Αγραφα το Σαββατο κ Κυριακή επιστροφή

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Το έχω κατά νου,εχούμε αφήσει χρωστουμενο ανέβασμα στους Κολιεδες

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
δεν ξερω Κωστα ακομα σιγουρα,ελεγα πως όχι αλλα αν ερθει κ καποιος άλλος το συζητάμε κ ότι κανονισουμε
Η Νιαλα τετοια εποχη και μετα απο βροχες ισως θα εχει δυσκολιες....
Ετσι και αλλιως προτεινω να μην την διασχισεις μονος σου Λεο...αλλα αν βρεθει παρεα βουρ
Με χωματινα ελαστικα βεβαια..
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Η Νιαλα τετοια εποχη και μετα απο βροχες ισως θα εχει δυσκολιες....
Ετσι και αλλιως προτεινω να μην την διασχισεις μονος σου Λεο...αλλα αν βρεθει παρεα βουρ
Με χωματινα ελαστικα βεβαια..
Συμφωνω Κωστα ,έξάλλου δεν μπορώ να μην συμφωνήσω .Εχω παρει μια ιδεα από φωτο με κατι παλικάρια......η 17 Νοέμβρη στα Άγραφα ;)

Στάλθηκε από το Vodafone 975 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR600

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
KTM 640
BETA 520
CRYPTON 135
Δημητρη αν ερθεις κυριακη κ οποιος άλλος ερθει θα κανονησω να μεινω πριν τα Αγραφα για να μπουμε χωμα μαζι;)
Δεν ξέρω αν μπορειται να βασιζεστε σε μενα.Μάλλον θα αποφισισω Κυριακή πρωι :thinking:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Για ποσα χλμ συνολο μιλαμε?
Στο περιπου.
από θηβα υπολογιζω πηγαινε ελα γυρω στα 570 χλμ. καρπενησι ισως προυσο κ πισω,προυσο δεν το εχω βαλει στην χιλιομετρικη αποσταση, κερασοχωρι, αγραφα ,επινιανα, βραγγιανα κ πισω......καπως ετσι.Οπου μας αρεσει σταματάμε οπου μας κανει γκρρρρ το στομαχι τρωμε κ καφε τσιγαρο οπου μας αρεσει,,,,,,,παλι . θα το παλεψω κ για χαρτη αλλα δεν υποσχομαι:)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
καπου εκει παιζει και ενα παπακι αντβε χοντα με ενα τσοπανι με γκλιτσα μην σκιαχτητε αν σας περασει πουθενα στο χαλαρο!!!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
καπου εκει παιζει και ενα παπακι αντβε χοντα με ενα τσοπανι με γκλιτσα μην σκιαχτητε αν σας περασει πουθενα στο χαλαρο!!!!
Αν τον δω να του δώσω χαιρετισματα? :p

Στάλθηκε από το Vodafone 975 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
από θηβα υπολογιζω πηγαινε ελα γυρω στα 570 χλμ. καρπενησι ισως προυσο κ πισω,προυσο δεν το εχω βαλει στην χιλιομετρικη αποσταση, κερασοχωρι, αγραφα ,επινιανα, βραγγιανα κ πισω......καπως ετσι.Οπου μας αρεσει σταματάμε οπου μας κανει γκρρρρ το στομαχι τρωμε κ καφε τσιγαρο οπου μας αρεσει,,,,,,,παλι . θα το παλεψω κ για χαρτη αλλα δεν υποσχομαι:)
Λεωνδα βγαλε τον Προυσσο και τα ερημα μικρα Βραγγιανα για να σας βγει η βολτα και να μην μεινετε με την ορεξη.

https://www.google.gr/maps/dir/Θήβα 322 00/Επινιανά, Ευρυτανία/Άγραφα, Ευρυτανία/Θήβα, Βοιωτία/@38.9165584,21.8123879,10z/data=!4m26!4m25!1m5!1m1!1s0x14a0fc275854b959:0x5364a1a6d75481b2!2m2!1d23.3204309!2d38.322579!1m5!1m1!1s0x135ece81dad03765:0x7355877ef14c22a4!2m2!1d21.6131386!2d39.1419468!1m5!1m1!1s0x135ecde234a9d295:0xb08c6b1d58f769f3!2m2!1d21.64942!2d39.1374707!1m5!1m1!1s0x14a0fc275854b959:0x5364a1a6d75481b2!2m2!1d23.3204309!2d38.322579!3e0

edit...αν ειναι διημερο και δεν ειστε υπναραδες χωρανε ολα:happy:
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
καπου εκει παιζει και ενα παπακι αντβε χοντα με ενα τσοπανι με γκλιτσα μην σκιαχτητε αν σας περασει πουθενα στο χαλαρο!!!!
Ναι ρε φιλε. Μορφη ο τσοπανης. Αλλα και η παπια αγριοπαπια, για πολυ αντβε καταστασεις. αρχες αυγουστου ηταν εκει παρον, πολυ πιθανον να τον πετυχετε.



(τον τσοπανι δεν τον εχω φωτο, δε το ρισκαρα μη φαω καμια γκλιτσια στο κρανος. χαχαχααχαχαχ)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πασχαλη ευχαριστω για τον χαρτη;), εγω λεω διημερο κ πρωινο ξυπνημα στη φυση:) στα Επινιανα πιθανον.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ναι ρε φιλε. Μορφη ο τσοπανης. Αλλα και η παπια αγριοπαπια, για πολυ αντβε καταστασεις. αρχες αυγουστου ηταν εκει παρον, πολυ πιθανον να τον πετυχετε.



(τον τσοπανι δεν τον εχω φωτο, δε το ρισκαρα μη φαω καμια γκλιτσια στο κρανος. χαχαχααχαχαχ)
τουμπανο η παπια:ok:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
κ μια κ εβαλες την διαδρομή επιστροφή θα γινει από το φραγμα της λιμνης στην εξοδο Νεοχωριου πιανουμε ασφαλτο κ τερμα το χωμα.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Αν μηνετε Επινιανα, μερος για να κατασκηνωσετε εχει στην Μονη Στανας που ειναι στην απεναντι πλαγια. Εχει χωρο για σκηνες και μοτορια, κατω απο ενα πλατανο και τρεχουμενο νερο. Αν βαρεθεις να στησεις σκηνη, το τμημα της μονης πανω προς το εκλησακι ειναι ανοικτο και εχει στροματα και με ενα καθαρο σεντονι αν εχεις μαζι σου που λεει ο λογος κανεις αρχωντικο υπνο. (η μονη ειναι αδεια, δεν εχει μοναχους τα τελευτεα χρονια). αλιως πεζουν και δωματια, ο ταβερνιαρης στα Επινιανα θα σε βολεψει. (αν φατε στην ταβερνα ζητα ενα δικο τους τυρι που εχουν και ειναι καταπλικτικο αλλα εχω ξεχασει πως το λεγανε, ανα παρεις θυμησε το μου εχω σκασει να θημηθω, χαχαχαχχα).

https://goo.gl/maps/ejKMgVPju3R2
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Επινιανα- ξενώνας πανόραμα , με απαιχτη τιμή και αν έχετε χρόνο και ξυπνησετε νωρις, περπατηστε και τη διαδρομή στο φαράγγι ασπρορεματος

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αν μηνετε Επινιανα, μερος για να κατασκηνωσετε εχει στην Μονη Στανας που ειναι στην απεναντι πλαγια. Εχει χωρο για σκηνες και μοτορια, κατω απο ενα πλατανο και τρεχουμενο νερο. Αν βαρεθεις να στησεις σκηνη, το τμημα της μονης πανω προς το εκλησακι ειναι ανοικτο και εχει στροματα και με ενα καθαρο σεντονι αν εχεις μαζι σου που λεει ο λογος κανεις αρχωντικο υπνο. (η μονη ειναι αδεια, δεν εχει μοναχους τα τελευτεα χρονια). αλιως πεζουν και δωματια, ο ταβερνιαρης στα Επινιανα θα σε βολεψει. (αν φατε στην ταβερνα ζητα ενα δικο τους τυρι που εχουν και ειναι καταπλικτικο αλλα εχω ξεχασει πως το λεγανε, ανα παρεις θυμησε το μου εχω σκασει να θημηθω, χαχαχαχχα).

https://goo.gl/maps/ejKMgVPju3R2
Γαλοτύρι εφαγες!

adv phone
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αν μηνετε Επινιανα, μερος για να κατασκηνωσετε εχει στην Μονη Στανας που ειναι στην απεναντι πλαγια. Εχει χωρο για σκηνες και μοτορια, κατω απο ενα πλατανο και τρεχουμενο νερο. Αν βαρεθεις να στησεις σκηνη, το τμημα της μονης πανω προς το εκλησακι ειναι ανοικτο και εχει στροματα και με ενα καθαρο σεντονι αν εχεις μαζι σου που λεει ο λογος κανεις αρχωντικο υπνο. (η μονη ειναι αδεια, δεν εχει μοναχους τα τελευτεα χρονια). αλιως πεζουν και δωματια, ο ταβερνιαρης στα Επινιανα θα σε βολεψει. (αν φατε στην ταβερνα ζητα ενα δικο τους τυρι που εχουν και ειναι καταπλικτικο αλλα εχω ξεχασει πως το λεγανε, ανα παρεις θυμησε το μου εχω σκασει να θημηθω, χαχαχαχχα).

https://goo.gl/maps/ejKMgVPju3R2
Δημητρη πολύ ομορφο σημειο:ok: όπως κ να γινει στην Μονη Στανας θα γινει επισκεψη.

Αν υπαρχει κ κατι άλλο αξιολογο εκει γυρω πες μου, η οποιος άλλος ξερει.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Επινιανα- ξενώνας πανόραμα , με απαιχτη τιμή και αν έχετε χρόνο και ξυπνησετε νωρις, περπατηστε και τη διαδρομή στο φαράγγι ασπρορεματος

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
κ μου αρεσουν τα φαραγγια ,αν βρεθει χρονος γιατι οχι:)
 

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
καλησπέρα Κωστα ,αν καταλαβα καλα μονο Κυριακη ειστε μεσα για την βολτα?
Λεω σου εστειλα πμ!
Σορρυ αλλα ειχα δουλεια κ σημερα καταφερα να μπω....
 
Top Bottom