Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Τα προβληματικά ήταν τα πρώτα μοντέλα κοίτα εσύ να πάρεις "φρέσκο" και δεν έχει πρόβλημα..
Ξερεις ποσα εχω αγορασει ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

BabisStinson

Μέλος
Όνομα
Μπάμπης
Μοτό
Moto Guzzi V85TT 2023 Verde Altaj
Είμαι να αλλάξω λάστιχα στο ΜΤ-07 μόλις γυρίσω από τις διακοπές και σκεφτόμουν για Diablo Rosso III, αλλά φοβάμαι ια τα χιλιόμετρα που θα βγάλει. Τώρα έχω τα michelin Pilot Road 3, που αποδείχθηκαν πολύ καλά αλλά δεν είναι για sport οδήγηση. Για touring, commuting, βροχή, κλπ είναι εξαιρετικά.
Είδα τα Continental Road Attack 3 και τα σκέφτομαι, ειδικά αν είναι να βγάλουν περισσότερα χιλιόμετρα από τα Rosso III. Από θέμα στριψίματος πάντως, κρίνοντας από τις φωτογραφίες, φαίνονται μια χαρά..!
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Είμαι να αλλάξω λάστιχα στο ΜΤ-07 μόλις γυρίσω από τις διακοπές και σκεφτόμουν για Diablo Rosso III, αλλά φοβάμαι ια τα χιλιόμετρα που θα βγάλει. Τώρα έχω τα michelin Pilot Road 3, που αποδείχθηκαν πολύ καλά αλλά δεν είναι για sport οδήγηση. Για touring, commuting, βροχή, κλπ είναι εξαιρετικά.
Είδα τα Continental Road Attack 3 και τα σκέφτομαι, ειδικά αν είναι να βγάλουν περισσότερα χιλιόμετρα από τα Rosso III. Από θέμα στριψίματος πάντως, κρίνοντας από τις φωτογραφίες, φαίνονται μια χαρά..!
Ra3 με κλειστά μάτια,διάβασε λίγο παραπισω 5-6 μήνυματα...Να σου πω την αλήθεια όμως αν ήμουν Ελλάδα και είχα την οικονομική δυνατότητα θα έβαζα τα rosso:muted: Καλημέρα σε όλους!
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Επιτέλους έβαλα ένα βολτόμετρο της προκοπής...:)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Από εδώ το πήρα.Αν και τώρα απ'οτι βλέπω σταμάτησε να στέλνει Ελλάδα.
Τουλάχιστον θα έχεις ένα μπουσουλα...:)
http://www.ebay.co.uk/itm/322486385917
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
κοιτουσα αυτα http://www.datelmeters.com/cgi-bin/webshop.cgi?config=ent-home
απλα απο Αμερικα αγορα δεν απλα......
το θεμα αποστολης ειναι λυμενο αφου στελνει Γερμανια απο οτι ειδα..ας ειναι καλα καλοι φιλοι εκει..:)
ειναι αδιαβροχο το δοκιμασες?συνδεση μεσω ρελε να υποθεσω?
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
sothrhs

Αν το θες πολύ, το κανονίζουμε και στο φέρνω τα Χριστούγεννα που λέω να έρθω Ελλάδα...
Αν δεν κάτσει αυτό με Γερμανία...

:friendship:

Γενικά και εγώ κοιτάω αλλά δεν θέλω να χαλάσω τα όργανα του 640 με extra μπλιμπλίκια...
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
sothrhs

Αν το θες πολύ, το κανονίζουμε και στο φέρνω τα Χριστούγεννα που λέω να έρθω Ελλάδα...
Αν δεν κάτσει αυτό με Γερμανία...

:friendship:

Γενικά και εγώ κοιτάω αλλά δεν θέλω να χαλάσω τα όργανα του 640 με extra μπλιμπλίκια...
Σε ευχαριστώ πολύ για την προσφορα αλλα εχω άνθρωπο να μου το στειλει,δεν υπαρχει λόγος να σε βάλω σε κοπο:)
Κοιτα ουτε εγω τρελαίνομαι να βάλω κατι στα όργανα, αλλα θέλω να βλεπω τα ρεύματα. ....
Τελοσπαντων ας ξερουμε τουλάχιστον ποιο οργανακι ειναι αξιόπιστο και βλέπουμε. ...:)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ειναι αδιαβροχο το δοκιμασες?συνδεση μεσω ρελε να υποθεσω?
Ειναι αδιαβροχο? Μπορεις να ανεβασεις καποια φωτογραφια ακομα?
Για αδιάβροχο το πήρα...:thumbsdown:
Εαν προσέξετε έχει το ίδιο καλούπι,κλείσιμο και διαστάσεις με τα βολτόμετρα της Koso οπότε υποθέτω οτι παίζει φασόν κατάσταση...
Όσον αφορά τις ενδείξεις είναι ακριβείς γιατί το τσεκάρισα με πολύμετρο.
Η σύνδεση έγινε χωρίς ρελέ παίρνοντας ρεύμα κατευθείαν απο την ACC2 θύρα (switched).

Φωτό Ζακ @rock n rolla_990 οτι βρείς με βάση το παραπάνω λίνκ που έβαλα.
Εαν σε ενδιαφέρει τοποθετημένο τότε να ανεβάσω μερικές εαν και δεν έχει να δεις κάτι το ιδιαίτερο.;)
Πάντως οι ενδείξεις του είναι ιδιαίτερα ευδιάκριτες σε αντίθεση με κάποια άλλα που είχα εως τώρα...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τελευταία επεξεργασία:

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Για αδιάβροχο το πήρα...:thumbsdown:
Εαν προσέξετε έχει το ίδιο καλούπι,κλείσιμο και διαστάσεις με τα βολτόμετρα της Koso οπότε υποθέτω οτι παίζει φασόν κατάσταση...
Όσον αφορά τις ενδείξεις είναι ακριβείς γιατί το τσεκάρισα με πολύμετρο.
Η σύνδεση έγινε χωρίς ρελέ παίρνοντας ρεύμα κατευθείαν απο την ACC2 θύρα (switched).

Φωτό Ζακ @rock n rolla_990 οτι βρείς με βάση το παραπάνω λίνκ που έβαλα.
Εαν σε ενδιαφέρει τοποθετημένο τότε να ανεβάσω μερικές εαν και δεν έχει να δεις κάτι το ιδιαίτερο.;)
Πάντως οι ενδείξεις του είναι ιδιαίτερα ευδιάκριτες σε αντίθεση με κάποια άλλα που είχα εως τώρα...
Ευχαριστω πολυ! Αν μπορεις θα ηθελα καποια φωτογραφια απο μακρια για να δω το μεγεθος του! Πως το εβαλες πανω? Με ταινια διπλης?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ευχαριστω πολυ! Αν μπορεις θα ηθελα καποια φωτογραφια απο μακρια για να δω το μεγεθος του! Πως το εβαλες πανω? Με ταινια διπλης?
Έχει την δικιά του ταινία διπλής όψης και κατά παράξενο τρόπο είναι και καλής ποιότητας.
Εννοείται πως μπορεί να μπεί οπουδήποτε,το καλώδιο είναι αρκετά μακρύ...
Δες και την φωτό...
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ευχαριστω πολυ! Αν μπορεις θα ηθελα καποια φωτογραφια απο μακρια για να δω το μεγεθος του! Πως το εβαλες πανω? Με ταινια διπλης?
Πιάσε και μια νυχτερινή...:friendship:
Αν και στην φωτό φαίνονται να κάνουν αντανακλάσεις στην πραγματικότητα δεν συμβαίνει αυτό...;)
Ούτε ενοχλούν στο μάτι...
 

skaios

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
R1150 GS
Πιάσε και μια νυχτερινή...:friendship:
Αν και στην φωτό φαίνονται να κάνουν αντανακλάσεις στην πραγματικότητα δεν συμβαίνει αυτό...;)
Ούτε ενοχλούν στο μάτι...
Είσαι για μπαταρία;
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom