Παρνωνας 2017 the story

Mak-Mak

Μέλος
Όνομα
Πανος
Μοτό
Honda Varadero, BMW F650gs maDrakar
Το ευχαριστω ειναι πολυ λιγο για αυτο που έζησα αυτες τις 2 μέρες!!!! Ενα γε(α)ματο σ/κ απο καλη παρεα, διάθεση, χωμα, λάσπη, πέτρα, γκαπ, γκουπ, πλατς, πλουτς, αουτς... Απο αυριο θα βαλω κ φωτο και απο μεθαύριο βιδεα!
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv

Ειχε χώμα καθόλου γιατι εγω δεν ειδα?.:D:D
Περα απο την πλακα να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου ΟΛΑ τα παιδια για την οργάνωση, το σήκωμα:oops::oops: και την καλή παρέα.
Σιγουρα θα χρειαστεί περισσότερο practice για μένα να μπορώ να μπω σε ένα ρυθμό σιγα σιγά αλλά ολη η παρθενικη μου εμπειρία θα μείνει αξέχαστη.
:friendship:
Φήμες λένε ότι τα κρητικά καράβια δεν βάζουν μέσα λασπωμενα κατεμια... Ξελασπωθηκαν πριν βγουν από Πελοπόννησο

Ρε ποτε προλάβατε,κατευθείαν για πλυσιμο τα πηγατε??!!!:pointu:.Αφήστε λιγη λασπη επανω....τιστε σεις ...:friend:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το ευχαριστω ειναι πολυ λιγο για αυτο που έζησα αυτες τις 2 μέρες!!!! Ενα γε(α)ματο σ/κ απο καλη παρεα, διάθεση, χωμα, λάσπη, πέτρα, γκαπ, γκουπ, πλατς, πλουτς, αουτς... Απο αυριο θα βαλω κ φωτο και απο μεθαύριο βιδεα!
Ανυπομονώ για το βιδεακι με την χοντρη να κάνει κοφτη ντριπλα στην Ιταλίδα ντίβα και εμένα τακλιν στον μπροστινο της τροχό!
Αυτό πρέπει να είναι μοναδικό θεαμα:D
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ανυπομονώ για το βιδεακι με την χοντρη να κάνει κοφτη ντριπλα στην Ιταλίδα ντίβα και εμένα τακλιν στον μπροστινο της τροχό!
Αυτό πρέπει να είναι μοναδικό θεαμα:D
Και εμεις ανυπομονούμε για τις φωτό σου και τα βιντεα σου κύριε :p ξεκούραση σημερα και απο αυριο πρεπει να ξεκινήσετε καλλιτέχνες και μη , που εχετε υλικό ! Θα ανεβαςω και εγω αυριο μετα απο ενα ξεσκαρτάρισμα !
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και εμεις ανυπομονούμε για τις φωτό σου και τα βιντεα σου κύριε :p ξεκούραση σημερα και απο αυριο πρεπει να ξεκινήσετε καλλιτέχνες και μη , που εχετε υλικό ! Θα ανεβαςω και εγω αυριο μετα απο ενα ξεσκαρτάρισμα !
Περίμενα τον υπολογιστή από μεγάλη ζημιά που έπαθε, αλλά δυστυχώς δεν είναι έτοιμος ακόμη.
Θα τις είχα βάλει ήδη....αφού ξερεις:D
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Περίμενα τον υπολογιστή από μεγάλη ζημιά που έπαθε, αλλά δυστυχώς δεν είναι έτοιμος ακόμη.
Θα τις είχα βάλει ήδη....αφού ξερεις:D
ΚΤΜ ειναι?(ο υπολογιστης)
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Περίμενα τον υπολογιστή από μεγάλη ζημιά που έπαθε, αλλά δυστυχώς δεν είναι έτοιμος ακόμη.
Θα τις είχα βάλει ήδη....αφού ξερεις:D
Γιαυτα ζουμε.....το μότο του διημερου :D
 

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Ηλία ευχαριστούμε πολύ για όλο το τρέξιμο που έριξες στην προετοιμασία αλλά και κατα την διάρκεια
αυτής της βόλτας. Συμφωνώ με τον Κώστα ότι ήταν μία από τις καλύτερες βόλτες.
Χάρηκα για τις φάτσες που ξαναείδα αλλά και τις καινούργιες που γνώρισα και ελπίζω να βρεθούμε σύντομα.
Και να υπενθυμίσω στους συμμετέχοντες ότι το σκορ έληξε 5-4.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
H βολτα,η φιλοξενια και η παρεα ηταν ολα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ!!!Χαρηκα για οσα παιδια γνωρισα επιτελους απο κοντα γιατι αλλιως ειναι το πληκτρολογιο κι αλλιως να λες μια κουβεντα απο κοντα.Σιγουρα δεν ηταν μια βολτα για απειρους αναβατες αφου δεν την ελεγες ευκολη,αλλά με οσα συνεβησαν-και ησαν πολλα-ενα μου εμεινε εμενα...ADVβολτα!!!Τα ειχε ολα! .......νομιζω οτι οι Φωτογραφιες λιγα θα δωσουν απο οσα ζησαμε απο κοντα,αλλά θα γινει μια προσπαθεια να μεταφερουμε κι εδω ενα κομματι απο την βολτα...μεινετε συντονισμενοι.:)
Παω να ξεραθω γιατι πονανε ολα απο τις λασποβουνομαχιες και μολις συνελθω θα τσονταρω κανα δυο φωτο που εχω κι εγω!!!:geek::yrk:
 

ilikeyourbike

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Monster 620
Ενα ευχαριστω και απο μενα σε ολα τα παιδια για τις συμβουλες, την παρεα, το κερασμα και το σηκωμα των 190κατι κιλων του kle οταν χρειαστηκε..

Καλα πλυσιματα ευχομαι!

Την επομενη φορα και με τον απαραιτητο εξοπλισμο..
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Ενα ευχαριστω και απο μενα σε ολα τα παιδια για τις συμβουλες, την παρεα, το κερασμα και το σηκωμα των 190κατι κιλων του kle οταν χρειαστηκε..

Καλα πλυσιματα ευχομαι!

Την επομενη φορα και με τον απαραιτητο εξοπλισμο..
Εσυ εισαι ωραιος,με το που ηρθες στο φορουμ αμεσως δυναμικο παρον, προσεξε μονο λιγο παραπανω τον εαυτο σου,το αξιζει
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κάτσε να βάλω 2 φωτο μαχιμες.....που μου έστειλε μόλις τώρα ο Γιάννης από το Κρανιδι, γιατί μέχρι τώρα έχουμε δει λελικες :p

Εδώ βλέπουμε πως κόβουμε τον δρόμο σε ένα ducati....





Ο πετρος περνούσε τις λασπες σαν άνθρωπος από δεξιά και εγώ "το οργιο"....την ειδα να περάσω από τα βαθιά.
Περνώντας λοιπόν....και ανοίγοντας γκάζι, η μπροστινή ρόδα έφυγε δεξιά και προσγειωθηκα μπροστά στην Ιταλίδα....και ευτυχώς ο πετρος πάτησε φρενο :eek:
Για αυτές τις φώτο γίνονται οι βόλτες μας.....λεμεεεεεεεε

advφον
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ρε ποτε προλάβατε,κατευθείαν για πλυσιμο τα πηγατε??!!!:pointu:.Αφήστε λιγη λασπη επανω....τιστε σεις ...:friend:
Εμενα ειχε γεμισει υγρα συμπλεκτη απο πανω μεχρι κατω και ειχα μια δικαιολογια να το πλυνω.. :pointu::pointu::pointu::pointu:
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Κάτσε να βάλω 2 φωτο μαχιμες.....που μου έστειλε μόλις τώρα ο Γιάννης από το Κρανιδι, γιατί μέχρι τώρα έχουμε δει λελικες :p

Εδώ βλέπουμε πως κόβουμε τον δρόμο σε ένα ducati....





Ο πετρος περνούσε τις λασπες σαν άνθρωπος από δεξιά και εγώ "το οργιο"....την ειδα να περάσω από τα βαθιά.
Περνώντας λοιπόν....και ανοίγοντας γκάζι, η μπροστινή ρόδα έφυγε δεξιά και προσγειωθηκα μπροστά στην Ιταλίδα....και ευτυχώς ο πετρος πάτησε φρενο :eek:
Για αυτές τις φώτο γίνονται οι βόλτες μας.....λεμεεεεεεεε

advφον
Eπρεπε να μαζευτουμε ολοι οι φωτογραφοι και να σε κανουμε viral..χαχαχαχαχαχα
Δυστυχως δεν με αφησε ο συμπλεκτης μου βλεπεις :p :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Eπρεπε να μαζευτουμε ολοι οι φωτογραφοι και να σε κανουμε viral..χαχαχαχαχαχα
Δυστυχως δεν με αφησε ο συμπλεκτης μου βλεπεις :p :p
Θα το κάνω μόνος μου....αυτό το viral :D
Γιατί ο άνδρας από 2 πράγματα ξεχωρίζει.. το 1 είναι ότι δεν ντρέπεται να εκτεθεί :p
Όσα bmw "ξαπλωσαν "....περίμεναν να φωτογραφηθουν πρώτα και μετά τα σηκωσαμε :wacky:
Και για να ρίξω φυτιλια.......τερματισαν όλα :happy:
 
Top Bottom