Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
εγω σημερα πηγαινα σιγουλια σιγουλια και σε καποια φαση με πιανει κατι ..... κατεβαζω τεταρτη ανοιγω στα 200 κουμπωνω πεμπτη 230 και μετα σκεφτομαι οτι ειναι παρασκευη σημερα και μου εφυγε το κατι !!!
Μέχρι να γυρίσω από διακοπές.....σε αφήνω ελεύθερο να ζήσεις το μύθο σου!!
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
:punch::punch::punch::punch:


Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στο "Χαρίζονται" βαλ το.
Εδω δε θα το δει κανεις.!
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Τι σουζα? Χαχα κάνει και τέτοια? Πουλυ εργαλείο του μπιμβε τέτοιο θα πάρω τελικά :pointu:











Υ.Γ :secret:
Εσένα σε κόβω να μην πίνεις ούτε γερμανική μπύρα......Όχι να αγοράσεις γερμανική μηχανή...:D:D
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Αναμενω εντυπωσεις...
Χθες έγινε η πρώτη δοκιμή.. Το λάστιχο δεν υπάρχει φίλε ένιωθα ότι έβαλα ξανά ss λάστιχο σαν το rosso 3.. Μου τα έλεγαν κάτι Γερμανοί φίλοι αλλά πως γίνεται να πιστέψει κάνεις όταν του λένε "το ra3 αν όχι καλύτερο τότε έχει ισάξιο grip με τα rosso 3" ε δεν γίνεται να πιστέψεις πως ένα sport-touring λάστιχο με ενα sport θα έχει τόσες ομοιότητες.. Αλλά φυσικά θα εξαρτηθεί αν όντως είναι τόσο καλό όταν θα αρχίσει να τελειώνει το πέλμα του,αν και εκεί κρατάει τόσο καλά τότε δεν υπάρχει λόγος να βάλω ss λάστιχο ξανά.. Επίσης η κορώνα του με άφησε άφωνο, δεν του φαίνεται οπτικά αλλά τερμάτισε το μπροστά χωρίς κανένα πρόβλημα.. Τεσπα θα το χαρακτηρίσω σαν ένα καθαρά σπορ ελαστικό με προφίλ σε mm από τουριστικό..
 
Τελευταία επεξεργασία:

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Χθες έγινε η πρώτη δοκιμή.. Το λάστιχο δεν υπάρχει φίλε ένιωθα ότι έβαλα ξανά ss λάστιχο σαν το rosso 3.. Μου τα έλεγαν κάτι Γερμανοί φίλοι αλλά πως γίνεται να πιστέψει κάνεις όταν του λένε "το ra3 αν όχι καλύτερο τότε έχει ισάξιο grip με τα rosso 3" ε δεν γίνεται να πιστέψεις πως ένα sport-touring λάστιχο με ενα sport θα έχει τόσες ομοιότητες.. Αλλά φυσικά θα εξαρτηθεί αν όντως είναι τόσο καλό όταν θα αρχίσει να τελειώνει το πέλμα του,αν και εκεί κρατάει τόσο καλά τότε δεν υπάρχει λόγος να βάλω ss λάστιχο ξανά.. Επίσης η κορώνα του με άφησε άφωνο, δεν του φαίνεται οπτικά αλλά τερμάτισε το μπροστά χωρίς κανένα πρόβλημα.. Τεσπα θα το χαρακτηρίσω σαν ένα καθαρά σπορ ελαστικό με προφίλ σε mm από τουριστικό..
Το εχω βαλει στο ματι απο περσι που ανακοινωθηκε.
Μεχρι στιγμης το εχω βρει στην αθηνα και περιμενω να λιωσω τα tkc70 για να το βαλω.
Ελπιζω να εχουν λυσει τα προβληματα εκει στην continental.

Ευχαριστω αγορινα...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Το εχω βαλει στο ματι απο περσι που ανακοινωθηκε.
Μεχρι στιγμης το εχω βρει στην αθηνα και περιμενω να λιωσω τα tkc70 για να το βαλω.
Ελπιζω να εχουν λυσει τα προβληματα εκει στην continental.

Ευχαριστω αγορινα...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Τα προβληματικά ήταν τα πρώτα μοντέλα κοίτα εσύ να πάρεις "φρέσκο" και δεν έχει πρόβλημα..
 
Top Bottom