Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Της πήρα εγχειρίδιο για το Paris Dakar..:stm:



Για ένα ανηψάκι μου πήγαινε αλλά μάλλον θα το κρατήσω..:oops:
ΝΤΑΚΑΡΙΣΙΟΣ και εσυ , Ε πες το ρε αδερφέ .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Ktmalx

Μέλος
Όνομα
Alexandros
Μοτό
Ktm adventure 990 09

Τις πηρα μπλιμπλικια...
Αφού την ελυσα ειπε να αλλάξω το κάτι τις,φλατζουλες ορινγκ σωληνάκια ροδελιτσες κλπ...
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Tsuboss?....δεν ήξερα ότι υπηρχε κάτι τέτοιο και μάλιστα "made in Greece"!!
Μπήκα και ιστοσελίδα και είδα ότι έχει και τακάκια...Εννοειται μαρκαριστηκε για την επόμενη αλλαγή..
Στείλε μου ένα π.μ. αδερφέ από που έκανες αγορά..
Εμένα πάλι αυτό το "stanley steel" με προβληματίζει...
:thinking:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έδεσα το μηχανάκι, κοσμοϊστορικές στιγμές.

Εννοείται ότι ο Ιταλικός θεός μου φύλαγε τα καλύτερα για το τέλος. Για λόγους που δεν είναι της παρούσης, ήταν παρατημένο ακίνητο ένα πεντάμηνο. Και φυσικά, απλώς δεν παίρνει μπρος. Ξελίγωσα την μπαταρία, την ξαναφορτίζω και θα δω τι θα κάνω από αύριο. Χαρμολύπη αυτό το σημερινό.


edit:
Επιβεβαιώνεται ότι τελικώς, μεγαλύτερο τρόλι από Ιταλικό μηχανάκι δεν υπάρχει.
Σήμερα πήρε και κράτησε ρελαντί αμέσως, χτες ούτε καν "τσαφ". Τρέλανέ μας μωρή Απρίλια, μπορείς. Φούσκωσα και τα λάστιχα, τώρα βέβαια υπάρχει το "μικρό" θεματάκι ότι δεν φτάνω να κάνω εξαέρωση μόνος, οπότε δεν έχω πίσω φρένο καθόλου και το μπροστά πιάνει και δεν πιάνει, δηλαδή περισσότερο δεν πιάνει. Εντάξει, αφού πήρε όμως...
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Της εβαλα τη νεα σελα by moto k . Αψογα τα υλικα και το κυριοτερο ειναι οτι τα παιδια εκει πετυχαν ακριβως αυτο που ηθελα τοσο στο αισθητικο κομματι οσο και στο κομματι της ανεσης. Περισσοτερα ομως για την ανεση σε λιγο καιρο μετα το ταξιδακι που ετοιμαζεται!!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Της εβαλα τη νεα σελα by moto k . Αψογα τα υλικα και το κυριοτερο ειναι οτι τα παιδια εκει πετυχαν ακριβως αυτο που ηθελα τοσο στο αισθητικο κομματι οσο και στο κομματι της ανεσης. Περισσοτερα ομως για την ανεση σε λιγο καιρο μετα το ταξιδακι που ετοιμαζεται!!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Mε γειες!
Της παει.

*Τα fastway απο που τα πηρες?
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Της εβαλα τη νεα σελα by moto k . Αψογα τα υλικα και το κυριοτερο ειναι οτι τα παιδια εκει πετυχαν ακριβως αυτο που ηθελα τοσο στο αισθητικο κομματι οσο και στο κομματι της ανεσης. Περισσοτερα ομως για την ανεση σε λιγο καιρο μετα το ταξιδακι που ετοιμαζεται!!


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απτην εμπειρία μου με σέλα τους στο στρωμ (3χρονια τώρα) είναι απτις αναβαθμίσεις που αξιζουν 100%.
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Γεια σας φίλοι.... Παπούτσια σήμερα.. Αύριο έχει βόλτα μετά τη δουλειά!!! Θα επανέλθω.. :happy:


Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΥΓ έχω να λέω τα καλύτερα για τουτο το λάστιχο..
 

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Σήμερα πέρασα μια βόλτα απο μερικά μαγαζιά και έπεσα σε κάτι ενδιαφέρον.
Αυτά θα μπορούσαν να φορεθούν στους τροχούς για εμας που δεν έχουμε τακούνια στα λάστιχα για να μας ξελασπώσουν σε καμία δύσκολη στιγμή? πχ. άμμο, λάσπη ακόμα και χιόνι. Δηλαδή κόλλησα σε κανένα σημείο και είμαι μόνος να τα βάλω και να μπορέσω να φύγω χωρίς μεγάλα δράματα.
[url=https://ibb.co/hOQ5Rx][/URL]
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σήμερα πέρασα μια βόλτα απο μερικά μαγαζιά και έπεσα σε κάτι ενδιαφέρον.
Αυτά θα μπορούσαν να φορεθούν στους τροχούς για εμας που δεν έχουμε τακούνια στα λάστιχα για να μας ξελασπώσουν σε καμία δύσκολη στιγμή? πχ. άμμο, λάσπη ακόμα και χιόνι. Δηλαδή κόλλησα σε κανένα σημείο και είμαι μόνος να τα βάλω και να μπορέσω να φύγω χωρίς μεγάλα δράματα.
Φαίνονται πολύ ενδιαφέρον, αλλά τα βλέπω σε διαφημίσεις για χιόνια μόνο.
Μία δοκιμή θα μας πείσει.
Από που τα ψώνισε?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εξαέρωση με μαγικό εργαλείο "διαφανές λαστιχάκι μισό μέτρο" και στα τυφλά, όταν έσφιξε η μανέτα και το πεντάλ σταμάτησα. Σίγουρα έχει λίγο φυσαλίδα μέσα, φαντάζομαι θα ξαναζητήσει σύντομα.

Αλλά την έπλυνα, πήγα βόλτα, εδώ κοντά, για το shakedown. Εντάξει, δεν φρενάρει καλά ακόμα, δεν έχει πατήσει το τακάκι ακόμα, έχει πλάκα που φαίνεται που "χάλασε" το γυαλιστερό κομμάτι των δίσκων από την τριβή και βλέπω πρώτη φορά το τι σημαίνει στρώνω τακάκι/στρώνω δίσκο τόσο ξεκάθαρα. Πάντως δεν τρέχει λάδι από κάπου, δεν είχε κάτι άλλο άσχημο... Οπότε αν ο αυριανός καιρός είναι σαν σήμερα, μας βλέπω πιο μακρινή.
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Έπεσε πλύσιμο σχολαστικό και αναμένουμε τις μέρες να περάσουν .......


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μεγάλη κα@λα το μοτορι σου!!!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Έπεσε πλύσιμο σχολαστικό και αναμένουμε τις μέρες να περάσουν .......


Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχω πάει και με καλύτερες


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom