Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Υπάρχει ένα τέτοιο φερινγκ προς πώληση
Οπότε
Ένα τέτοιο συλλεκτικό Φέρινγκ-φετιχ
Και ένα συλλεκτικό GSA

Αν πουλήσω το μισό χωριό σε μαυραγορίτες οργάνων, φτάνουν τα λεφτά;
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Ο τύπος είναι "λίγο" βαρετός, είδα το πρώτο μέρος από ταξιδιωτικό, αλλά δεν ήξερα την αρχή του.

Το βάζω εδώ γιατί λέγαμε για φθηνά BMW με καλό εξοπλισμό (το Φέρινγκ-φετιχ εν προκειμένω) που μπορεί να φαίνονται ευκαιρία. Θα ταίριαζε και στο άλλο νήμα, αν έχουν οι φτωχοί δικαιώματα στο ταξίδι, μάλλον ναι αλλά μόνο με Χόντα λέει ο Ράιαν.


Ειδα το βιντεο

πηρε μια μηχανη με 150.000χλμ που καθοταν 10 χρονια και δεν καθαρισε καν το ρεζερβουαρ....
βουλωσε το φιλτρο βενζινης και εμεινε....μετα αλλαξε λαστιχα, φιλτρα, αντλια και μπαταρια και μας λεει Big financial mistake....
Α...την πηρε και 1500....ΟΚ....κανει το Σκρουτζ Μακ Ντακ να μοιαζει γαλαντομος και big spender....

Τελικα η μοτο δεν ειχε καμια βλαβη....σερβις ηθελε απλα...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Του έβγαλε διάφορα μετά και ταλαιπωρήθηκε για να περάσει ΜΟΤ, έτρεχε λάδια κλπ. Προφανές λάθος του τα πρώτα. Μπορεί και τα υπόλοιπα. Δεν του βγήκε το φτηνό πάντως.

Βλέπω σήμερα καταχώρηση, "άριστα συντηρημένο, ανακλήσεις, φροντίδα στην χρήση χωρίς καγκουριλίκια κλπ". Κάνω ένα ζουμ, το μηχανάκι γυαλισμένο, τα λάστιχα σλικ μπροστά και πίσω. Λέω εγώ τώρα, δεν σέβεσαι την δική σου ασφάλεια και ακεραιότητα σαν άνθρωπος, θα πιστέψω ότι έχεις σεβαστεί και συντηρήσει το μηχανάκι που πουλάς όπως γράφεις ότι έκανες;
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Του έβγαλε διάφορα μετά και ταλαιπωρήθηκε για να περάσει ΜΟΤ, έτρεχε λάδια κλπ. Προφανές λάθος του τα πρώτα. Μπορεί και τα υπόλοιπα. Δεν του βγήκε το φτηνό πάντως.

Βλέπω σήμερα καταχώρηση, "άριστα συντηρημένο, ανακλήσεις, φροντίδα στην χρήση χωρίς καγκουριλίκια κλπ". Κάνω ένα ζουμ, το μηχανάκι γυαλισμένο, τα λάστιχα σλικ μπροστά και πίσω. Λέω εγώ τώρα, δεν σέβεσαι την δική σου ασφάλεια και ακεραιότητα σαν άνθρωπος, θα πιστέψω ότι έχεις σεβαστεί και συντηρήσει το μηχανάκι που πουλάς όπως γράφεις ότι έκανες;
Εμενα μου αρεσουν οι εξης ατακες στις αγγελιες

Απο δικηγορο...γιατρο, γυναικα.....-δλδ τι θα πει αυτο....ενας δικηγορος π.χ. κανει καλυτερο σερβις απο εναν ταξιτζη ή δεν κανει καγκουριλικια;

Μονο για ΓΝΩΣΤΕΣ...ασχετοι να μην ενοχλησουν... - δλδ αν εχω τα λεφτα και μου αρεσει αλλα δεν ειμαι γνωστης δεν θα μου το πουλησει;...
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εμενα μου αρεσουν οι εξης ατακες στις αγγελιες

Απο δικηγορο...γιατρο, γυναικα.....-δλδ τι θα πει αυτο....ενας δικηγορος π.χ. κανει καλυτερο σερβις απο εναν ταξιτζη ή δεν κανει καγκουριλικια;

Μονο για ΓΝΩΣΤΕΣ...ασχετοι να μην ενοχλησουν... - δλδ αν εχω τα λεφτα και μου αρεσει αλλα δεν ειμαι γνωστης δεν θα μου το πουλησει;...
Δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο, που λέω από πρώην μοντέλο. Αν συμβάλει στην πώληση.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ειδα το βιντεο

πηρε μια μηχανη με 150.000χλμ που καθοταν 10 χρονια και δεν καθαρισε καν το ρεζερβουαρ....
βουλωσε το φιλτρο βενζινης και εμεινε....μετα αλλαξε λαστιχα, φιλτρα, αντλια και μπαταρια και μας λεει Big financial mistake....
Α...την πηρε και 1500....ΟΚ....κανει το Σκρουτζ Μακ Ντακ να μοιαζει γαλαντομος και big spender....

Τελικα η μοτο δεν ειχε καμια βλαβη....σερβις ηθελε απλα...
άσε γιατί και σέρβις να έχεις κάνει στα ρημάδια μετά απο πολυετή παραμονή κάτι μπορεί να πάθουν..

Έχεις ακούσει τίποτα σχετικό??:p
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μόνο το ΄΄από μη καπνιστή΄΄ κοιτάω εγώ ,γιατί εγώ τέτοιος είμαι και δεν θέλω να μυρίζει
Εγώ προτιμάω απο μή αυνανιστή, δε γουστάρω λεκέδες στη ταπετσαρία
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
αυτοί δεν εκτιμούν τη ζωή , θα εκτιμήσουν τη μηχανή? Από μένα είναι όχι
ωραία εντάξει αλλά τουλάχιστον να αλλαχτούν άμεσα τα γκρίπς!!:roflmao:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Και ένα σχετικό με το θέμα..

Τί ωραίο μηχανακι ειδικά να είσαι τώρα πιτσιρικάς με το Α2 σου.

 

---->(ο)<----

Μέλος
Όνομα
Γερασιμος
Μοτό
KTM 640 Adv.
Εμενα μου αρεσουν οι εξης ατακες στις αγγελιες

Απο δικηγορο...γιατρο, γυναικα.....-δλδ τι θα πει αυτο....ενας δικηγορος π.χ. κανει καλυτερο σερβις απο εναν ταξιτζη ή δεν κανει καγκουριλικια;

Μονο για ΓΝΩΣΤΕΣ...ασχετοι να μην ενοχλησουν... - δλδ αν εχω τα λεφτα και μου αρεσει αλλα δεν ειμαι γνωστης δεν θα μου το πουλησει;...
Αυτο πες το και στις ασφαλιστικες που τους βαζουν σε κατηγορια με χαμηλοτερα ασφαλιστρα αναλογα με το επαγγελμα....
 

---->(ο)<----

Μέλος
Όνομα
Γερασιμος
Μοτό
KTM 640 Adv.
Και ένα σχετικό με το θέμα..

Τί ωραίο μηχανακι ειδικά να είσαι τώρα πιτσιρικάς με το Α2 σου.

εχουν αλλαξει πολυ οι εποχες.... εμεις πιτσιρικαδες κοιταζαμε τα c50... μαγκας οποιος ειχε το max100 .... τωρα με το καλημερα σας παιζουν 500αρια σε κυβικα... γιαυτο σε καμια 15αρια χρονια θα χαζευουn το GS1800 adv.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σε ποιά χώρα δεν ξέρω, γιατί να είσαι πιτσιρικάς του βασικού στην Ελλάδα δεν θα πάρεις ούτε αυτό δυστυχώς
 
Top Bottom