Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κοίτα κάτι κορόιδα που έχουν εύκολα το χρήμα πως σκοτώνουν τα μηχανάκια, μόλις τώρα στο ινσταγκραμ.

Βάλε το με τα διπλά στο ψαρ.γρν τύπε

 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Κοίτα κάτι κορόιδα που έχουν εύκολα το χρήμα πως σκοτώνουν τα μηχανάκια, μόλις τώρα στο ινσταγκραμ.

Βάλε το με τα διπλά στο ψαρ.γρν τύπε

Δίκαιο για ενα δευτερο μηχανάκι για σπάσιμο… εγω θα το έπαιρνα γτ μαρέσει πολυ και σε αυτη την τιμή και ειδικά απο αυτόν. Που έχει και έξτρα λογικά..

Αλλα μάλλον χορηγός του το έδωσε και θα βγάλει κιολας 7.500
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δίκαιο για ενα δευτερο μηχανάκι για σπάσιμο… εγω θα το έπαιρνα γτ μαρέσει πολυ και σε αυτη την τιμή και ειδικά απο αυτόν. Που έχει και έξτρα λογικά..

Αλλα μάλλον χορηγός του το έδωσε και θα βγάλει κιολας 7.500
Ο Κρις Μπιρτς είχε πει σχετικά κάποτε, δεν του χαρίζουν μηχανάκια. Αν αυτός έχει καλύτερο δόντι δεν ξέρω.
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Ο Κρις Μπιρτς είχε πει σχετικά κάποτε, δεν του χαρίζουν μηχανάκια. Αν αυτός έχει καλύτερο δόντι δεν ξέρω.
Μπορεί να του χαρίζουν ανταλλακτικα όμως.. τσάμπα χορηγηλίκι;;;
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ο Κρις Μπιρτς είχε πει σχετικά κάποτε, δεν του χαρίζουν μηχανάκια. Αν αυτός έχει καλύτερο δόντι δεν ξέρω.
Χλωμό το κόβω να πληρώνει μηχανάκια από την τσέπη του...
 

DioSolo

Μέλος
Όνομα
Dionisis
Μοτό
Tuareg 660
Κύριοι καλησπέρα κοιτάω τη συγκεκριμένη αγγελία εδώ και καμία βδομάδα έχει κανέις άποψη επι του θέματος ? Είναι μεγάλο θέμα τα χιλιόμετρα ?

 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Κύριοι καλησπέρα κοιτάω τη συγκεκριμένη αγγελία εδώ και καμία βδομάδα έχει κανέις άποψη επι του θέματος ? Είναι μεγάλο θέμα τα χιλιόμετρα ?

Αυτά που κάνουν ολικό το μοτέρ κ μετά τα πουλάνε, στα δικά μου μάτια είναι ότι κάτι πήγε στραβά στην ανακατασκευη
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτά που κάνουν ολικό το μοτέρ κ μετά τα πουλάνε, στα δικά μου μάτια είναι ότι κάτι πήγε στραβά στην ανακατασκευη
Πιστόνια άλλαξε γράφει.
Ίσως ο κύλινδρος ήταν καλός και αντικατέστησε μόνο πιστόνια.
Αφού έγινε σε αντιπροσωπεία, αν αποφασίσει ο φίλος να προχωρήσει, καλό θα ήταν να πάει στον Γέρακα και να μάθει τις εργασίες που εγιναν
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Κύριοι καλησπέρα κοιτάω τη συγκεκριμένη αγγελία εδώ και καμία βδομάδα έχει κανέις άποψη επι του θέματος ? Είναι μεγάλο θέμα τα χιλιόμετρα ?

Αν δε βιάζεσαι να προχωρήσεις στην αγορά άμεσα και θες να περιμένεις καμια βδομάδα μπορώ να κανονίσω να το δω από κοντά και να περάσω και μια βόλτα από Παναγιωτόπουλο να ρωτήσω τον τον υπεύθυνο συνεργείου να δω τι θα μου πεί. Μένω πολύ κοντά στον Παναγιωτόπουλο και τα προηγούμενα 2 μηχανάκια μου τα πήγαινα εκεί. Στείλε μου pm να συνεννοηθούμε ;)
 

kuklinski

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
Cr250
Μου κανει εντυπωση πως μια μεταχειρισμενη μοτοσυκλετα 14 ετων με 130.000 χλμ

κοστιζει τοσο.....

Εχασε δλδ μονο 20% της αρχικης της αξιας....κατι δεν παει καλα εδω και καιρο στην αγορα και καποια στιγμη θα σκασει-δεν γινεται....
 
Τελευταία επεξεργασία:

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Μου κανει εντυπωση πως μια μεταχειρισμενη μοτοσυκλετα 14 ετων με 130.000 χλμ

κοστιζει τοσο.....

Εχασε δλδ μονο 20% της αρχικης της αξιας....κτι δεν παει καλα εδω και καιρο στην αγορα και καποια στιγμη θα σκασει-δεν γινεται....
Αμ έλα που δε σκάει όμως...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μου κανει εντυπωση πως μια μεταχειρισμενη μοτοσυκλετα 14 ετων με 130.000 χλμ
Εχασε δλδ μονο 20% της αρχικης της αξιας....κτι δεν παει καλα εδω και καιρο στην αγορα και καποια στιγμη θα σκασει-δεν γινεται....
μην λέτε τέτοια, μην λέτε τέτοια, στην Ελλάδα μαζεύαμε βελανίδια όταν οι ξένοι έχτιζαν Παρθενώνες κάτι τέτοιο γράφανε τελευταία, λες να ήταν ανάποδα, μπα δεν νομίζω, λες όμως, μάλλον όχι.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΝ ΣΟΦΙΑ και αν πεις κουβέντα είσαι παράξενος γκρινιάρης και ασεβής προς τους αγοραίους νόμους.


edit
Το βρήκα, ο άνθρωπος έχει βάλει έξτρα 2750 ευρώ αν τα μετράω καλά
Οπότε πουλάει το μηχανάκι 4500. Καλή τιμή θα ήταν, αν εξηγηθεί και το πως χάλασε τα πιστόνια τόσο γρήγορα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Κύριοι καλησπέρα κοιτάω τη συγκεκριμένη αγγελία εδώ και καμία βδομάδα έχει κανέις άποψη επι του θέματος ? Είναι μεγάλο θέμα τα χιλιόμετρα ?

Τσάμπα πράμα....πάρτε κόσμε!Αδούλευτο είναι!Edoμεtaxi άμα θωρώ και γράφουνε τιμή 2πλα στο κάθε extra που"φοράει"η μοτό δι@ολίζομ@ι!!!!Σα πως θα τα πληρώσει καινούργια ο υποψήφιος αγοραστής.
Απο εμένα είναι όχι,δεν λυπάσαι τα χρήματα σου?
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κύριοι καλησπέρα κοιτάω τη συγκεκριμένη αγγελία εδώ και καμία βδομάδα έχει κανέις άποψη επι του θέματος ? Είναι μεγάλο θέμα τα χιλιόμετρα ?

Είναι γεγονός πως η μοτοσυκλέτα έχει ακριβά πράγματα επάνω. Ohlins μπρος πίσω και μάλιστα μπροστά φυσιγγια. Πράγματι αυτή μόνο η μετατροπή κοστίζει 2000€+. Προφανώς βαριέται να κάτσει να την ξεγυμνώσει αλλά η αλήθεια είναι πως έτσι δύσκολα θα πάρει τα λεφτά

Τα χλμ που έχει δεν βοηθάνε επίσης την κατάσταση.
 
Top Bottom