Ktmοσυγκεντρωση 28-30/10/16

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
οριστε που τα κακολογειτε.......τοσα μηχανακια μαζεμενα......κ......κανενα δε χαλασε !!!!!
Φά' τη γλώσσα σου εσύ.....:D
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
οριστε που τα κακολογειτε.......τοσα μηχανακια μαζεμενα......κ......κανενα δε χαλασε !!!!!
Καλά... Μην παίρνεις και όρκο... Αλλά έμαθα εγώ, αλλά καλύτερα ας μας τα πουν οι ίδιοι όταν επιστρέψουν με το καλό. :)
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Η συγκέντρωση ήταν ΤΕΛΕΙΑ,ένα μεγάλο μπράβο στο Σταμάτη και τον Δήμο(Denis)για το όλο event και λίγο είναι.Χάρηκα πολύ που είδα και γνώρισα νέους φίλους(αυτά μένουν),το παρεάκι ΔΥΝΑΜΗ,πολύ γέλιο,χαβαλέ.Ρακί δεν έμεινε ούτε για δείγμα απτην πρώτη βραδιά,ζημιές δεν υπήρχαν(τα ΚΤΜια ΔΕΝ χαλάνε:D:p),και στην επόμενη με το καλό:friendship:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλά... Μην παίρνεις και όρκο... Αλλά έμαθα εγώ, αλλά καλύτερα ας μας τα πουν οι ίδιοι όταν επιστρέψουν με το καλό. :)
Αν φταρνιζόσουν την Παρασκευή το βράδυ να ξέρεις πως εγώ σε μελέταγα φιλαράκι με τα παιδιά απο Βέροια;),στην επόμενη θα τα πούμε απο κοντά:friendship:
 

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Χτες τ' απόγευμα πέτυχα μια τετράδα (νομίζω) που είχε παρέα ένα supermoto, στα Καμμένα Βούρλα.
Ήμουν με κουτί, στο δρόμο από Αθήνα για Σαλονίκη και για ακόμη μια φορά ΕΣΚΑΣΑ απ' τη ζήλια μου!!! :arghh:

Βάλτε υλικό παίδες να χαζέψουμε, να φάμε τα λυσσακά μας!!

:friendship:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
θα ρθει πραμα μολις ηρεμησουμε λιγο απο την ανωμαλη προσγειωση στη δευτερα...και καθρισουμε και τα μηχανακια μας απο κατι πισσες..Καταχειμωνο στρωνανε πισες με βροχη...Τι να πεις...
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Αν φταρνιζόσουν την Παρασκευή το βράδυ να ξέρεις πως εγώ σε μελέταγα φιλαράκι με τα παιδιά απο Βέροια;),στην επόμενη θα τα πούμε απο κοντά:friendship:
Μακάρι να ξαναγίνει καμιά τέτοια φάση και να βρεθούμε ρε φίλε.... Ή έστω μας φέρουν κοντά οι δρόμοι μας.
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Συγχαρητηρια και ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια,σε ολο τον κοσμο που αποφασισε να περασει ενα διαφορετικο τριημερο,ενα τριημερο οδηγωντας τη μοτοσυκλετα που αγαπαμε σε πανεμορφα μερη,παρεα με αλλους αγνωστους μεχρι εκεινη τη στιγμη,αλλα που οπως αποδειχτηκε με την ιδια τρελα για τη μοτοσυκλετα και τον adventure τροπο ζωης!.Αυτο αποδειχτηκε περιτρανα οταν καποιος φτανει στις 11 το βραδυ μονος μεσα στο κρυο με ψιλοβροχο,με 2 βαθμους και ομιχλη στο καταφυγιο,η οταν καποιος αλλος ξεκιναει απο Αλεξανδρουπολη η παιρνει το πλοιο απο Κρητη για να ερθει! Βεβαια θα μπορουσαμε να ειμασταν πιο πολλοι,αλλα η στενοκεφαλια και ο εγωισμος ορισμενων,και σε επιπεδο club αλλα και μεμονωμενα που δεν πιστεψαν στο meeting,δεν αφησε αυτη η εκδηλωση να ειχε περισσοτερη συμμετοχη.Οι 25 αναβατες ομως, που αρκετοι απο αυτους αφησαν γυναικα και παιδια ,και ηρθαν ,πιστευω οτι περασαν ομορφα και το χαμογελο ολων στο τελος του τριημερου το αποδεικνυε αυτο!Μπραβο και στα κοριτσια ορισμενων φιλων που ακολουθησαν μαζι τους!!Προσωπικα εγω περασα πολυ ομορφα,χαρηκα πολυ που γνωρισα τοσο κοσμο απο ολη την Ελλαδα,και μονο ευχαριστα πραγματα θα θυμαμαι απο αυτη τη συγκεντρωση!( Η μουσικη από 20 ζευγάρια ξεταπωτες ακραπες ακομη παιζει σταυτια μου).Καλο δρομο σε ολους,και σε επιπεδο προσωπικο αλλα και σε οτι κανετε στη ζωη σας!Να ειστε καλα,υγεια να εχετε, και οπως λεω παντα,ευχομαι στον καθενα πολλα ορθια ¨χωματινα¨ χιλιομετρα!
Εις το επανιδειν!
Σ.Β.

