosalas
2.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ενώ θέλω, δεν δηλώνω κάτι... Παρασκευή, στην καλύτερη να μπορέσω να φύγω μετά τις 15:00....
Για Σάββατο, θα πρέπει να έρθω να σας βρω στο σημείο διαν/σης και να ακολουθήσω μόνο την Κυριακή....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ενώ θέλω, δεν δηλώνω κάτι... Παρασκευή, στην καλύτερη να μπορέσω να φύγω μετά τις 15:00....
Για Σάββατο, θα πρέπει να έρθω να σας βρω στο σημείο διαν/σης και να ακολουθήσω μόνο την Κυριακή....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θοδωρή, μπορείς να βρεις τα παιδιά στη λίμνη Τσιβλού, όπου θα στήσουν την Παρασκευή το βράδυ. Οπότε ξεκινάς κυριλλάτος από Βόλο μετά τις 3, και κατά τις 8μιση είσαι στη λίμνη και κάνεις χώμα Σάββατο και Κυριακή.
Στο λέω, γιατί τα σημεία δυανυκτέρευσης είναι γ@μιστερά. Τις διαδρομές δεν τις ξέρω....αλλά ο Μάθος είναι εγγύηση.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ενώ θέλω, δεν δηλώνω κάτι...
Θοδωρή, μπορείς να....αλλά ο Μάθος είναι εγγύηση.
Οχι ρε...αστονε μην και ερθει και θα βγαλω το Χωμ(α) με Στρωμα...:Dκαι θα φυγει και θα τον ψαχνουμε με τη Νικολουλη μετα...επετειακος...:inlove::laugh::laugh:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ενώ θέλω, δεν δηλώνω κάτι... Παρασκευή, στην καλύτερη να μπορέσω να φύγω μετά τις 15:00....
Ρε μηναροκεφτε που λεμε κι εδω χαμου μην αρχινισω τιποτ'ΑγιΑντρεηδες,,,:pαμα φυγεις απο κει χαμου τετοια ωρα ΑΝΕΤΑ εισαι στο Tsantiri Lake (δηλαδη στην Τσιβλου:laugh:) ιδια ωρα με μας...:friendship:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ρε μηναροκεφτε που λεμε κι εδω χαμου μην αρχινισω τιποτ'ΑγιΑντρεηδες,,,:pαμα φυγεις απο κει χαμου τετοια ωρα ΑΝΕΤΑ εισαι στο Tsantiri Lake (δηλαδη στην Τσιβλου:laugh:) ιδια ωρα με μας...:friendship:
Δώσε πόνο!!!! Αγιαντρέηδες κι Αγιονικολάδες, γιατί ο Αγιοβασίλης αργάει να έρθει

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Επειδή θέλω πολύ να τα καταφέρω να έρθω, θέλω να ρωτήσω εάν για την λίμνη έχει χωματοδρομο? Γιατί μάλλον θα ξεκινήσω από Άρτα στην καλύτερη Παρασκευή απόγευμα οπότε λίμνη θα φτάσω βράδυ.

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Επειδή θέλω πολύ να τα καταφέρω να έρθω, θέλω να ρωτήσω εάν για την λίμνη έχει χωματοδρομο? Γιατί μάλλον θα ξεκινήσω από Άρτα στην καλύτερη Παρασκευή απόγευμα οπότε λίμνη θα φτάσω βράδυ.

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μήτσομ, θα βρεθούμε Πάτρα και θα πάμε μαζί... Ή στην λίμνη ή για ποτάκι στην Πάτρα

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Μήτσομ, θα βρεθούμε Πάτρα και θα πάμε μαζί... Ή στην λίμνη ή για ποτάκι στην Πάτρα

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραία!το κάνουμε έτσι! Αναμένω και Σπύρο από Γιάννενα να δούμε που και πώς!

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Επειδή θέλω πολύ να τα καταφέρω να έρθω, θέλω να ρωτήσω εάν για την λίμνη έχει χωματοδρομο? Γιατί μάλλον θα ξεκινήσω από Άρτα στην καλύτερη Παρασκευή απόγευμα οπότε λίμνη θα φτάσω βράδυ.
Δημητρη εαν ερθεις μονος σου ή με αλλους μαζι ,ασφαλτο παντου ειναι και ενα κομματι πατημενο μολις φθασεις στη Λιμνη...καμμια 300αρια μέτρα ειναι...μεχρι να κατεβεις στο σημειο που θα στησουμε
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Δημητρη εαν ερθεις μονος σου ή με αλλους μαζι ,ασφαλτο παντου ειναι και ενα κομματι πατημενο μολις φθασεις στη Λιμνη...καμμια 300αρια μέτρα ειναι...μεχρι να κατεβεις στο σημειο που θα στησουμε
Οκ! τέλεια, ευχαριστώ! Γιατί την Παρασκευή θα ξεκινήσω από Βόλο, αφήνω την συνοδηγό Άρτα, πίνω φρενταρα για δύναμη και συνεχίζω για Πάτρα!

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Σας ζηλεύω ρε φούστηδες...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
...πίνω φρενταρα για δύναμη και συνεχίζω για Πάτρα!
Βρισκόμαστε και πάμε παρέα λίμνη... Φοβάμαι μόνο μου....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Βρισκόμαστε και πάμε παρέα λίμνη... Φοβάμαι μόνο μου....

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: εισαι μια Σουπιά...........
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao: εισαι μια Σουπιά...........
Θα γίνει το σίκουελ της Γαλάζιας λίμνης εκεί πάνω....


Αλλά είπαμε..... Ομερτά!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βρισκόμαστε και πάμε παρέα λίμνη... Φοβάμαι μόνο μου....
Να ξερω μονο αν ερθεις αργα μην τυχον κοιμαμαι να βαλω συναγερμο στο GS ...κ να το ανεβασω σε ενα δεντρο...δεμενο...με κλειδαρια...και πεταλο...και λουκετο...και συναγερμο δισκοφρενου και...κουκουλα...να φερω ισως και το σκυλο μαζι...Και τα κλειδια μεσα στο σωβρακο...τσιγγινο...με λουκετο..και συναγερμο......:ha
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom