Εντυπώσεις Εορταστικής Χωματάδας Κυριακή 17 Δεκέμβρη

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ο @XLGeorge κ ο @christof40

Εξιστορούν για κάποιο σπαστηρι που ειχαν διανύσει στον @tthodor



Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ένα βιντάκι και από εμένα.

Να είμαστε καλά, και του χρόνου να λασπωνόμαστε, με καλή παρέα και διάθεση, μακρυά από παρεξηγήσεις, τσακωμούς και τραυματισμούς.

Άιντε, εβίβα....:friendship:


 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Η υπεροχη σκυλιτσα στο φουρνο της Οινοης απολαμβανει τον πρωϊνο ηλιο και τη μηχανο-βαβουρα διπλα της :cool:




Πρωτη σταση στο εκκλησακι πουχε ζωγραφισει ο Φοινικας αρα παμε καλα! :ok: :DΑμεσως μετα ειχε κατι κομματια κυριολεκτικα μεσα στα χωραφια.




Η νταβανοπροκα που κονομησα σε μια στροφη κοντα στη Θηβα και που κοντεψε να με στειλει αδιαβαστο o_O Αλλα λιγο πριν απο αυτο, λιγο ελειψε ν'αγκαλιαστουμε με τον Δημητρη @dtz ο οποιος λογω γλιτσας αναγκαστηκε να επιθεωρησει απο πολυ κοντα το αριστερο χαντακι/αναχωμα του δρομου :eek:




Ανασυγκροτηση λογω καποιας πτωσης (ειχε αρκετες) και λογω χασιματος αερα στο μπροστινο του 1190R του Λιακου.




Ο Χριστόφ περναει το χαντακι πριν την Αρβανιτσα "εναλλακτικα" :D




Και μια τελευταια λιγο πριν φτασουμε στην ταβερνα με Θοδωρη @tthodor, Χριστοφ και Γατο. Θοδωρη, χαρηκαμε πολυ ρε φιλε, ειχαμε να σε δουμε σε χωματαδα απο κεινη κει στα μερη μου καποια χρονια πριν, αντε με το καλο και στις επομενες!




Και του χρονου ασφαλτινοι και χωματινοι συνταξιδιωτες, καλες γιορτες και καλη χρονια σε ολους!! :friendship: :friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

tthodor

Μέλος
Όνομα
Θοδωρης
Μοτό
F800GS 30 years
Πολύ ωραία βόλτα. Μπράβο στα παιδιά που το οργάνωσαν. Είχα πάνω από ένα χρόνο να βγω χώμα και .... το κατά ευχαριστήθηκα.

Πολύ χάρηκα για τους παλιούς φίλους που ξανασυνάντησα, και για τους νέους που γνώρισα. Μακάρι να είχα χρόνο να κάτσω και στην ταβέρνα, αλλά δεν πειράζει. next time....

Εδώ μπορείτε να βρείτε μερικές φωτογραφίες σε full ανάλυση. Ειδικά σε μια στροφή που έκατσα (ασφάλτινη δυστυχώς) πρόλαβα πήρα αρκετούς "εν δράσει"

Μερικές χύμα στην συνέχεια για να έχουμε να θυμόμαστε :)

@XLGeorge, @christof40 and "Δε θυμάμαι ονόματα με την καμμία όμως" σε έντονο σχολιασμό



κάνει και για κρεβάτι.... ούτε GS να ήταν :)




"on the road...."





Γειά σου και σένα Γιώργαρε :)







και φωνάζαμε όλοι μαζί..... " ΜΕ ΦΟΡΑΑΑΑΑΑ"



.....αλλά όχι και τόση φόρα :) :)





 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αυτά τα κατέμια πχια.......

ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΗ η δύναμή τους....ειδικά όταν έχουν εύκολη (γιαπωνέζικη) λεία μπροστά τους!

:friend:

:laugh:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αυτά τα κατέμια πχια.......

ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΗ η δύναμή τους....ειδικά όταν έχουν εύκολη (γιαπωνέζικη) λεία μπροστά τους!

:friend:

:laugh:
Εχε χαρη που ξηγηθηκε ο (εξαιρετικος) Διονυσης της Μακαν για τον καθρεφτη, αλλιως θα σουστελνα "μπουγιουρντι-κατουρατεκ" για να σκεφτεσαι περισοτερο πριν πα να επιτεθεις σε γιαπωνεζικα με ευρωπαϊκα add-ons :D :friend:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εχε χαρη που ξηγηθηκε ο (εξαιρετικος) Διονυσης της Μακαν για τον καθρεφτη, αλλιως θα σουστελνα "μπουγιουρντι-κατουρατεκ" για να σκεφτεσαι περισοτερο πριν πα να επιτεθεις σε γιαπωνεζικα με ευρωπαϊκα add-ons :D :friend:
ο νικητής δεν πλερώνει ρε φίλος ;)
ο χαμένος κερνάει!:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εχε χαρη που ξηγηθηκε ο (εξαιρετικος) Διονυσης της Μακαν για τον καθρεφτη, αλλιως θα σουστελνα "μπουγιουρντι-κατουρατεκ" για να σκεφτεσαι περισοτερο πριν πα να επιτεθεις σε γιαπωνεζικα με ευρωπαϊκα add-ons :D :friend:
Έχω ασφαλιστή φίλο........ΚΤΜ έχει κι αυτός!:p:p
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
ο νικητής δεν πλερώνει ρε φίλος ;)
ο χαμένος κερνάει!:laugh::laugh::laugh::laugh:
Ποιος ειναι ο νικητης? Αυτος που γκαζωνει-για-σουζα για να περασει ενα χαντακακι-ισιωμα και πεφτει?? :roflmao: :laugh: :p :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ποιος ειναι ο νικητης? Αυτος που γκαζωνει-για-σουζα και πεφτει για να περασει ενα χαντακακι-ισιωμα?? :roflmao: :laugh: :p :p
έριξε άλλα 2 μηχανάκια όμως!!!:cool:

:yup::yup::yup:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ρε παίδες θυμάται κανείς στην αναχώρηση από Αρβανίτσα, πόσο έδειχνε το θερμόμετρο;

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ρε παίδες θυμάται κανείς στην αναχώρηση από Αρβανίτσα, πόσο έδειχνε το θερμόμετρο;

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
6 βαθμους
 

tthodor

Μέλος
Όνομα
Θοδωρης
Μοτό
F800GS 30 years
Ρε παίδες θυμάται κανείς στην αναχώρηση από Αρβανίτσα, πόσο έδειχνε το θερμόμετρο;

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
όχι, αλλά στην κορυφή πριν την Αρβανίτσα, που είχε το ψιλόβροχο, εμένα μου έδειξε 4,5!!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ένα βιντάκι και από εμένα.

Να είμαστε καλά, και του χρόνου να λασπωνόμαστε, με καλή παρέα και διάθεση, μακρυά από παρεξηγήσεις, τσακωμούς και τραυματισμούς.

Άιντε, εβίβα....:friendship:


νάτο και το βιΔεο

Καλές Γιορτές σε όλους
:l2:πολύ όμορφα βιντεάκια!!!!!!!!
 
Top Bottom