ADVtrOFFy 2017...26-27-28 Μαΐου στα βουνά της Αχαΐας...ετοιμαστείτε!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αλλά αμα μείνουμε, θα μας βρουν κι εκεί ακόμα και θα πέσει τσόκαρο.....:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
Ελα ρε ,τι αντρας εισαι εσυ?ακομα φοβασαι το τσοκαρο?Λοιπον ακου:Οταν γυρνας δεν βγαζεις το κρανος για 2-3 μερες (μετα της περναει).Δοκιμασμενο
Ξεχνάτε ότι κάποιες βαρανε στα πλευρά.....με άλλα οπλα:cool:
Δεν ξερω τι θα ποναει πιο πολυ...το ADVtrOFFy ή το μετα;...:ha:ha:ha
 

jotor

Μέλος
Περιοχή
κρανίδι
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
990 adventure 2008
επιτρέπεται να φέρω μαζί και το 450 και το 990 ( ΚΤΜ και στις 2 περιπτώσεις) για να έχω εναλλακτική σε περίπτωση που χρειαστεί γιατί τα βλέπω πολύ σκληροπυρηνικά τα πράγματα; ; ;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
επιτρέπεται να φέρω μαζί και το 450 και το 990 ( ΚΤΜ και στις 2 περιπτώσεις) για να έχω εναλλακτική σε περίπτωση που χρειαστεί γιατί τα βλέπω πολύ σκληροπυρηνικά τα πράγματα; ; ;
Σ αφηνει η γυναικα;
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Μαθο,ποσα χλμ χωμα ειναι μεχρι το καταφυγιο;
σκεφτομαι ,μιας κ ειμαι κουλομαρια με τα χωματα,να ερθω μεχρι το καταφυγιο ,να στησω κ να απολαυσω μονο το τοπιο.
τι λες;θα μπορεσω;
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μαθο,ποσα χλμ χωμα ειναι μεχρι το καταφυγιο;
σκεφτομαι ,μιας κ ειμαι κουλομαρια με τα χωματα,να ερθω μεχρι το καταφυγιο ,να στησω κ να απολαυσω μονο το τοπιο.
τι λες;θα μπορεσω;
Μαρκο,θα σε μαλωσω με τις ερωτησεις σου...με κάνεις να τα μαρτυραω ενα-ενα...:p
Στα πλάνα μου λοιπον ειναι να υπαρχουν 2 προσβασεις για το Καταφυγιο Πρασουδι...μια πιο βατη για οσους δεν θα προλαβουν να ερθουν με το φως της ημερας ή κατι αλλους που θελουν και τροχοβιλες με ΚΤΜσουβλακι οχημα συνοδειας:D και μια πιο...χωματινη για οσους θελουμε με το "καλημερα" μια γευση Παναχαϊκου χωματος...λελοι κιετσ κατασταση δηλαδη.:cool:
Αν παρεις την ευκολη,ανετα ερχεσαι αφου εχει χωμα κανα 10αρι χλμ απο την ασφαλτο της Πιτιτσας ως Αιολικο Παρκο αλλά πατημενο σχετικα ευκολο σαθρο γαρμπιλακι και χωματακι και μονο στο τελευταιο κομματι της(1.5χλμ περιπου)χαλαει καπως και θελει καποια σχετικη προσοχη...Οπότε ναι εκτιμω οτι μπορεις να ερθεις ανετα,να στησεις και να απολαυσεις το υψομετρο και γυρω ευκολες χωματινες,τοσο ποδαρατος οσο και μοτοκαβαλα...και θα εχεις και παρεα εκει πανω.Ριχνεις κι αν θες και ενα χερι βοηθειας παραπανω στο μαγειρεμα που θα πεσει το Σαββατο ωσπου να ερθουν οι ουνοι...

Για αυτα τα κομματια θα υπαρξει Χαρτης και .gpx για GPS οσο πλησιαζει η ωρα του ADVtrOFFy :)
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
Μαρκο,θα σε μαλωσω με τις ερωτησεις σου...με κάνεις να τα μαρτυραω ενα-ενα...:p
Στα πλάνα μου λοιπον ειναι να υπαρχουν 2 προσβασεις για το Καταφυγιο Πρασουδι...μια πιο βατη για οσους δεν θα προλαβουν να ερθουν με το φως της ημερας ή κατι αλλους που θελουν και τροχοβιλες με ΚΤΜσουβλακι οχημα συνοδειας:D και μια πιο...χωματινη για οσους θελουμε με το "καλημερα" μια γευση Παναχαϊκου χωματος...λελοι κιετσ κατασταση δηλαδη.:cool:
Αν παρεις την ευκολη,ανετα ερχεσαι αφου εχει χωμα κανα 10αρι χλμ απο την ασφαλτο της Πιτιτσας ως Αιολικο Παρκο αλλά πατημενο σχετικα ευκολο σαθρο γαρμπιλακι και χωματακι και μονο στο τελευταιο κομματι της(1.5χλμ περιπου)χαλαει καπως και θελει καποια σχετικη προσοχη...Οπότε ναι εκτιμω οτι μπορεις να ερθεις ανετα,να στησεις και να απολαυσεις το υψομετρο και γυρω ευκολες χωματινες,τοσο ποδαρατος οσο και μοτοκαβαλα...και θα εχεις και παρεα εκει πανω.Ριχνεις κι αν θες και ενα χερι βοηθειας παραπανω στο μαγειρεμα που θα πεσει το Σαββατο ωσπου να ερθουν οι ουνοι...

Για αυτα τα κομματια θα υπαρξει Χαρτης και .gpx για GPS οσο πλησιαζει η ωρα του ADVtrOFFy :)
περιμενω τον χαρτην λοιπον.ευχαριστω για τις ινφο
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
ενδιαφέρον....αυτο το βουνο..το ειχα βαλει στο ματι....;)
πανέμορφο το Παναχαικό αδερφέ μου, και θα πάμε και ξεκούραστα ... ο Κωστής θα τρέχει ......... :D

ετοιμάσου ...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
πανέμορφο το Παναχαικό αδερφέ μου, και θα πάμε και ξεκούραστα ... ο Κωστής θα τρέχει ......... :D

ετοιμάσου ...
Δεν έχεις ξεπερασει ακόμα το τροφυ της Εύβοιας?:p
 
Reactions: dtz

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Tην κουβεντα για τις χοντρες κυριες και τα...πηδηματα τους τη μετεφερα στο σωστο τοπικ ..λυσσαξτε απο κει :D
Θα βαλω κι αλλο ενα με τρεϊλερ και ΚΤΜ για φανατικους οδηγους...:D:p
Μεταφερθηκαν και τα ποστ με...trailer στο Bollywood για φαν και...μη φαν...λυσσαξτε επισης εκει :p
και να μεινει εδω η κουβεντα για ADVtrOFFy με πληροφοριες ONtopic ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Bαγγελη μεσ'το μυαλο μου εισαι...ελεγα για βολτα σημερα πανω αλλά το εβλεπα απο χαμηλα και το ειχα οπως στην 2η φωτο σου...απροσπελαστο για νεο ε;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όπως το βλέπω...οριακά θα το περνάνε οι 45άρηδες.:D
Οσοι έχουν κλεισμένα 50 κ άνω ,θα το περνάνε "αέρα".:p:roflmao:
Μην πειράζεις τα αγόρια.....εκει θα είμαστε να τα βοηθαμε:D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Και σήμερα είπα να το επισκευτώ αυτοπροσώπως γιά να διαπιστώσω
ιδίοις όμασι τι παίζει

Πρώτο (χαμηλό) καταφύγιο......με ίχνη από χιόνι.....


Και 3-4 χλμ πιό πάνω΅

Μετά το Πάσχα πάντως θα γίνει της χαρτογραφησης το "καγκελο":D
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom