Ktmοσυγκεντρωση 28-30/10/16

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Ωραίο! Στο μπροστά κάνε το "CREECE " -> "GREECE " και γιατί έχει και τελίτσες πριν και μετά το "I" του "meeting";
Ευελπιστώ κάποια στιγμή να ξαναπάρω KTM και να βρεθούμε σε παρόμοια συγκέντρωση μάρκας.

Στάλθηκε από το SM-P605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Ωραίο! Στο μπροστά κάνε το "CREECE " -> "GREECE " και γιατί έχει και τελίτσες πριν και μετά το "I" του "meeting";
Ευελπιστώ κάποια στιγμή να ξαναπάρω KTM και να βρεθούμε σε παρόμοια συγκέντρωση μάρκας.

Στάλθηκε από το SM-P605 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έλα με ότι έχεις ,αν έχεις παρέα που θα έρθει,και δεν θες να είσαι μόνος ,no problem;)
 
Reactions: yns

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Σταμάτη count me in(λογικά με έχει βάλει-δηλώσει στο fb το Νικολιώ);)
 

manosp

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο Κρητης
Όνομα
manos
Μοτό
ktm 990 adventure ,450 sixdays,520 exc
ok από Κρήτη 4 (η δικιά μου παρέα δλδ)ο καθένας νομίζω θα δώσει από μόνος του συμμετοχή ,ένας εγώ δεύτερος mike990 και οι υπόλοιποι είναι στο φόρουμ οπότε θα δηλώσουν μόνοι τους,ένα πολύ μικρο ερωτηματικό για το πως θα είναι ο καιρός για την τελική συμμετοχή μας
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
ok από Κρήτη 4 (η δικιά μου παρέα δλδ)ο καθένας νομίζω θα δώσει από μόνος του συμμετοχή ,ένας εγώ δεύτερος mike990 και οι υπόλοιποι είναι στο φόρουμ οπότε θα δηλώσουν μόνοι τους,ένα πολύ μικρο ερωτηματικό για το πως θα είναι ο καιρός για την τελική συμμετοχή μας
εγω 3 και ο μιλβας απο πανω 4 ;)
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
Συγκεντρωση χωρις tshirt γινεται?δεν γινεται:p







Τελικο σχεδιο για τα tshirt!
Υπενθυμιζω οτι το καναμε καθαρα για την φαση μας.
Οποιοσδηποτε μπορει να φτιαξει οτι σχεδιο θελει,αν θελει.
Η τιμη για μεταξοτυπια σε tshirt που μας δοθηκε ειναι η εξης.
Για 20 tshirt 13 ευρω!...
Για 21 μεχρι 30, 11 ευρω!
Απο 30 και πανω 9 ευρω!
Χρωμα tshirt μαυρο η πορτοκαλι!
Μεγεθη μεχρι xxl.
Τα χρηματα θα μπουν σε λογαριασμο-που θα μας δωθει-απο τον καθενα μας,σε νεοτερη ανακοινωση,ωστε οποιος καταβαλει το ποσο θα του γινει και η παραγγελία!
Απο κατω δηλωνουμε ποσοτητα,μεγεθος χρωμα. π.χ 1,m, μαυρο
Μεχρι την επομενη τεταρτη 12/10 θα μεινει ανοιχτη η παραγγελια.
Εδώ δηλώνουμε μονο οσοι δεν εχουμε facebook
Ευχαριστώ!
Και εγώ θέλω ένα....:ok:
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Επειδη κάποιοι σύντροχοι ενδιαφερονται τώρα για το meeting και στέλνουν μνμ,να ενημερωσω ότι πλέον το ξενοδοχειο είναι πλήρης.Για διαμονή υπάρχει μόνο το καταφύγιο όπου αυτό είναι γεμάτο κατά το 1/3. ,με κόστος διαμονής όπως έχουμε πει 12 ευρώ την βραδιά,με δυνατότητα πρωινού κατόπιν συννενοησεως.
Συμμετοχές για το καταφύγιο, με pm οποιος φιλος θέλει σε μενα!
Πληροφορίες για το καταφύγιο παρακάτω!

http://www.katafygio-piliou.com/el/
 
Τελευταία επεξεργασία:

