Συμβαίνει τώρα!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Χωρος εργασιας σου λεει !
Κατσε να δουλεψεις εσυ τωρα....


Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
200sx ρε φίλε??
Έχω πάθει διάφορες ονειρωξεις με δαύτο πιτσιρικάς...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ναι σωστά έκανα λάθος.
Το 200 μοιάζει και έχει τα φώτα που σηκώνονται..

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι σωστά έκανα λάθος.
Το 200 μοιάζει και έχει τα φώτα που σηκώνονται..

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
δεν μοιάζει, σε αυτό έμοιαζε (κάπως) η Supra

η δεύτερη γενιά 200 είχε σταθερά.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε..... το ότι σας βάζω μια ανακαινισμένη προπέλα κι εσείς κάνετε focus στο 300άρι, με ξεπερνάει...
Πάω να πηδηχτώ από το παράθυρο.... :woot:
δεν έχει nintendo switch για όργανα, δεν έχει cunt bus, δεν έχει 360 χιλιοστά οκταέμβολες, δεν κάνει το life σου a ride αυτό, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ. Έχει ένα ίδιο φίλος από τα 18 του, το ανακατασκεύασε, το κυκλοφόρησε ένα χρόνο, πήρε γκούτσι V7 μετά και είναι χαρούμενος.

εν τω μεταξύ πάω να πάρω ένα πλι χτες από το πόστο απέναντι, δεν βλέπω το βαρκαδέρο (αν και είχε μιά βαλίτσα κάπου χωμένη) και ήταν ένας γκριζομάλλης δικός σας με φαγητό στο χέρι, λέω να ρωτήσω, ήταν πολύ μικροκαμωμένος για βαραντέρο όμως.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ρε..... το ότι σας βάζω μια ανακαινισμένη προπέλα κι εσείς κάνετε focus στο 300άρι, με ξεπερνάει...
Πάω να πηδηχτώ από το παράθυρο.... :woot:
Αυτό που μας κρύβει το 300αρι θα εννοείς...
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
εν τω μεταξύ πάω να πάρω ένα πλι χτες από το πόστο απέναντι, δεν βλέπω το βαρκαδέρο (αν και είχε μιά βαλίτσα κάπου χωμένη) και ήταν ένας γκριζομάλλης δικός σας με φαγητό στο χέρι, λέω να ρωτήσω, ήταν πολύ μικροκαμωμένος για βαραντέρο όμως.
Το βαρκαντέρο είναι κρυμμένο στην ράμπα, αν ο γκριζομάλης ήταν στο γραφείο ήμουν εγώ (φχαριστώ για το μικροκαμωμένος!), αν ήταν έξω, κακώς δεν ρώτησες....
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όταν μιλάμε για παλια αυτοκίνητα, ανακατασκευή, κλπ ονειρωξεις... Μονο ευρωπαϊκά περικαλω, άντε και καμμια κορβετα.
Καλό μηνα
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μανιακέ μη λες τέτοια, γελάνε και οι αστακοί. Η Ιαπωνία έχει βαριά ιστορία σε πολύ καλά αυτοκίνητα και παρέμεινε πιστή στο οδηγικό κομμάτι όταν οι ευρωπαίοι αγόρασαν χαρταετό "για το καλό σας" και κατέστρεψαν τα πάντα.


Το βαρκαντέρο είναι κρυμμένο στην ράμπα, αν ο γκριζομάλης ήταν στο γραφείο ήμουν εγώ (φχαριστώ για το μικροκαμωμένος!), αν ήταν έξω, κακώς δεν ρώτησες....
Στο posto ήταν, μέσα δεν φαινόταν ποιός είναι.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μανιακέ μη λες τέτοια, γελάνε και οι αστακοί. Η Ιαπωνία έχει βαριά ιστορία σε πολύ καλά αυτοκίνητα και παρέμεινε πιστή στο οδηγικό κομμάτι όταν οι ευρωπαίοι αγόρασαν χαρταετό "για το καλό σας" και κατέστρεψαν τα πάντα.



Στο posto ήταν, μέσα δεν φαινόταν ποιός είναι.
Μαλλον δεν έχεις ασχοληθεί με "ιστορικό" αυτοκίνητο κλπ.
Οτιδήποτε νεότερο των 40 ετών δεν θεωρείται ιστορικό... Φυσικά.
Και αν μιλήσουμε για αυτοκίνητα 50 ετών και πριν, ο Ιάπωνας δεν έχει να δείξει "σχεδόν" τίποτα.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μαλλον δεν έχεις ασχοληθεί με "ιστορικό" αυτοκίνητο κλπ.
Οτιδήποτε νεότερο των 40 ετών δεν θεωρείται ιστορικό... Φυσικά.
Και αν μιλήσουμε για αυτοκίνητα 50 ετών και πριν, ο Ιάπωνας δεν έχει να δείξει "σχεδόν" τίποτα.
Όντως δεν έχω ασχοληθεί με οτιδήποτε ιστορικό διότι πέραν της παλιάς BMW του πατέρα μου (που νομίζω σαπίζει στο σπίτι του φίλου του που την αγόρασε) και των 911 δεν με ελκύει τίποτα άλλο γιατί είναι χρέπια μή χρηστικά. (ακόμα και τα ανακατασκευασμένα, όταν είναι χρέπια εκ κατασκευής δεν φτιάχνει αυτό). Χμ, τώρα που το λέω ένα ΜΙΝΙ θα το ήθελα.
Το MX5 μου είναι ετών 22 και... δεν χρειάζεται να σκεφτώ πολλά για να βγει βόλτα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όντως δεν έχω ασχοληθεί με οτιδήποτε ιστορικό διότι πέραν της παλιάς BMW του πατέρα μου (που νομίζω σαπίζει στο σπίτι του φίλου του που την αγόρασε) και των 911 δεν με ελκύει τίποτα άλλο γιατί είναι χρέπια μή χρηστικά. (ακόμα και τα ανακατασκευασμένα, όταν είναι χρέπια εκ κατασκευής δεν φτιάχνει αυτό). Χμ, τώρα που το λέω ένα ΜΙΝΙ θα το ήθελα.
Το MX5 μου είναι ετών 22 και... δεν χρειάζεται να σκεφτώ πολλά για να βγει βόλτα.
Οποτε... Μην ξανασυγκρινεις σε αυτή την κατηγορία τον Ιάπωνα, γιατί θα πέσει ο ουρανός να μας πλακώσει.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Οποτε... Μην ξανασυγκρινεις σε αυτή την κατηγορία τον Ιάπωνα, γιατί θα πέσει ο ουρανός να μας πλακώσει.
βρε μανιακάκι μου γλυκό

Βλέπεις το 300ΖΧ που είναι αμάξι 80ς
Πετάς την ρουκέτα για τα ευρωπαϊκά που τι είχε ΑΞΙΟΛΟΓΟ τότε, τις τετρακύλινδες Μ3, οριακά τα 190ΕVO που αν δεν υπήρχε το DTM δεν θα έβγαιναν και... Μόνο Porsche, που και τότε τις 944 και 968 οι πουρίστες τις είχαν για πέταμα (θέλω μιά 3λιτρη) η 928 ήταν βάρκα (θέλω μιά V8).

Και μετά την ρουκετα για τα 40+ ετών που καμία εταιρία δεν είχε σοβαρό σούπερκαρ τότε πλην Ιταλίας (και το Μ1 με ιταλική συνδρομή χτίστηκε)

Βέβαια τα 80ς είναι 40 χρόνια πίσω. Θα πάρει πινακίδα ιστορικού ΑΝ θέλει ο ιδιοκτήτης οσονούπω.

Η ιαπωνία σκίζει βάρδουλα και πλακώνει τον ουρανό με τον ανατέλλοντα ήλιο σαράντα χρόνια + και τσούζει. Περαστικά σε όλη την Ευρώπη, κρίμα για εμάς που δεν υπάρχει καμία "καλή" κληρονομιά.
 
Top Bottom