Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Την πέρασα ένα κτεο σήμερα με χωμάτινα και με ελεύθερη ακραποβιτς!
Έπρεπε να δείτε την φάτσα του υπαλλήλου...



ADVphone
Εγώ που πέρασα μόνο με την πινακίδα στο χέρι? Το εργαλείο ήταν στο Αλεμανια..! :haκορόιδο πήρες και το μηχανάκι μαζί :pointu:













:friend::friendship::inlove:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ που πέρασα μόνο με την πινακίδα στο χέρι? Το εργαλείο ήταν στο Αλεμανια..! :haκορόιδο πήρες και το μηχανάκι μαζί :pointu:













:friend::friendship::inlove:
Εσυ εχεις ΚΤΜ.....σιγα μην σε πηγαινε μεχρι το ΚΤΕΟ-TUV
Ρισκο....:D
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Την πέρασα ένα κτεο σήμερα με χωμάτινα και με ελεύθερη ακραποβιτς!
Έπρεπε να δείτε την φάτσα του υπαλλήλου...



ADVphone

3 αστερια παντου η μπουμπου!!! τους τρομαξαν τα μεμε της!!! στην ραμπα ανεβηκε ? Η με βοηθεια κοινου? :):muted::inlove:
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Άλλαξα τακάκια μπροστά, έβαλα μαλακά της Braking και το φρενάρισμα απέκτησε αίσθηση και χαρακτήρα!
Τα προηγούμενα ήταν κάποια Brembo, πιθανώς αυτά που δίνει η Yamaha, δεν ξέρω, είχαν ακόμη ψωμί αλλά από αίσθηση και προοδευτικότητα ήταν απαράδεκτα..
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
τόσο εύκολα???
Είναι από τις περιπτώσεις που εκτιμάς την υπαρξη του κετρικού διπλού σταντ και ενός φίλου που κατέχει. Ένα πέδεμα υπήρξε στο γεγονός ότι κάπου είχε βρει χαμηλά και είχε πάρει εκεί που μπαίνει το σταντ με αποτέλεσμα να πέσει λίγο καλέμι.

Το θέμα στα 100k που έχω κάνει είναι ότι δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις εκεί και απεύχεσαι το γεγονός να σου μείνουν τα ρουλεμάν στα χέρια κάτι που ευτυχώς δεν είχαμε (και είναι ο λόγος που γίνεται αυτή η διαδικασία μιας και το κόστος σε αυτή την περίπτωση ανεβαίνει + ότι δεν βρίσκεις εύκολα το συγκεκριμένο part).
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...η μπουμπου!!!τους τρομαξαν τα μεμε της!!! στην ραμπα ανεβηκε?Η με βοηθεια κοινου? :muted:
Eχει ερθει Οδηγια απο Ε.Ε που απαγορευει ΡΗΤΑ πλεον να τις ανεβαζουν στην ραμπα...;)μετα απο ενα αρκετα σοβαρο ατυχημα...την τελευταια φορα!:rolleyes:
















































 

panGS

Μέλος
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS 05
Καλύμματα για τα πλαστικά μέρη των σωμάτων injection. Μου τα έφτιαξε φίλος από αλουμίνιο 7075 .
Για τους φίλους με τα περτικαλί χρέπια :p (πλάκα κάνω) , του είχαν παραγγείλει και
είχε φτιάξει για τον άξονα του πίσω τροχού για 950-990 αυτό στην τρίτη φωτογραφία (ίσως κάνει και για άλλα μοντέλα, δεν ρώτησα) .



Στάλθηκε από το K6000 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το κοντέρ του DAF που έχεις στο μαγαζί είναι?:ha:ha:haΩΡΑΙΟΣ φίλε,άλλα τόσα με το καλό:ok::friendship:
Το μαγαζί έχει japan Power....με 500000 κάτι ψιλα:D
 
Top Bottom