 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Συγχαρητηρια και ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια,σε ολο τον κοσμο που αποφασισε να περασει ενα διαφορετικο τριημερο,ενα τριημερο οδηγωντας τη μοτοσυκλετα που αγαπαει σε πανεμορφα μερη,παρεα με αλλους αγνωστους μεχρι εκεινη τη στιγμη,αλλα που οπως αποδειχτηκε με την ιδια τρελα για τη μοτοσυκλετα και τον adventure τροπο ζωης!.Αυτο αποδειχτηκε περιτρανα οταν καποιος φτανει στις 11 το βραδυ μονος μεσα στο κρυο με ψιλοβροχο,με 2 βαθμους και ομιχλη στο καταφυγιο,η οταν καποιος αλλος ξεκιναει απο Αλεξανδρουπολη η παιρνει το πλοιο απο Κρητη για να ερθει! Βεβαια θα μπορουσαμε να ειμασταν πιο πολλοι,αλλα η στενοκεφαλια και ο εγωισμος ορισμενων,και σε επιπεδο club αλλα και μεμονωμενα που δεν πιστεψαν στο meeting,δεν αφησε αυτη η εκδηλωση να ειχε περισσοτερη συμμετοχη.Οι 25 αναβατες ομως, που αρκετοι απο αυτους αφησαν γυναικα και παιδια ,που ηρθαν ,πιστευω οτι περασαν ομορφα και το χαμογελο ολων στο τελος του τριημερου το αποδεικνυε αυτο!Μπραβο και στα κοριτσια ορισμενων φιλων που ακολουθησαν μαζι τους!!Προσωπικα εγω περασα πολυ ομορφα,χαρηκα πολυ που γνωρισα τοσο κοσμο απο ολη την Ελλαδα,και μονο ευχαριστα πραγματα θα θυμαμαι απο αυτη τη συγκεντρωση!Καλο δρομο σε ολους,και σε επιπεδο προσωπικο αλλα και σε οτι κανετε στη ζωη σας!Να ειστε καλα,υγεια να εχετε, και οπως λεω παντα,ευχομαι στον καθενα πολλα ορθια χωματινα χιλιομετρα!Σ.Β.
Όταν όλοι επιστρέφουν με ένα τεράστιο χαμόγελο πίσω,αυτό και μόνο λέει πολλά!
Συγχαρητήρια σε όλους!
Δυστυχώς για μένα δεν κατάφερα να το ακολουθήσω λόγω σοβαρών υποχρεώσεων.
Τι θα λέγατε για το επόμενο ΚΤΜ-meeting να περιλάμβανε αρκετά χιλιόμετρα χωματόδρομων και διανυκτέρευση σε σκηνές...???:thinking:
Μέχρι να ανοίξει ο καιρός και οι δρόμοι ρίχτε ιδέες!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συγχαρητηρια και ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια,σε ολο τον κοσμο που αποφασισε να περασει ενα διαφορετικο τριημερο,ενα τριημερο οδηγωντας τη μοτοσυκλετα που αγαπαμε σε πανεμορφα μερη,παρεα με αλλους αγνωστους μεχρι εκεινη τη στιγμη,αλλα που οπως αποδειχτηκε με την ιδια τρελα για τη μοτοσυκλετα και τον adventure τροπο ζωης!.Αυτο αποδειχτηκε περιτρανα οταν καποιος φτανει στις 11 το βραδυ μονος μεσα στο κρυο με ψιλοβροχο,με 2 βαθμους και ομιχλη στο καταφυγιο,η οταν καποιος αλλος ξεκιναει απο Αλεξανδρουπολη η παιρνει το πλοιο απο Κρητη για να ερθει! Βεβαια θα μπορουσαμε να ειμασταν πιο πολλοι,αλλα η στενοκεφαλια και ο εγωισμος ορισμενων,και σε επιπεδο club αλλα και μεμονωμενα που δεν πιστεψαν στο meeting,δεν αφησε αυτη η εκδηλωση να ειχε περισσοτερη συμμετοχη.Οι 25 αναβατες ομως, που αρκετοι απο αυτους αφησαν γυναικα και παιδια ,και ηρθαν ,πιστευω οτι περασαν ομορφα και το χαμογελο ολων στο τελος του τριημερου το αποδεικνυε αυτο!Μπραβο και στα κοριτσια ορισμενων φιλων που ακολουθησαν μαζι τους!!Προσωπικα εγω περασα πολυ ομορφα,χαρηκα πολυ που γνωρισα τοσο κοσμο απο ολη την Ελλαδα,και μονο ευχαριστα πραγματα θα θυμαμαι απο αυτη τη συγκεντρωση!Καλο δρομο σε ολους,και σε επιπεδο προσωπικο αλλα και σε οτι κανετε στη ζωη σας!Να ειστε καλα,υγεια να εχετε, και οπως λεω παντα,ευχομαι στον καθενα πολλα ορθια ¨χωματινα¨ χιλιομετρα!Σ.Β.
Εγω αν δεν δω φώτο .....μπράβο δε λέω! :waiting:
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Δώσε Γρηγόρη δώσε λέμε;):friendship:
 

AnotherFace

Μέλος
Περιοχή
Aθηνα
Όνομα
Πετρος
Μοτό
Adv950\hsq510
Ααχ. Στεναχωρεθηκα πολύ που δεν κατάφερα να πάω.
Η φώτο με τον παππουλη και τα πρόβατα όλα τα λεφτά !!! :ok:
 

Gio_Diego_950_ADV

Μέλος
Περιοχή
Λιδωρίκι Φωκίδας
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
KTM_950_Adventure
Λοιπον παρασκευη πρωι συναντηση στην bp για οσους δεν θελαν να ταξιδεψουν μονοι τους...Εκδρομη χωρις επισημο διοργανωτη με σκοπο τη γνωριμια τυχερων ιδιοκτητων πορτοκαλι θηριων!!Προγραμμα υπηρχε αλλα ο καθεις επραττε οπως ηθελε..Για τη συλληψη της ιδεας και την υλοποιηση υπαιτιοι ηταν ο @Nick_990 @stamktm kai o Δημος από Βεροια..
9.30 το ραντεβου για τους ''νοτιους'' ενω ο καιρος φλερταρε με τη βροχη!!



Συνολικα μαζευτήκαμε 5 άτομα(4 adv κ 1 smr)..Οι κρητικοι είχαν παει από παλια εθνικη..Φωτο απο δαύτους!!
Σταση καμμενα βοούρλα για καφέ ενω η βροχη πια επεφτε τουλουμι..


Οσο εμεις πιναμε καφε η ''βορεια'' παρεα είχε ηδη φτασει χωρις ιδιεταιρη βροχη!!Όταν φτάσαμε εμείς σμίξαμε με τους κρητικούς ενώ οι μεν ήδη ειχαν φτάσει στο καταφύγειο του χιονοδρομικού κέντρου και οι δε στο ξενοδοχείο στα χάνια..



Μαζί μας ήταν και ο ρούντολφ..


Αφού ήπιαμε τον γκαιφέ πήραμε τον δρόμο προς το καταφύγιο.. Συνεχόμενο ψιλόβοχο,σ ένα σημείο κολλησαμε σε κίνηση και μετα η περιπετεια...Κρυο απίστευτο,χιονόνερο και ομίχλη να μην βλέπεις στα 5 μέτρα..ΌΟΟμορφα πράγματα...Οταν αφήσαμε τον ''οδηγό'' της παρέας στο ξενοδοχείο οι υπόλοιποι πηραμε λάθος διαδρομη για το καταφύγιο και φτάσαμε στην άκρη του θεού με αποτέλεσμα να καθυστερήσουμε την αφιξή μας κανα σαραντάλεπτο ακόμα..Το σκοτάδι είχε πέσει όταν φτάσαμε και τα παρκαραμε όπως όπως..



Ανεβήκαμε ,τακτοποιηθήκαμε και πλακώσαμε τα ξύδια...Γνωριστήκαμε μεταξύ μας και ανταλλάξαμε απόψεις για τα εργαλεία μας..



Καναμε και νεους φίλους μερικοι..



Αφού ξυδιάσαμε και φάγαμε και τη σοκολατόπιτα την πεσαμε γιατι είχε πρωινό ξύπνημα.. Το πρωί ο καιρός ηταν όπως τον αφήσαμε το βράδυ στο καταφύγιο..





Ποοολεμοςςςς!!






χαιρετήσαμε τους φίλους μας και φύγαμε να βρούμε τους άλλους που έμειναν στο ξενοδοχείο..



 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom