Καταδρομικό διήμερο στο Λάδωνα

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
μπραβο ρε μαχιμια! πολλη ωραια περιπετεια ,ωραιο βιντεο και το κομματι
Motörhead:l2:και στο επομενο!!!
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Και επειδη όπως διαβασα καπου εδώ μεσα, ο καλος ο advrider απο δυο πραγματα ξεχωρίζει, το ένα είναι ο επιλογος στα ταξιδιωτικά του, θα πω και εγω δυο πραγματα, στον εαυτο μου πρωτα απολα.

Την επομενη φορα που θα μου περασουν απο το μυαλο αποριες και δυσανασχετιση του τυπου, ‘‘που να παω τωρα, αφου δεν εχω καταλληλο μηχανακι, αφου δεν εχω καταλληλο εξοπλησμο, αφου δεν εχω λαστιχα, καταλληλη εμπηρια, παρεα, o καιρος δεν ειναι ιδανικος, κι αμα βρεξει? κλπ κλπ…….. πηγενε…… δε πηραζει… όλα καλα θα πανε…. καλη διαθεση να υπαρχει…….. Εγω τουλαχιστον τις καλυτερες μου βολτες τις εχω κανει όταν όλα εδιχναν ότι δεν είναι ιδανικες οι συνθηκες.

Μια ματια στο παρακατω αρκει…….. Καλα ταξιδια σε ολους. :friendship:

Ετσι και μονο ετσι γείτονα..........
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Νταξει..τι να πω...εμεινα χακστος(με ανοιχτο στομα) που λεν και στο χωριο μου...
Τι τρελο διημερο ηταν αυτο...ειχε απο ολα,βουνα,λαγκαδια,ποταμια,γεροντοερωτες και παντοφλες...
Μπραβο σας ρε παληκαρια και να μας ταξιδευετε και εμας μαζι σας οπως τωρα...
 

zissimo

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ζησιμος
Μοτό
BMW r 100 gs pd , BMW r 1150 r
Κατσαμε στον εναλλακτικό (εντυπωσιακο) καφενε της κυρα Ματινας (αν θημαμε καλα το ονομα).

Στον καφενέ της Κανέλlας η γνωστή <<Κυρά της Λίμνης>> φίλη καλή . Ιστορικό μέρος με Ρόκ - Τζαζ φεστιβαλς κλπ.κλπ. Πολλά ένσημα ! ! !

Είστε ωραίοι και μάχιμοι . Και σ`άλλα με υγεία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Κατσαμε στον εναλλακτικό (εντυπωσιακο) καφενε της κυρα Ματινας (αν θημαμε καλα το ονομα).

Στον καφενέ της Κανέλας . Ιστορικό μέρος με Ρόκ - Τζαζ φεστιβαλς κλπ.κλπ. Πολλά ένσημα ! ! !

Είστε ωραίοι και μάχιμοι . Και σ`άλλα με υγεία.
Ναι εχεις δικιο. Τωρα που το λες ποιο πολυ μου κανει σωστο το Κανελα. (ειπαμε απο μνημη, κουκουρουκου:p)
 

BillyGs

Μέλος
Περιοχή
Lagonisi
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
R 1200 GS
Μπράβο ρε παλικάρια!! Γαμώ τις βόλτες και με μπόλικο αλατοπίπερο!!! Πάντως εγώ όσες φορες έχω ζήσει δυσκολία στα βουνά έχω περάσει φανταστικά!!! (εκτός απο μία...) Αλλά και σε αυτήν βασικά...,εγώ γαμώ είχα περάσει χαχαχαχα!!!!!
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Μπράβο ρε Μήτσο, πάντα τέτοια χαχα!!!Αυτές οι βόλτες που έχουν απρόσμενη εξέλιξη αλλά τελικά καταφέρνεις και επιστρέφεις πίσω με αναμνήσεις που δεν θα ξεχάσεις ποτέ έχουν τη γλύκα τους!!(Ο Θάνος είμαι -thanosg)
 

yotis

Μέλος
Όνομα
Γιώτης
Μοτό
Pegaso 650 (η σύζυγος)
DRZ400S (η γκόμενα)
Εσπασε πανω στην ροδελα που την ρυθμιζει και δεν μπορουσε να χρησιμοποιηθει ετσι.
Αμέσως αρχισαμε να ριχνουμε ιδεες για την λυση του προβληματος και αποφασίσαμε βεβαιως βεβαιως να καταληξουμε στην πατεντα (με σκοπο υποτίθεται να κατεβουμε μεχρι Κιατο για να βρουμε μανετα.)


Ωντας μαστορακια και οι τρεις (μηχανολογικα – ηλεκτρολογικά) και με τον Λαμπρο να εχει παντα μαζι του υπερπληρες σετ εργαλείων (μεχρι και πριονολαμα που φανηκε χρισημη) η πατεντα επετυχε και αντεξε ολο το διημερο (και για πολλα ακομα αν ηταν αναγκη :p:p ).





Όλα καλα λοιπον. Τι ακριβως καναμε φενεται στις φωτο, οπότε η βολτα μας συνεχίζεται με χαμογελα ικανοποίησης. :friendship:

To «υπερπλήρες σετ εργαλείων» περιλαμβάνει και ψησταριά φυσικά :D
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
To «υπερπλήρες σετ εργαλείων» περιλαμβάνει και ψησταριά φυσικά :D

Παντα.
Ειναι ο σκοπος του ταξιδιου. (και το τσιπουρο :wacky:)

Αν και σε αυτη την βολτα τσαμπα την κουβαλησαμε αφου ετσι οπως εξελίχθηκαν τα πραγματα την βγαλαμε ταβερνατοι.
Δε μας χαλασε ομως γιατι φαγαμε εξαιρετικα φαγητα.
 
Top Bottom