Χωματοπροπονησεις Αττικης!!!

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Λευκάδιε καλολάσπωτο :drt:

Είμαι σε αναζήτηση παρέας για κοντινές χωμάτινες αυτές τις μέρες (μέχρι και το Σάββατο). Η εμβέλεια μου είναι Πεντέλη και Πάρνηθα.. Υπάρχει κανένας διαθέσιμος;
 

whrenching dog

wrenching dog
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
98' KLX250
Καλησπέρα σε όλους. Είχα την τύχη να συναντήσω δύο από τα μέλη του forum την περασμένη Κυριακή στη στο Χαϊδάρι. Τους είπα πως ψάχνω παρέα για χώμα και με ενημέρωσαν για το συγκεκριμένο νήμα. Έχετε με λοιπόν υπόψιν για εξορμήσεις στην περιοχή του Σχιστού,Χαϊδαρίου κλπ, κυρίως για ΣΚ. Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Καλως τον Βασιλη.
Δημητρης εδω. Παρακολουθα το συγκεκρημενο θεμα, ολο και καποια βολτα θα παιξει. Απλα οπως σου ειπα για μονοπαταδες ποιο πολυ παμε προς παρνηθα. Αλλα οσες φορες εχω παει προς σχιστο μαρεσε. Οποτε θα παιξουμε κι απο κει.
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Καλολασπωτα να τα έχουμε ρε παιδια!! Καλες βολτες σε ολους! Ειπα και εγω να δοκιμάσω την τυχη μου και τσιμπισα ενα tt-r 250 με το πλαστικο τεποζιτο οποτε ειμαι και εγω διαθεσιμος αλλά μονο ΣΚ. Την Κυριακή πάτησα για μια αναγνωριστικη τα χώματα της Πεντέλης!
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Καλολασπωτα να τα έχουμε ρε παιδια!! Καλες βολτες σε ολους! Ειπα και εγω να δοκιμάσω την τυχη μου και τσιμπισα ενα tt-r 250 με το πλαστικο τεποζιτο οποτε ειμαι και εγω διαθεσιμος αλλά μονο ΣΚ. Την Κυριακή πάτησα για μια αναγνωριστικη τα χώματα της Πεντέλης!
Σφύρα ρε..
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Εσύ πρέπει να είσαι ευτυχισμένος
Δεν έχω παράπονο, καλά είμαι. Εισοδηματίας δεν είμαι :D , σε βάρδιες δουλεύω με τα καλά κ τα κακά τους.
Αφού κάνω και τις δουλειές του σπιτιού, γιατί την έχω σκίσει ΕΓΩ τη γάτα, υπάρχει χρόνος κ για κανα βουνό , καφέ.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Δεν έχω παράπονο, καλά είμαι. Εισοδηματίας δεν είμαι :D , σε βάρδιες δουλεύω με τα καλά κ τα κακά τους.
Αφού κάνω και τις δουλειές του σπιτιού, γιατί την έχω σκίσει ΕΓΩ τη γάτα, υπάρχει χρόνος κ για κανα βουνό , καφέ.
Φίλε εγώ πάτησα πόδι. Της τα "έχωσα" μια μέρα που ήμουν αγανακτισμένος και μου πήρε πλυντήριο πιάτων...
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλησπέρα σε όλους. Είχα την τύχη να συναντήσω δύο από τα μέλη του forum την περασμένη Κυριακή στη στο Χαϊδάρι. Τους είπα πως ψάχνω παρέα για χώμα και με ενημέρωσαν για το συγκεκριμένο νήμα. Έχετε με λοιπόν υπόψιν για εξορμήσεις στην περιοχή του Σχιστού,Χαϊδαρίου κλπ, κυρίως για ΣΚ. Ευχαριστώ και καλώς σας βρήκα!

Καλώς ήρθες Βασίλη:ok:,ο Γιώργος είμαι.Ότι σου είπε ο Δημήτρης και αν θες πέρνα και από εδώ για τις επίσημες συστάσεις http://www.advride.gr/fotoadv/Συστηθήκατε.3/ (δεν είναι υποχρεωτικό,δεν βαράνε εδώ μέσα).
Κι απο το http://advride.gr/threads/Εξήγησε-μας-το-nickname-σου.6181/ επισης!! :)
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Βασιλη το μηχανακι μου εχει περιοδο. Απο την επομενη βδομαδα ελπιζω να ειμαι ετοιμος για την νεα σεζον που ξεκηνησε.
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Δε χανει κατι απο καπου.

Απο τον φεβρουαριο που το εχω παρει, καθε μηνα, 4-5 μερες κατι παθαινει. Τις αλλες μερες ειναι κομπλε :D:D:D:D
 

mitch

Μέλος
Περιοχή
Πιτσουνι Σιτυ
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS ADV
Suzuki drz400s
Honda VT250Z
Διαφορα πραγματα ρε. Το συμαζευω. Και ευχομαι να τελειωσω καποτε. Αλλα απο οτι εχω καταλαβει δε θα τελειωσω ποτε.:p:p
Τζαπαν παουερ........:stm::stm:
 

whrenching dog

wrenching dog
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
98' KLX250
Κουράγιο... Εγώ θα πάω να δω τη πίστα στη χωματερή αύριο. Αν χρειαστείς καμιά βοήθεια σφύρα. Έχω χρόνο για σκότωμα αυτή την περίοδο.
 
Top Bottom