ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Bαγγελη μεσ'το μυαλο μου εισαι...ελεγα για βολτα σημερα πανω αλλά το εβλεπα απο χαμηλα και το ειχα οπως στην 2η φωτο σου...απροσπελαστο για νεο ε;

Οχι μόνο γιά νέους........3-4 χλμ πιό πάνω από το καταφύγιο δεν γινόταν να συνεχίσω, τελείως χιονισμένος ο δρόμος,
είναι και το πιό άσχημο κομμάτι εκεί, ήμουν και μόνος οπότε έκανα μεταβολή.......
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ναι αυτό λεω...οχι για νεο στο χωμα:p...για νεο καταφυγιο ρωτησα αν περναει..εκει το κομματι απο την στανη κ πανω για 500μ θα καθαρισει σε κανα Μηνα... Κρατάει χοντρό χιόνι παντα...
Αν ανεβηκες από Σανατοριο ειναι η διαδρομη της Παρασκευης για οσους δεν έρθουν με τροχοβιλες και πλεκτό:Watching::D
 

Bulmont

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Όνομα
Βαγγελης Χ
Μοτό
BULTACO PURSANG 125
MONTESA ENDURO 125H7
Ναι αυτό λεω...οχι για νεο στο χωμα:p...για νεο καταφυγιο ρωτησα αν περναει..εκει το κομματι απο την στανη κ πανω για 500μ θα καθαρισει σε κανα Μηνα... Κρατάει χοντρό χιόνι παντα...
Αν ανεβηκες από Σανατοριο ειναι η διαδρομη της Παρασκευης για οσους δεν έρθουν με τροχοβιλες και πλεκτό:Watching::D

Ανέβηκα από Βούντενη....Πολύ καλό το χώμα, έως τέλειο θα έλεγα, λίγο προσοχή χρειάζεται το κομμάτι με τις μόνιμες λασπολακούβες
2-3 χλμ πρίν το καταφύγιο. Για Πρασούδι και νέο καταφύγιο δεν παλευόταν με μηχανάκι πανεύκολο και ιδανικό για τέτοια τερραίν
οπότε καταλαβαίνεις πόσο δύσκολο είναι γιά μεγάλα μηχανάκια........................

Βέβαια σε λίγες μέρες που θα 'χουν λιώσει τα χιόνια, όλα θα 'ναι διαφορετικά....
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Βέβαια σε λίγες μέρες που θα 'χουν λιώσει τα χιόνια, όλα θα 'ναι διαφορετικά....
Ηδη στηνω διαδρομες "στα χαρτια"...εσω ετοιμος...θα παμε απο Απριλη να τις δουμε...τιποτα στην τυχη τιποτα ομως και ευκολο...Το trOFFy θα ανταποκριθει στο Ονομα του... ;)
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Παιδια καλησπερα απο Ροδο!Ψηνομαι πολυ να μπαρκαρω στο βαπορι και να ερθω!!!Τεχνικη ερωτηση......η τροφοδοσια..,φερνουμε ο καθείς τα κονσερβοκούτια μας ή θα μας ταϊσει η μαμα πατριδα?
Επισης βλεπω πως υπαρχει καταφυγειο...οπότε προφανως οσοι με γουστα στα αντισκηνα μας και λοιποι μεσα αναλογως?
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Παιδια καλησπερα απο Ροδο!Ψηνομαι πολυ να μπαρκαρω στο βαπορι και να ερθω!!!Τεχνικη ερωτηση......η τροφοδοσια..,φερνουμε ο καθείς τα κονσερβοκούτια μας ή θα μας ταϊσει η μαμα πατριδα?
Επισης βλεπω πως υπαρχει καταφυγειο...οπότε προφανως οσοι με γουστα στα αντισκηνα μας και λοιποι μεσα αναλογως?
Φιλε αν μας κανεις την τιμη να έρθεις απο Ρόδο τα τελευταια πραματα που θα πρεπει να σκέφτεσαι ειναι το που θα κοιμηθείς και το τι θα φας ( θα τα αναλάβει ολα η ΦΑΡΣΑ )
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Φιλε αν μας κανεις την τιμη να έρθεις απο Ρόδο τα τελευταια πραματα που θα πρεπει να σκέφτεσαι ειναι το που θα κοιμηθείς και το τι θα φας ( θα τα αναλάβει ολα η ΦΑΡΣΑ )
Τιμη μου τοτε μεγαλη!!Ελπιζω να καταφερω να σας συναντισω ρε παιδια!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
νηστικός και ύπνο χύμα στο βουνό !!χχαχαχαχα :p
Μην τους φοβίζεις άφησε τον κοζμο να ερθει τουλαχιστον μια φορα βρε παλιόπαιδο !!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Ηδη στηνω διαδρομες "στα χαρτια"...εσω ετοιμος...θα παμε απο Απριλη να τις δουμε...τιποτα στην τυχη τιποτα ομως και ευκολο...Το trOFFy θα ανταποκριθει στο Ονομα του... ;)
Επειδη τις ημερες που θα γινει το trOFFy θα ειμαι εκτός, μηπως να εβλεπα κι εγω λιγο απ τις διαδρομες σε καποια αναγνωριστικη? :geek:
Ωραια θα ηταν, αν με θελετε να ελεγχω το βαθος σε νερολακουβες ή κατι τετοιο? :rolleyes:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Παιδια καλησπερα απο Ροδο!Ψηνομαι πολυ να μπαρκαρω στο βαπορι και να ερθω!!!Τεχνικη ερωτηση......η τροφοδοσια..,φερνουμε ο καθείς τα κονσερβοκούτια μας ή θα μας ταϊσει η μαμα πατριδα?
Επισης βλεπω πως υπαρχει καταφυγειο...οπότε προφανως οσοι με γουστα στα αντισκηνα μας και λοιποι μεσα αναλογως?
Κατ αρχας οπως ειπε και ο Στεργιος...:rolleyes:καλα καλα...το Πλι ηθελα να πω:p τιμη μας να ερθεις απο Ροδο στα μερη μας...Φαγητο και υπνο,θελω και στηνω να το κρατησουμε για φετος οσο πιο κοντα στο..βουνο...πιο trOFFy καταστασεις,οπως αρμοζει σε αυτη τη διοργανωση που αγαπαμε...Σκηνη και φαγητο σε αυτο τον παλμο λοιπον...
περισσοτερα εν καιρο...:)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Μην τους φοβίζεις άφησε τον κοζμο να ερθει τουλαχιστον μια φορα βρε παλιόπαιδο !!!!!!
ο ανθρωπος είναι μάχημος τον είδα έγω τι να φοβηθεί?? απλά του είπα με τρόπο να μην βασιστεί στη ΦΑΡΣΑ χαχαχαχα
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Ηδη στηνω διαδρομες "στα χαρτια"...εσω ετοιμος...θα παμε απο Απριλη να τις δουμε...τιποτα στην τυχη τιποτα ομως και ευκολο...Το trOFFy θα ανταποκριθει στο Ονομα του... ;)
Στησε την σκακιερα.. χαραξε το δρομο.. Βαλε τα σημαδια.. Βρες τα περασματα..ιχνηλατησε σωστα. Τα ατια στον πεταλωτη ξεφυσανε ανηπομονα...:bdw:



Ωρε γμτ. .... πολυ "αρχοντα". βλεπω....:thinking:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Επειδη τις ημερες που θα γινει το trOFFy θα ειμαι εκτός, μηπως να εβλεπα κι εγω λιγο απ τις διαδρομες σε καποια αναγνωριστικη? :geek:
Ωραια θα ηταν, αν με θελετε να ελεγχω το βαθος σε νερολακουβες ή κατι τετοιο? :rolleyes:
Θα πάμε μαζί.....αν μας θέλουν!
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Ε
Παιδια καλησπερα απο Ροδο!Ψηνομαι πολυ να μπαρκαρω στο βαπορι και να ερθω!!!Τεχνικη ερωτηση......η τροφοδοσια..,φερνουμε ο καθείς τα κονσερβοκούτια μας ή θα μας ταϊσει η μαμα πατριδα?
Επισης βλεπω πως υπαρχει καταφυγειο...οπότε προφανως οσοι με γουστα στα αντισκηνα μας και λοιποι μεσα αναλογως?
Ελα εσυ απο Ροδο αστο φαι πανω μου
Μαλλον θα ερθει και ο αδερφος μου με το καραβι θα σας ταισω εγω θα συναντηθουμε τα τσαμπικακια θα γινει χαμος
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Επειδη τις ημερες που θα γινει το trOFFy θα ειμαι εκτός, μηπως να εβλεπα κι εγω λιγο απ τις διαδρομες σε καποια αναγνωριστικη? :geek:
Ωραια θα ηταν, αν με θελετε να ελεγχω το βαθος σε νερολακουβες ή κατι τετοιο? :rolleyes:
Θα πάμε μαζί.....αν μας θέλουν!
Ενα απο τα σημεια που εστιαζω στο φετινο trOFFy,νεο ισως για trOFFy,ειναι και το οτι 1-2 μερες πριν απο καθε αναγνωριστικη θα το ανακοινωνω εδω και οποιος θελει ακολουθει ευχαριστως...αν ταιριαζουν οι μερες παμε παρεα βουνο και θα βγουν 4-5 ημερησιες καλές...;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ενα απο τα σημεια που εστιαζω στο φετινο trOFFy,νεο ισως για trOFFy,ειναι και το οτι 1-2 μερες πριν απο καθε αναγνωριστικη θα το ανακοινωνω εδω και οποιος θελει ακολουθει ευχαριστως...αν ταιριαζουν οι μερες παμε παρεα βουνο και θα βγουν 4-5 ημερησιες καλές...;)
Έτσι όπως το λες....προβλεπω 3-4 troffy
 

Nik Bari

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Suzuki V Strom 650 06'
Ωραιο και το καταφυγιο αλλα θα προσυπογραψω στα λογια του Κωστα (mAthosalas)!Νομιζω οι χωματαδες αυτο που αναζητουμε ειναι να γινουμε ενα με τη φυση..οπότε αντισκηνο και κονσερβοκούτι ειναι οτι χρειαζεται:friendship:! Το καταφυγιο και αυτο καλο ειναι που θα υπαρχει κοντα για λογους ασφαλειας!:bdw:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραιο και το καταφυγιο αλλα θα προσυπογραψω στα λογια του Κωστα (mAthosalas)!Νομιζω οι χωματαδες αυτο που αναζητουμε ειναι να γινουμε ενα με τη φυση..οπότε αντισκηνο και κονσερβοκούτι ειναι οτι χρειαζεται:friendship:! Το καταφυγιο και αυτο καλο ειναι που θα υπαρχει κοντα για λογους ασφαλειας!:bdw:
Μην ξεχάσεις να φέρεις το εργαλείο για τον καφέ :D
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom