Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Δεν ξέρω αν αξίζει,θα πρέπει να το δω από κοντά, γιατί αν θέλει λάστιχα, μεγάλο σέρβις στις 20.000 κάνα τακάκι,κ τίποτα άλλο από αναλώσιμα μέσα σε μικρό διάστημα σου έφυγε το 1000€ για πλάκα..
Θέλει λάστιχα στο λέω εγώ , όχι άμεσα αλλά 1000-2000 χλμ ακόμα .

στα 20 θέλει το μεγάλος σέρβις επίσης

τακάκια δεν θέλει ακόμα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Δεν αναφέρει κάτι για τριβαλιτσο..
Ναι όντως το συγκεκριμένο μόνο τις σχετικές βάσεις έχει αλλά οκ ναι γενικά μιλάω. Ο κά΄θε αγοραστής βλέπει και κρίνει το πακέτο σε κάτι που τον ενδιαφέρει.
 

ps1990

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
Honda vfr 800 vtec 2005
Καλημερα στην παρεα σας. Ανηκει σε ατομο του φορουμ καποια απο τις 2 μηχανες; Bmw R 1150 GS Adventure '02 - Car.gr

https://www.car.gr/classifieds/bikes/view/338067949-bmw-r-1150-gs

Σκεφτομαι αρκετες ημερες να δωσω το vfr και να μπω επιτελους στα adv. Απλα επειδη στο παρελθον την πατησα με κακομεταχειρισμενο οχημα απο αγνωστο, δε θελω να ξαναμπλεξω. Επισης αν υπαρχει κατι αλλο εδω απο την παρεα (κοντα τα 3-3.5) αν μπορειτε με ενημερωνετε.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Να συνεχίσω να κοιτάζω ή να αλλάξω σελίδα?

Car.gr - Husqvarna TR 650 '15 Strada
Καλώς ή κακώς το ερώτημα εδώ είναι περισσοτερο η διαθεσιμότητα σε αναλώσιμα-ανταλλακτικα γιατι σαν μηχανακι καλό είναι. Επίσης είναι παντρειά το καταλαβαίνεις αυτό.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Τι λέει το μπούσα στον επαρχιακό?
Παλεύεται?

Μπορείς να κρατήσεις ρυθμό η θα σου βγάλει τον γκαρκίνο?

Για ένα φίλο ρωτάω...
Έχω μπει στο τριπάκι και χαζεύω hayabusa στο car, καλά μιλάμε έχω πάθει πλάκα. 10000+ για gen2 μοντέλα 2008-2009? Πάνε καλά οι ανθρώποι? Αγοράζει κανείς σε αυτά τα χρήματα?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Έχω μπει στο τριπάκι και χαζεύω hayabusa στο car, καλά μιλάμε έχω πάθει πλάκα. 10000+ για gen2 μοντέλα 2008-2009? Πάνε καλά οι ανθρώποι? Αγοράζει κανείς σε αυτά τα χρήματα?
Δώσε θάρρος στον χωριάτη να σ'ανέβει στο κρεβάτι λέει μια παροιμία.

Τόσα τους λείπουν Γιώργη.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο Έλληνας για να αλλάξει μηχανή, πρέπει να πουλήσει ακριβά αυτήν που έχει, γιατί δεν υπάρχουν τα χρήματα να καλύψει την διαφορά.
Στα @@ μας. Οι υπόλοιποι δηλαδή είναι εντελώς ηλίθιοι ας πούμε και δουλεύουνε για να βγάλει ο κάθε ένας τα σπασμένα που του λείπουν γιατί η κυβέρνηση έχει καθηλώσει τους μισθούς σε ένα αστείο επίπεδο και ενώ ψηφίζουν τον κάθε Κούλη για να τους κρατάει φτωχούς απαιτούν τα όσα λείπουν από τον συμπολίτη τους... που βράζει στο ίδιο καζάνι. Λιπαντικό και υποθετάκι, καλή διασκέδαση.

Έβλεπα πάλι σήμερα αγγελία "χάρη σας κάνω, άσχετοι να μην ενοχλήσουν" για συλλεκτικό μόνο για γνώστες δεν ξανάγινε τέτοια τιμή ποτέ σε όλο τον πλανήτη θα πίνετε νερό στο όνομά μου για πάντα και θα βγάλετε το πρώτο σας παιδί με τ' όνομά μου τόσο γαμάτος είμαι. Άλλος πάλι σήμερα με Χόντα "συν τόσο από τιμή καινούριου γιατί είναι έξι μηνών κ αι έγω βάλει έξτρα". Πλην τόσο και ΚΟΥΤΑ τύπε. Άσε που τα δώρα που παίρνουν με την αγορά τα προσθέτουν στην τιμή, πόσο σανό να φας, πόσο.

Το μόνο που καταλήγω να πιστεύω είναι ότι τα ψυχοφάρμακα και τα ηρεμιστικά που κατάπιναν (σύμφωνα με επίσημα στοιχεία πάντα) με το τσουβάλι στα τρία χρόνια κόβιντ έχουν σοβαρές παρενέργειες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ο Έλληνας για να αλλάξει μηχανή, πρέπει να πουλήσει ακριβά αυτήν που έχει, γιατί δεν υπάρχουν τα χρήματα να καλύψει την διαφορά.
Ειδαμε και τους Ελβετους. :roflmao:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Έχω μπει στο τριπάκι και χαζεύω hayabusa στο car, καλά μιλάμε έχω πάθει πλάκα. 10000+ για gen2 μοντέλα 2008-2009? Πάνε καλά οι ανθρώποι? Αγοράζει κανείς σε αυτά τα χρήματα?
Το χω πάθει κι εγώ,άστα .
Κοίτα κάνα καλουτσικο μαυροπούλι ,αφού υπάρχει και το KTM.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για μενα ΕΤΣΙ βγαζει νοημα:p
Ευτυχώς που δεν διαβάζει η γυναίκα, θα μας έλεγε όλους ότι ΘΕΛΕΙ μία σήμερα τώρα "σταμάτα να κοιτάς άσχημα ονοφ και πάρε ένα τέτοιο"

Όχι τα καραγκιοζηλίκια τα δικά μας εννοείται.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Το χω πάθει κι εγώ,άστα .
Κοίτα κάνα καλουτσικο μαυροπούλι ,αφού υπάρχει και το KTM.
Κοιτάω διάφορα, δεν ξέρω αν θα επιχειρήσω κάτι. Έχει κάτι gen1 σε ψιλολογικά χρήματα, σκέφτομαι και τον καημό με τα fireblade, κάτι ιταλικές εμμονικές αγάπες. Θα δούμε...

Για μενα ΕΤΣΙ βγαζει νοημα:p
χαχαχα, εντάξει για 2-3ο καλό είναι.

Ευτυχώς που δεν διαβάζει η γυναίκα, θα μας έλεγε όλους ότι ΘΕΛΕΙ μία σήμερα τώρα "σταμάτα να κοιτάς άσχημα ονοφ και πάρε ένα τέτοιο"

Όχι τα καραγκιοζηλίκια τα δικά μας εννοείται.
Ψήσου, έχει καλή θεση συνεπιβάτη. Μέχρι και η γυναίκα μου (γενικά δεν πολυγουστάρει μοτο, είναι και 1,85) όταν είχε ανέβει μου είχε πει ότι ήταν ΟΚ.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ψήσου, έχει καλή θεση συνεπιβάτη.
Κάπου έχω φωτογραφία με εμένα πίσω και έναν σαν εμένα+ μπροστά και ήταν όντως χαλαρά. Σταματημένο, στα 200 δεν ξέρω πως είναι.

Επίσης δεν ξέρω πως είναι 700+ χιλιόμετρα βόλτα, τύπου XR και 950
 
Top Bottom