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Ready
To>>
Travel
Στο μυθικο βουνο...
Προγραμμα
Αναχωρηση απο Αθηνα στις 28/10 και ωρα 9,30 το πρωι απο τη bp μετα τα διοδια Αφιδνων.
Η αναχωρηση των Βορειων θα ανακοινωθει απο τoν Dennis
1η σταση στα Καμενα Βουρλα για
καφεδακι.
2η σταση στο Βολο για συναντηση κατα τις 3,30 περιπου με τους βορειους φιλους.Σημειο συναντησης θα ανακοινωθει!
Αφιξη το απογευμα στο τοπο διαμονης τακτοποιηση και ξεκουραση.Το βραδακι πρωτο τσιπουρακι στην ταβερνα στον ξενωνα και γνωριμια και δυο εκπληξεις!
Το σαββατο 29/10 αναχωρηση στις 9,30 για την ημερησια βολτα στο βουνο.Οσοι θα θελησουν να ερθουν το Σαββατο ας εχουν υποψιν τον χαρτη της διαδρομης και τηλεφωνικα θα δωθει ραντεβου για συναντηση.Θα γινουν 2 στασεις η μια για καφε-φωτο-τσιγαρο,και η δευτερη για φωτο-τσιγαρο!Οι στασεις θα καθοριστουν απο τον πλοηγο που ξερει την διαδρομη και τα καλυτερα σημεια.Φυσικα οπου αλλου μας αρεσει σταματαμε για φωτο,αλλα οχι συχνα δεδομενου το δυσκολο της διαδρομης και των πολλων ατομων σε κομβόι.(Η διαδρομη γ@@@ει,βουνο και θαλασσα ολα τα λ7)
Η βολτα εχει καθαρα τουριστικο χαρακτηρα,δεν θα πηγαινουμε αργα αλλα και δεν θα το παιξουμε Rossi-Marquez.Οποιος ομως θελει να φυγει πιο γρηγορα ακομη,μπορει ελευθερα να το κανει μεγαλα παιδια ειμαστε,και το μυαλο μας ειναι μεσα απο το κρανος!
Αφιξη στην Αγ.Κυριακη (επισης τελεια τοποθεσια),5 χιλιομετρα απτο Τρικερι σε ψαροχωρι για φαγητο σε παραλιακη ταβερνουλα.
Αναχωρηση για επιστροφη κατα τις 4-4,30 περιπου,δεδομενου οτι νυχτωνει νωρις, αλλα και για μια σταση για καφε οπου κανονιστει επιτοπου.
Το βραδακι περπατημα στο χωριο (για τους ρομαντικους) και συναντηση σε ταβερνα στα Χάνια!
Κυριακη 30-11 αναχωρηση παλι κατα τις 9,30 για μια μικρη διαδρομη στα χωρια του κεντρικου Πηλιου 100 περιπου χιλιομετρων,Πινακατες,Βυζιτσα,Μηλιες και σταση για καφεδακι και φωτο στη σπηλεια του Κενταυρου Χειρωνα!.Κατα τη 1 το μεσημερακι συναντηση ολοι στο Βολο αποχαιρετισμος (φιλια,αγκαλιες,κλαματα) και επιστροφη ο καθενας για τον τοπο του.
Το προγραμμα ειναι μια γενικη εικονα για να γνωριζουμε πανω κατω πως θα κινηθουμε και φυσικα οποιαδηποτε προταση για τροποποιηση και να περασουμε καλυτερα δεκτη!
Υπενθυμίζεται οτι δεν υπαρχει διοργανωτης ,προεδρος,αφεντικο και οτιδηποτε αλλο.Οποιος εχει μια προταση για κατι αλλο ωστε να γινει πιο ομορφη η εκδρομουλα το λεει ελευθερα!
Αδιαβροχα την παρασκευη θα βρεχει,το Σ/Κ δειχνει καλο καιρο αλλα με λιγο κρυο,οτι πρεπει για μοτοσυκλετιστικο τουρισμο,και ομορφες φωτογραφιες!
Καλα να ειμαστε ,καλα να παμε να περασουμε ομορφα και υγιεις να γυρισουμε ολοι στα σπιτια μας!
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ready
To>>
Travel
Στο μυθικο βουνο...
Προγραμμα
