Παρνωνας 2017 the story

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Τα BMW δε πέφτουν. Γέρνουν λίγο να ξαποστασουν και ξανά προς την δόξα τραβούν!!!!!

Ωραίο διήμερο παλικάρια. Από ότι βλέπουμε περάσατε περίφημα.

Πάντα τέτοια. :friendship:

Άιντε ρε ανεβάστε φωτο να γουστάρουμε
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Γυρισα κ εγω,και του χρονου ναμαστε καλα,χαρηκα πολυ που γνωρισα κ απο κοντα μορφες του χωρου αυτου και οπως παντα τα ωραια πραγματα τελειωνουν δυστυχως γρηγορα.
Δυστυχως αυτη τη φορα φωτορεπορταζ απο εμενα δεν εχει (ξεχασα τη μηχανη σπιτι κ δεν εχω ουτε μια φωτο απ το διημερο).
Εχω κ μια ερωτηση προς τους διαχειριστες :Μετα απο ποσα χρονια κ ποσες εξορμησεις θα εχω δικαιωμα για αυτοκολλητο?Ολο ζηταω ,με διαβεβαιωνουν οτι θα παρω και τελικα ολο ξεχνιεται το πραγμα:waiting:
Καλημέρα απο Κρήτη παίδες ;)
Ηλία χάρηκα πολύ για την γνωριμία απο κοντά,όπως και με όλους βέβαια.
Το ευχαριστώ για όλο το τρέξιμο που έκανες και όλα όσα έκανες ειναι λίγο... θα το ξεπληρώσουμε το Μαη ;)
Korax, ευχαριστώ για τη συμβουλή με το συμπλέκτη ;)
Κυριακή πρωί μοιράστηκαν πάνω απο καμία 15αρια αυτοκόλλητα και μπήκαν σε πινακίδες,ζελατίνες και πόρτες :p



Φευγω για δουλεια, φωτορεπορταζ απο μενα το βραδακι(τα λιγα που εχω τελοσπαντων)

Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Θα το κάνω μόνος μου....αυτό το viral :D
Γιατί ο άνδρας από 2 πράγματα ξεχωρίζει.. το 1 είναι ότι δεν ντρέπεται να εκτεθεί :p
Όσα bmw "ξαπλωσαν "....περίμεναν να φωτογραφηθουν πρώτα και μετά τα σηκωσαμε :wacky:
Και για να ρίξω φυτιλια.......τερματισαν όλα :happy:
Γιατι εμεις ? δεν τερματισαμε??? :p απλα καναμε λιγοτερα χλμ :p κλαην χαχαχαχαχαχα
(αν αλλαζα υγρα στο χωριο ερχομουν κανονικα βολτα, αλλα η μεση του ψηλου ηταν σημαντικοτερη γι αυτο εγκαταλειψαμε :/ )
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα χρώματα και το τερεν ιδανικά και με το καλημέρα άρχισαν οι λασπες και τα πεσμένα φύλλα, έκαναν την οδήγηση δύσκολη αλλά διασκεδαστικη

Η χαρά της σκουπας-φωτογραφου....μένει πίσω για φωτο και τσίτα για να ξαναμπει στο μεγάλο γκρουπ











advφον
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Σταματη...τα BMW δεν πεφτουν ποτέ!!!:D:fun...ουτε ΜΙΑ φωτο δεν παιζει...:happy:
Οτι συμβαινει στο βουνο,μενει στο βουνο.....δεν εκθετω κοσμο εγω :D.Το σκορ παντως ειναι..
bmw-ktm- dct
5 - 4 - 1 :friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στο τέλος της πρώτης ημέρας, ειχαμε μια ατυχία με την ταπα του θεριου!
2 ημέρες πριν ο μηχανικός που άλλαξε λαδια, ξέχασε μάλλον να σφιξει καλά την ταπα του Κάρτερ και αυτή αποφάσισε να μας αποχαιρετησει στο βουνό.
Λαδια παντού λοιπόν....μιλάμε για οικολογική καταστροφή...και άρχισε η πλάκα!
Μιλάμε για πολύ γέλιο....όλοι να ψάχνουν την ταπα και εγώ να φωτογραφιζω φυσικά και να τους κραζω!

Οι ιμάντες που λέγαμε πριν την εκδρομή....ανέλαβαν την ρυμουλκηση μέχρι την ασφαλτο.





advφον
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Οτι συμβαινει στο βουνο,μενει στο βουνο.....δεν εκθετω κοσμο εγω :D.Το σκορ παντως ειναι..
bmw-ktm- dct
5 - 4 - 1 :friendship:
Βαλε φωτο...αν πας βουνο κ δεν πεσεις...ειναι μιση βολτα...βαλε λεμε,αλλωστε η συνεισφορα μου στο 10-4 πεφτοζαλη...υπερ της BMW είναι ξεκάθαρη:ttw:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εδώ κάπου....θέλω να διαμαρτυρηθω έντονα και να κατηγόρησω ανοιχτά τους κτμ δες, γιατί δεν με άφησαν σαν πιο έμπειρο στην ρυμουλκηση κτμ......να κάνω την δουλειά μου.
Με δικαιολογία....ότι θα τους κάνω ρόμπα στο διαδύκτιο και κάτι τέτοια κουλά :D
Τεσπα.....και τώρα ρόμπα θα τους κάνω
Πάρτε και μια καλλιτεχνική με ιμάντες περτικαλιους :p
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Κάτσε να βάλω 2 φωτο μαχιμες.....που μου έστειλε μόλις τώρα ο Γιάννης από το Κρανιδι, γιατί μέχρι τώρα έχουμε δει λελικες :p

Εδώ βλέπουμε πως κόβουμε τον δρόμο σε ένα ducati....





Ο πετρος περνούσε τις λασπες σαν άνθρωπος από δεξιά και εγώ "το οργιο"....την ειδα να περάσω από τα βαθιά.
Περνώντας λοιπόν....και ανοίγοντας γκάζι, η μπροστινή ρόδα έφυγε δεξιά και προσγειωθηκα μπροστά στην Ιταλίδα....και ευτυχώς ο πετρος πάτησε φρενο :eek:
Για αυτές τις φώτο γίνονται οι βόλτες μας.....λεμεεεεεεεε

advφον
Εγω παλι θελω να ρωτησω τι κουβαλαγες μεσα στις βαλιτσες ρε φιλος...μονο ενας bmwδακιας θα ειχε βαλει βαλιτσες σε ενα απλο διημερο στο χωμα...μοστρα και κορδελα μαρη ησουν :p.Εκτος αν ειχες πολλα βρακακια μεσα,και αλλαζες συχνα μολις εβλεπες λιγη λασπουλα......:D:p:)
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Καλημέρα απο Κρήτη παίδες ;)
Ηλία χάρηκα πολύ για την γνωριμία απο κοντά,όπως και με όλους βέβαια.
Το ευχαριστώ για όλο το τρέξιμο που έκανες και όλα όσα έκανες ειναι λίγο... θα το ξεπληρώσουμε το Μαη ;)
Korax, ευχαριστώ για τη συμβουλή με το συμπλέκτη ;)
Κυριακή πρωί μοιράστηκαν πάνω απο καμία 15αρια αυτοκόλλητα και μπήκαν σε πινακίδες,ζελατίνες και πόρτες :p



Φευγω για δουλεια, φωτορεπορταζ απο μενα το βραδακι(τα λιγα που εχω τελοσπαντων)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Τι ρε μεχρι κ ο καφετζης πηρε κ εγω τπτ?Με στειλατε για βενζινη και τοτε τα βγαλατε εξω ε?
 
Last edited by a moderator:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να μην ξεχάσω να πω 2 λόγια για αυτό το παλουκαρι....τον Μακ-Μάκη
Δεν μασάει τίποτα.....Μεγαλο οργιο γενικά
Εδώ κατεβαίνουμε ένα πολύ σαθρο κομμάτι και τρώει μια σαβουρδα.......περιμένοντας φυσικά να τον φωτογραφησουμε
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγω παλι θελω να ρωτησω τι κουβαλαγες μεσα στις βαλιτσες ρε φιλος...μονο ενας bmwδακιας θα ειχε βαλει βαλιτσες σε ενα απλο διημερο στο χωμα...μοστρα και κορδελα μαρη ησουν :p.Εκτος αν ειχες πολλα βρακακια μεσα,και αλλαζες συχνα μολις εβλεπες λιγη λασπουλα......:D:p:)
Στο εξήγησα.....ιμάντες για τα κτμ!
Αλλά στο γράφω και εδω....αφού σε τρώει ο κ@λαρακος σου
 
Top Bottom