Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
:cool:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Του Θάνου είναι ,πάει για το 1100 crfL
Γι'αυτό το έβαλα,από Africa σε Africa πηδάει :)
Να το πάρει να δοκιμάσω και εγώ !!!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έτσι σκέφτομαι !
μιλησα με τον εδώ αντιπρόσωπο
10-15 Δεκεμβρίου θα είναι διαθέσιμο για πώληση
Τιμή σου είπε; τι ιστορία και αυτή πια


Επίσης έχω την απορία (σε τιμή είναι οκ το απριλια γενικά, σε μοτέρ νομίζω ότι μου πέφτει μικρό) τι σε ώθησε στην αλλαγή, εκτός αν είσαι σχολή που πάει να καθιερωθεί στο φόρουμ "one bike stand" μια βόλτα που λέει ο λόγος και αγγελία
 
Τελευταία επεξεργασία:

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Τιμή σου είπε; τι ιστορία και αυτή πια


Επίσης έχω την απορία (σε τιμή είναι οκ το απριλια γενικά, σε μοτέρ νομίζω ότι μου πέφτει μικρό) τι σε ώθησε στην αλλαγή, εκτός αν είσαι σχολή που πάει να καθιερωθεί στο φόρουμ "one bike stand" μια βόλτα που λέει ο λόγος και αγγελία
:brs:
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Το καινουριο ειναι καινουριο, αλλα γυμνο
Το μεταχειρισμενο ειναι μεταχειρισμενο, αλλα εχει προικα
Καθε περιπτωση εχει τα καλα της και τα κακα της,
Εγω για το συγκεκριμενο διλλημα αν ημουν στο ταμειο θα διαλεγα το μεταχειρισμενο.
Ο καθενας μπορει να επιλεξει βασει τι του ταιριαζει και τον συμφερει
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Το έπαιρνα με κλειστά μάτια αυτό το μηχανάκι, δε θα πήγαινα επ ουδενί σε καινούργιο.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το έπαιρνα με κλειστά μάτια αυτό το μηχανάκι, δε θα πήγαινα επ ουδενί σε καινούργιο.
Συμφωνώ. Μιλάμε για ενός χρόνου μηχανάκι με πράγματα όντως που κάνουν λεφτά πολλά.
 

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Το έπαιρνα με κλειστά μάτια αυτό το μηχανάκι, δε θα πήγαινα επ ουδενί σε καινούργιο.
Δεν ξέρω αν αξίζει,θα πρέπει να το δω από κοντά, γιατί αν θέλει λάστιχα, μεγάλο σέρβις στις 20.000 κάνα τακάκι,κ τίποτα άλλο από αναλώσιμα μέσα σε μικρό διάστημα σου έφυγε το 1000€ για πλάκα..
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Υπάρχουν αγοραστές που θα το εκτιμήσουν και κάποιοι όχι.
Η αγορά και η ζήτηση θα δείξει
υπάρχει πάντα και το περιθώριο να πουλησεις τα πράγματα εξτρα και να ρίξει μετά τη τιμή. Π.χ. το τριβάλιτσο όλο και κάποιος ιδιοκτήτης Tuareg θα θέλει όπως και άλλα πράγματα προφανώς.
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Τιμή σου είπε; τι ιστορία και αυτή πια


Επίσης έχω την απορία (σε τιμή είναι οκ το απριλια γενικά, σε μοτέρ νομίζω ότι μου πέφτει μικρό) τι σε ώθησε στην αλλαγή, εκτός αν είσαι σχολή που πάει να καθιερωθεί στο φόρουμ "one bike stand" μια βόλτα που λέει ο λόγος και αγγελία
Γιάννη και εμένα αυτό .. μάλλον μου πέφτει μικρό όσο αναφορά το ταξίδι και την άνεση που προσφέρει ένας μεγαλύτερος κινητήρας . Κατά τα αλλά πραγματικά μπορεί να το μετανιώσω αυτό το μηχανάκι αν το δώσω .
Όταν το άλλαξα με το 1000 αφρικα και μέχρι σήμερα δεν το μετάνιωσα στιγμή , όσο περνάει ο καιρός μου άρεσε και περισσότερο .
Ελπίζω να κάνω το σωστό βήμα.

δνε είμαι αυτός που θέλει να αλλάζει μηχανάκια , θέλω ένα να είναι για εμένα και ξα του γράψω χιλιόμετρα για χρόνια , αυτό το ένα ψάχνω .
Επίσης αν μια μηχανή μου αρέσει πολύ αυτή είναι η αφρικα ! Όπιο μοντέλο από όλα

ΥΓ : τιμή δεν ξέρει ακόμα για το αφρικα , μου είπε πιστεύει κοντά στην προηγούμενη .
Εγώ λέω παραπάνω γιατί έχει tublesse τώρα , θερμενομενα grip και ρυθμιζόμενη ζελατίνα
 
Τελευταία επεξεργασία:

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
υπάρχει πάντα και το περιθώριο να πουλησεις τα πράγματα εξτρα και να ρίξει μετά τη τιμή. Π.χ. το τριβάλιτσο όλο και κάποιος ιδιοκτήτης Tuareg θα θέλει όπως και άλλα πράγματα προφανώς.
Δεν αναφέρει κάτι για τριβαλιτσο..
 
Top Bottom