Αναχωρηση απο Αθηνα στις 28/10 και ωρα 9,30 το πρωι απο τη bp μετα τα διοδια Αφιδνων.
Η αναχωρηση των Βορειων θα ανακοινωθει απο τoν Dennis
1η σταση στα Καμενα Βουρλα για
καφεδακι.
2η σταση στο Βολο για συναντηση κατα τις 3,30 περιπου με τους βορειους φιλους.Σημειο συναντησης θα ανακοινωθει!
Αφιξη το απογευμα στο τοπο διαμονης τακτοποιηση και ξεκουραση.Το βραδακι πρωτο τσιπουρακι στην ταβερνα στον ξενωνα και γνωριμια και δυο εκπληξεις!
Το σαββατο 29/10 αναχωρηση στις 9,30 για την ημερησια βολτα στο βουνο.Θα γινουν 2 στασεις η μια για καφε-φωτο-τσιγαρο,και η δευτερη για φωτο-τσιγαρο!Οι στασεις θα καθοριστουν απο τον πλοηγο που ξερει την διαδρομη και τα καλυτερα σημεια.Φυσικα οπου αλλου μας αρεσει σταματαμε για φωτο,αλλα οχι συχνα δεδομενου το δυσκολο της διαδρομης και των πολλων ατομων σε κομβόι.(Η διαδρομη γ@@@ει,βουνο και θαλασσα ολα τα λ7)
Η βολτα εχει καθαρα τουριστικο χαρακτηρα,δεν θα πηγαινουμε αργα αλλα και δεν θα το παιξουμε Rossi-Marquez.Οποιος ομως θελει να φυγει πιο γρηγορα ακομη,μπορει ελευθερα να το κανει μεγαλα παιδια ειμαστε,και το μυαλο μας ειναι μεσα απο το κρανος!
Αφιξη στην Αγ.Κυριακη (επισης τελεια τοποθεσια),5 χιλιομετρα απτο Τρικερι σε ψαροχωρι για φαγητο σε παραλιακη ταβερνουλα.
Αναχωρηση για επιστροφη κατα τις 4-4,30 περιπου,δεδομενου οτι νυχτωνει νωρις, αλλα και για μια σταση για καφε οπου κανονιστει επιτοπου.
Το βραδακι περπατημα στο χωριο (για τους ρομαντικους) και συναντηση σε ταβερνα στα Χάνια!
Κυριακη 30-11 αναχωρηση παλι κατα τις 9,30 για μια μικρη διαδρομη στα χωρια του κεντρικου Πηλιου 100 περιπου χιλιομετρων,Πινακατες,Βυζιτσα,Μηλιες και σταση για καφεδακι και φωτο στη σπηλεια του Κενταυρου Χειρωνα!.Κατα τη 1 το μεσημερακι συναντηση ολοι στο Βολο αποχαιρετισμος (φιλια,αγκαλιες,κλαματα) και επιστροφη ο καθενας για τον τοπο του.
Το προγραμμα ειναι μια γενικη εικονα για να γνωριζουμε πανω κατω πως θα κινηθουμε και φυσικα οποιαδηποτε προταση για τροποποιηση και να περασουμε καλυτερα δεκτη!
Υπενθυμίζεται οτι δεν υπαρχει διοργανωτης ,προεδρος,αφεντικο και οτιδηποτε αλλο.Οποιος εχει μια προταση για κατι αλλο ωστε να γινει πιο ομορφη η εκδρομουλα το λεει ελευθερα!
Αδιαβροχα την παρασκευη θα βρεχει,το Σ/Κ δειχνει καλο καιρο αλλα με λιγο κρυο,οτι πρεπει για μοτοσυκλετιστικο τουρισμο,και ομορφες φωτογραφιες!
Καλα να ειμαστε ,καλα να παμε να περασουμε ομορφα και υγιεις να γυρισουμε ολοι στα σπιτια μας!
Ο άγιος Δημήτρης. ....μαζί σας!
Περιμένουμε φωτορεπορταζ. ...:)
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Πάτε ρθείτε όρθια που λένε....!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Nα γιατι πορτοκαλι...ξεχωριζει και στην ομιχλη:p
Καλα σ αυτο ειδικα, +990!!!

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom