Αγραφα το Σαββατο κ Κυριακή επιστροφή

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
κ μου αρεσουν τα φαραγγια ,αν βρεθει χρονος γιατι οχι:)
Το μονοπάτι ξεκινάει από την είσοδο του χωριού.θα σου τα πει αν ρωτήσεις και τον Κωστα στο ξενώνα.Σιγουρα δε προλαβαινετε να κάνετε όλη τη διαδρομή,αλλα αν ξεκινησετε αξίζει να φτάσετε μέχρι ενα σημείο συγκεκριμενο(με κάτι λαξευμενους βράχους)υπολογισε ένα δίωρο να πας και άλλο ένα δίωρο γυρνα.ουσιαστικα δε περπατας στο πάτο του φαραγγιού στο ποταμι, αλλά σε ένα μονοπάτι στη πλαγια

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
παιδιά δε λέω συχνά για επαγγελματίες, αλλά ο ταβερνιάρης στα Επινιανά μου έχει αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις
Ισχυει..ο ξενώνας εκεί εχει οικογενειακό κλιμα

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Αν μείνετε μην παραλειψετε το πρωινό της κας Γιωτας.τηγανιτες φρεσκιες με μέλι,τηγανοψωμο κτλπ.οτι πρέπει για πριν τη πεζοπορία.τωρα που τα ξαναθυμαμαι,θελω ναρθω και εγω

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Γαλοτύρι εφαγες!

adv phone
αυτό ητανε ?
παιδιά δε λέω συχνά για επαγγελματίες, αλλά ο ταβερνιάρης στα Επινιανά μου έχει αφήσει τις καλύτερες εντυπώσεις
τοτε καλα κανεις κ το λες:)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αν μείνετε μην παραλειψετε το πρωινό της κας Γιωτας.τηγανιτες φρεσκιες με μέλι,τηγανοψωμο κτλπ.οτι πρέπει για πριν τη πεζοπορία.τωρα που τα ξαναθυμαμαι,θελω ναρθω και εγω

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
σε εχω ικανο δεν θα μου φανει παραξενο:)
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Γαλοτύρι εφαγες!

adv phone
ναι αυτο πρεπει νανε αλλα νομιζω με αλλη ονομασια, δε θημαμε συγουρα. θημαμε απλα οτι ηταν καταπλικτικο, χαχαχαχαχα, οπως και το τσιπουρο τους χαχαχαχαχα.

ο ταβερνιαρης ηταν παλικαρι και πολυ φιλοξενοι ολοι γενικοτερα εκει. να φανταστεις ενω ειχε δωματια να μας φιλοξενισει και να βγαλει το κερδος του, μας ελεγα για το μοναστιρι, που θα βρουμε κλειδι για το κατω κτηριο, οπως επισης αν δε μας αρεσει εκει να πηγεναμε και σε ενα αλλο μερος οπου θα μπορουσαμε να κατασκηνωσουμε (αν θημαμε καλα ηταν παλιο σχολειο, κατι τετοιο)
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
τωρα που τα ξαναθυμαμαι,θελω ναρθω και εγω.
χαχαχαχα στην ιδια φαση ειμαι και εγω, ας οψετε η δουλεια
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Τωρα μιλησα με τον Κ. Κωστα που εχει τον ξενωνα πανοραμα στα Επινιανα κ μπορει να μας παραχωρησει ένα δωματιο κ μονο ένα λογο κοΖμου ,ειτε δικλινο ειτε τρικλινο ειτε τετρακλινο αναλογα αν μαζευτούμε να παμε,το δικλινο με πρωινο εχει 25 ευρω,για τρικλινο κ τετρακλινο ντραπηκα να ρωτησω μετα την τιμη που ακουσα για το δικλινο
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Τελικα βγηκε αποφαση ποιες μερες ποιοι θα πανε και απο που ξεκιναει η βολτα μηπως και βρεθουμε
αδερφε η αποφαση για να κανεις βολτα με την μηχανη σου ειναι δυσκολη. εγω συνιθως δυσκολευομε και ετσι καταφευγω στο να συμβουλευτω την σοφη μοτοσυκλετιστικη πετρα.







χαχαχαχααχαχχαχχα κατι τετιο θα κανει φανταζομαι και ο Λεωνιδας οποτε θα αποφασισει συντομα.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Τελικα βγηκε αποφαση ποιες μερες ποιοι θα πανε και απο που ξεκιναει η βολτα μηπως και βρεθουμε
Γιαννη εγω θα παω όπως κ να εχει ,ξεκιναω Σαββατο πρωι το πολύ 8 αν είμαι μονος ,η αν ερθει καποιος από Αθηνα μπορούμε να αλλαξουμε λιγο την ωρα κ να τον περιμενω στη διασταυρωση Πλαταιων Ερυθρων στην παλαια εθνικη Αθηνων Λαμιας η καπου στη Θηβα, μπορει να παω από μπραλο η από εθνικη ,δεν με πολύ απασχολει αν κ μου αρεσει από μπραλο.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
αδερφε η αποφαση για να κανεις βολτα με την μηχανη σου ειναι δυσκολη. εγω συνιθως δυσκολευομε και ετσι καταφευγω στο να συμβουλευτω την σοφη μοτοσυκλετιστικη πετρα.







χαχαχαχααχαχχαχχα κατι τετιο θα κανει φανταζομαι και ο Λεωνιδας οποτε θα αποφασισει συντομα.
κ η πετρα μιλησε!!!!!!!!:yew:
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
καπου εκει παιζει και ενα παπακι αντβε χοντα με ενα τσοπανι με γκλιτσα μην σκιαχτητε αν σας περασει πουθενα στο χαλαρο!!!!
Κατά που βόσκει ρε ψάρακες αυτός ο τσομπάνης...
να πάω να τον... ξ ηγηθώ!!!
 

yannis barel

Μέλος
Περιοχή
Korydallos
Όνομα
yannis
Μοτό
Ktm 950 Adventure
Προταση, εγω θαμαι Προσήλιο Φωκίδας παρασκευη, σπιτι υπαρχει οτι ωρα κανεις κεφι ερχεσαι και συνεχίζουμε ,ειναι πανω απο την Αμφισσα
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Προταση, εγω θαμαι Προσήλιο Φωκίδας παρασκευη, σπιτι υπαρχει οτι ωρα κανεις κεφι ερχεσαι και συνεχίζουμε ,ειναι πανω απο την Αμφισσα
να βρεθουμε αν συμφωνεις λιγο πιο πανω στο μπραλο?
 

yannis barel

Μέλος
Περιοχή
Korydallos
Όνομα
yannis
Μοτό
Ktm 950 Adventure
δεν εχω θεμα οπου θες να παρω σκηνη, σλιπινγκ μαζι, απλος τοπα μπας και ερχοσουν βραδυ παρασκευης για ποιο ανετα
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
δεν εχω θεμα οπου θες να παρω σκηνη, σλιπινγκ μαζι, απλος τοπα μπας και ερχοσουν βραδυ παρασκευης για ποιο ανετα
Δεν μπορω παρασκευή σε ευχαρηστω πάντως. Εγω έχω κλησει δωμάτιο γιατί δεν ήξερα αν ήμουν μονος , μπορούμε να μείνουμε σε δίκλινο κ μέχρι τετρακλινο αν έρθουν κ άλλοι,το δωμάτιο ειναι ανοιχτό στο θέμα ατομων μέχρι 4 . Η αν θες σκηνουλα αν βρεθει κ καποιος αλλος .

Στάλθηκε από το Vodafone 975 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μαζί μας θα πορευτει κ ο φιλος μας ο Γερμανός Maurice ο οποιος μετα τα Άγραφα θα συνεχισει για Μετέωρα...Εγω με τον Maurice κ νομιζω ο y annis barel θα μεινουμε ξενώνα. Αν θελει κ καποιος αλλος να το πει μέχρι αυριο γιατί μάλλον θα πρέπει να κάνω οριστικη κρατηση. Με τον Maurice έχουμε σημειο συνάντησης κόμβο Πλαταιών κ Ερυθρών στις 9 ,από εκεί Μπραλο για να συνεχίσουμε με τον yannis barel.

Στάλθηκε από το Vodafone 975 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom