ADVtrOFFy 2018 The ADV story!!

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Θέλω να πω και εγω με την σειρά μου ενα μεγάλο μπράβο σε όσους συνέβαλαν για να πραγματοποιηθεί αυτό το event και να περάσουμε ενα γ@@@@το τετραήμερο. Τις εντυπώσεις μου δεν μπορώ να τις περιγράψω με λογια, το σίγουρο ειναι οτι αυτο που έζησα θα το θυμάμαι για πολλα χρονια!!!Με τους περτικαλί ζήσαμε μια απίστευτη εμπειρία, respect σε όλα τα παιδια και παρόλο που ημουν στριμωγμένος απο δουλείες και υποχρεώσεις πίσω και ολο έλεγα οτι πρέπει να γυρίσω Κιάτο, δεν μου έκανε καρδια να φύγω!!! Αντε και του χρονου και πάντα στα ΚΟΚΚΙΝΑ!!!!! :drt:
 
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
Θεμιστοκλής
Μοτό
Honda XRV 750 Africa Twin
Το ποτάμι αποτέλεσε το καθαρτήριο για τις ορδές των μανιασμένων μηχανόβιων που έτρεχαν να λυτρωθούν από τη ζέστη,τη σκόνη και την αλμύρα που είχαν στις μάπες τους. Το παγωμένο νερό σμίλευε τα γυμνά κορμιά που τσαλαβουτούσαν στα βραχάκια ως άλλες νεράιδες...Χμμμμμμ δεν ακούγεται και τόσο αντρικο εεε?
Τέσπα απλώς δροσιστήκαμαν...


Ωωωωωωπ αυτό κάτι μου θυμίζει.....


Ναι είναι ο @#malakos_kariolis (rigas) που άφησε τη φωτογραφική και έπιασε τα κατσαρόλια για να φάμε από τα χεράκια του φανταστικά Τορτελίνια αλλά κρεμ με τρία τυριά και μέσα στην κρεμ πότε ζβαν και πότε απάκι. Το Κυρίως πιάτο πλαισιώθηκε από διάφορα καριολίκια που κουβαλούσε ο καθένας μαζί του, συνοδεία μπύρας παγωμένης στο ποτάμι.



Στη διάρκεια της προετοιμασίας του φαγητού ανακαλύψαμε την ιδιαίτερη ικανότητα του @John-Aigio να περιλούζει τα τορτελίνια με κρέμα γάλακτος,΄και έτσι σε κάθε πιάτο που έβγαινε αναφωνούσαμε όλοι μαζί Χύσε Γιάννη , Χύσε Γιάννη... την κρέμα ντε.
Η νύχτα έπεσε και το φεγγαρι πιστός σύντροφος φώτισε το φαράγγι καθιστόντας τη χρήση του φακού προαιρετική. Η φωτιά άναψε και οι ιστορίες έδιναν και έπαιρναν.
Δυστυχώς ένα τηλεφωνο και ένας παιδικός πυρετός θα με έκαναν να μαζεψω νωρίς νωρίς και να κατηφορίσω για Πάτρα solo...
Διαφυγή χωμάτινη, και δανειζόμενος 3 λίτρα από το μπιτόνι του Βασίλη - Μαστορα για να με βγάλει μέχρι το Θέρμο.

Ροσκά - Κοκκινόβρυση - Διπλάτανος και άσφαλτο για Θερμο




Και κάπως έτσι τελείωσε το Advtroffy για εμένα...


Εδώ σβηστός σε μια κατηφοριά για να περισώσουμε κανα ml βετζίνας.....

Η σκέψη μαζί με τα παιδια που θα συνέχιζαν για Καλιακούδα και Νιάλα.....
Να μαστε καλά να ανταμώνουμε σε τέτοια μέρη και με τέτοιες παρέες
Εις το επανιδείν....

Υ.Γ 1: Η φωτό όπως καταλάβατε είναι από κινητό
Υ.Γ 2: Πολλές περισσότερες και με πολύ καλύτερη ποιοότητα από τον official @#malakos_kariolis (rigas)
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ωραίες φωτό, ωραίες αποτυπωμένες στιγμές, πανέμορφα μέρη!
Σας ζήλεψα και σας χάρηκα!

:friendship::friendship::friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Δημήτρη μάλλον το ΚουΛουΡι όταν είναι τόσο φορτωμένο δεν στρίβει.
Ελάχιστα στρίβουν φορτωμένα, όπως ξεφόρτωτα ;)
Ειδικά τα ελαφρά μονοκύλινδρα, υποφέρουν.
 

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Ωραίες φωτό, ωραίες αποτυπωμένες στιγμές, πανέμορφα μέρη!
Σας ζήλεψα και σας χάρηκα!

:friendship::friendship::friendship:
το Κουλουρι ειναι αλλα θα το ανεβάσω παλι σωστα γιατι δεν το εχω με αυτα...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ έχω να πω μόνο τρεις λέξεις ...









Κάποιος ........





















Έφυγε ......


































Ξεβράκωτος .......














Sent from my iPhone using Tapatalk
Τους πέτυχα πριν τα αγραφα!!




Advphone....
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
@melatos kariolis ούτε να τα σημειωνες σε μπλοκακι ρε φίλε,καλύτερη περιγραφή δεν θα μπορούσε να γίνει το τι εζησε η πρασινη ομάδα.
 
Top Bottom