Ktmοσυγκεντρωση 28-30/10/16

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπράβο στον εμπνευστή της συγκέντρωσης και ένα ακόμη μπράβο σε όσους κατάφεραν να παρεβρεθουν!
Αν ήταν πιο εύκολα η οικονομική κατάσταση, είμαι σίγουρος ότι θα ήταν διπλάσια η συμμετοχή.

Μπράβο και στους φωτογράφους. ...!!


advφον
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Η άφιξή μας στον Βόλο επισκιάστηκε από κάτι άλλους ερυθρόδερμους, αυτή τη φορά στον ουρανό ... Τα στρατιωτικά ελικόπτερα των εκδηλώσεων της 28ης Οκτωβρίου έκοβαν βόλτες πάνω απ' τα κεφάλια μας και δεν ακούγονταν όσο έπρεπε οι ακράπες. Θα υποβάλλουμε διάβημα διαμαρτυρίας, αλλά είμαι σίγουρος πως δε θα βρούμε το δίκιο μας...

Με κομμένα τα φτερά και αφού δόθηκαν οι απαραίτητες αναφορές τηλεφωνικώς ("ναι, μωρό μου, μόλις φτάσαμε ... όχι, δεν έχει πολλές γυναίκες και όσες έχει είναι άσχημες", "ναι, μαμά, πήρα ζακέτα, την μάλλινη που μου έπλεξες, κλείσε τώρα γιατί γελάνε τα παιδιά"), παρκάραμε και καθίσαμε να πιούμε ένα καφεδάκι και να ανασυνταχθούμε.







Μετά το καφεδάκι, κι επειδή είχαμε ήδη αρχίσει να πεινάμε επικίνδυνα και το νότιο team θα αργούσε λίγο ακόμα να φτάσει, αποφασίσαμε να ανέβουμε προς καταφύγιο και ξενοδοχείο στα Χάνια Πηλίου με τις απαραίτητες μικροστάσεις στην διαδρομή











 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Πολυ ωραια βόλτα μπραβο σε όλους όσους μπόρεσαν καβάλησαν και πήγαν στο πηλιο!!! Αν η ημερομηνία ηταν διαφορετική σιγουρα θα ηταν περισσότερος κόσμος στην συγκεκριμένη εκδήλωση ! Βεβαια επιτυχία ειναι όσοι πήγαν να περασαν καλα και αυτο φάνηκε !! Τωρα στενόμυαλοι που δεν πήγαν κτλ που γράφει ο @stamktm κατα τη γνώμη μου ειναι λαθος !! Πήγαν όσοι μπορουςαν πέρασαν σουπερ και του χρόνου με το καλο οι διπλάσιοι και τριπλάσιοι !!!
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Πολυ ωραια βόλτα μπραβο σε όλους όσους μπόρεσαν καβάλησαν και πήγαν στο πηλιο!!! Αν η ημερομηνία ηταν διαφορετική σιγουρα θα ηταν περισσότερος κόσμος στην συγκεκριμένη εκδήλωση ! Βεβαια επιτυχία ειναι όσοι πήγαν να περασαν καλα και αυτο φάνηκε !! Τωρα στενόμυαλοι που δεν πήγαν κτλ που γράφει ο @stamktm κατα τη γνώμη μου ειναι λαθος !! Πήγαν όσοι μπορουςαν πέρασαν σουπερ και του χρόνου με το καλο οι διπλάσιοι και τριπλάσιοι !!!
Επειδη δεν τα ξερεις ολα μη πεταγεσαι σου εχω πει σαν το ερωτικο οργανο του σωματος σου!:D.Δεν σου ζητηθηκε η γνωμη σου!:friend:
 
Τελευταία επεξεργασία:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ξερω οτι ο καθένας είτε απο το club της ktm που λες είτε απο οπουδήποτε αλλου δεν ήρθε για κάποιους λόγους !! Αυτο πρεπει να καταλάβεις μην ειςαι απολυτως στο λεω συνέχεια αυτο! Κάποιοι δε γουστάρουν να βγουν με βροχή να τα λερώσουν κάποιοι άλλοι δεν πανε σε ομαδικές συγκεντρώσεις με πολυ κοσμο κάποιοι άλλοι λόγω οικονομικών κάποιοι λόγω οικογενιακων τελοσπαντων όλοι οι άνθρωποι δεν ειναι ίδιοι αν ηταν θα είχαμε προβλημα σιγουρα ! Κρατα οτι πήγατε 25 άτομα και περάσατε καλα αυτο ειναι η επιτυχία μιας εκδήλωσης !!! Ξεκολα απο τα υπόλοιπα
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Ξερω οτι ο καθένας είτε απο το club της ktm που λες είτε απο οπουδήποτε αλλου δεν ήρθε για κάποιους λόγους !! Αυτο πρεπει να καταλάβεις μην ειςαι απολυτως στο λεω συνέχεια αυτο! Κάποιοι δε γουστάρουν να βγουν με βροχή να τα λερώσουν κάποιοι άλλοι δεν πανε σε ομαδικές συγκεντρώσεις με πολυ κοσμο κάποιοι άλλοι λόγω οικονομικών κάποιοι λόγω οικογενιακων τελοσπαντων όλοι οι άνθρωποι δεν ειναι ίδιοι αν ηταν θα είχαμε προβλημα σιγουρα ! Κρατα οτι πήγατε 25 άτομα και περάσατε καλα αυτο ειναι η επιτυχία μιας εκδήλωσης !!! Ξεκολα απο τα υπόλοιπα
Και ηρθες εσυ ο εξυπνος τωρα να μου τα εξηγησεις ολα αυτα,εσυ ξεκολλα το μυαλο σου δεν τα ξερεις ολα δευτερη φορα στο λεω!ακους η να στο ξαναπω???
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Και ηρθες εσυ ο εξυπνος τωρα να μου τα εξηγησεις ολα αυτα,εσυ ξεκολλα το μυαλο σου δεν τα ξερεις ολα δευτερη φορα στο λεω!ακους η να στο ξαναπω???
Θελω να το ξαναπείς !!και εσυ δε τα ξερεις ολα κανεις δεν τα ξερει ολα και επισης αν δεν θες να ακούς γνώμες και απόψεις να μην γράφεις δημόσια τιποτα !! Να τα κρατάς να τα συζητάς με αυτούς που θες !! Ξεκολα απο τους εγωισμούς


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Θελω να το ξαναπείς !!και εσυ δε τα ξερεις ολα κανεις δεν τα ξερει ολα και επισης αν δεν θες να ακούς γνώμες και απόψεις να μην γράφεις δημόσια τιποτα !! Να τα κρατάς να τα συζητάς με αυτούς που θες !! Ξεκολα απο τους εγωισμούς


Sent from my iPhone using Tapatalk
Σηκωνω τα χερια ψηλα....καλη συνεχεια
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να πω κάτι που νομίζω ότι ισχύει για όλες τις βόλτες.
Και 2 μηχανές να ήταν το ίδιο επιτυχημένη είναι μια βόλτα.
Το μέτρημα κεφαλιων δεν έχει νόημα σε αυτές τις μαζωξεις.
Μπορεί ο Σταμάτης να έχει κάποια πικρία, για λόγους που αυτός γνωρίζει, αλλά αυτό που έχετε ποσταρει εδώ μέσα με τις χαμογελαστες φατσουλες.....είναι μοναδικό!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Να πω κάτι που νομίζω ότι ισχύει για όλες τις βόλτες.
Και 2 μηχανές να ήταν το ίδιο επιτυχημένη είναι μια βόλτα.
Το μέτρημα κεφαλιων δεν έχει νόημα σε αυτές τις μαζωξεις.
Μπορεί ο Σταμάτης να έχει κάποια πικρία, για λόγους που αυτός γνωρίζει, αλλά αυτό που έχετε ποσταρει εδώ μέσα με τις χαμογελαστες φατσουλες.....είναι μοναδικό!

Το μέτρημα κεφαλιων δεν έχει νόημα σε αυτές τις μαζωξεις.!!!!!

+990, +1190, +1290,+1200.....
όσα θέτε...!!!! ;)


Ποτέ δε μετράει το "μέτρημα των καφαλιών"!!!!
Η ποιότητα μετράει!
Το πώς περάσαμε -όσοι ήμασταν κάπου- μετράει!
Το αν θέλουμε να ξαναβρεθούμε όσοι ήμασταν κάπου, αυτό μετράει ακόμα πιο πολύ!!!



Και σίγουρα οι φάτσες σας στις αποπάνου φώτο, παλιοποιότητες ΚΤΜάδες, λένε ότι περάσατε SUPER!!!!!:yew:

Κι αυτό Μ Ε Τ Ρ Α Ε Ι !!!!!!!:friendship:



Πάμε γι άλλα ;) :biker:
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Και 2 μηχανές να ήταν το ίδιο επιτυχημένη είναι μια βόλτα.

Μπορεί ο Σταμάτης να έχει κάποια πικρία, για λόγους που αυτός γνωρίζει, αλλά αυτό που έχετε ποσταρει εδώ μέσα με τις χαμογελαστες φατσουλες.....είναι μοναδικό!
Για να δουμε το καταλαβε η να το ξαναγραψεις?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για να δουμε το καταλαβε η να το ξαναγραψεις?
Το έχει καταλάβει. ....αλλά προφανώς σου λέει να μην στεναχωριεσαι, γιατί δεν έχει νόημα.
Όποιος θέλει να βρεθεί. ...θα βρεθεί!
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Το έχει καταλάβει. ....αλλά προφανώς σου λέει να μην στεναχωριεσαι, γιατί δεν έχει νόημα.
Όποιος θέλει να βρεθεί. ...θα βρεθεί!
Δεν στεναχωριεμαι για τπτ,κανενα προβλημα,ο καθενας με το μυαλο που εχει,το λεω και για μενα αυτο,πορευεται σαυτη τη ζωη.Νομος!
Ας συνεχισουμε με τις φωτο....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Vvag

Αντβέτσουρερ
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
Άφρικα Τουίν Ιλέβεν Χάντρεντ
Όχι δεν έχω σκάσει.
Όχι δεν έχω σκάσει.
Όχι δεν έχω σκάσει.
Όχι δεν έχω σκάσει.
Όχι δεν έχω σκάσει.


Καλά, έχω σκάσει.
:arghh::arghh::arghh::arghh::arghh::arghh:
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
... η συνέχεια περιελάμβανε μοναχικούς ταξιδευτές που πήραν τους δρόμους για να βρουν τη φυλή τους...







...οι απαραίτητες κλασικές φιλίες στον δρόμο...



...ώσπου τους έπιασε η νύχτα...



...αλλά επιτέλους βρήκαν που ακριβώς ήταν δεμένα τα υπόλοιπα άλογα, μέσα σε ομίχλες και βροχές!



...κι έπειτα από μια νύχτα με άφθονο νερό που καίει, ξημέρωσε ημέρα για καλπασμούς...



...ήταν μεγάλη η χαρά του μοναχικού ινδιάνου που βρήκε κι άλλους της φυλής του κι ετοιμάζονταν να καβαλήσουν παρέα τα πολεμικά άλογα, σε αναζήτηση φίλων και ουχί εχθρών ...

...ή, λιγότερο λυρικά, βρήκε ο γύφτος τη γενιά του κι αναγάλλιασε η καρδιά του!

 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστος

Μέλος
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Aprilia Tuono factory - sym vf185
Όχι δεν έχω σκάσει.
Όχι δεν έχω σκάσει.
Όχι δεν έχω σκάσει.
Όχι δεν έχω σκάσει.
Όχι δεν έχω σκάσει.


Καλά, έχω σκάσει.
:arghh::arghh::arghh::arghh::arghh::arghh:
Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε νιώθω...
Κοιτάζω τις φωτογραφίες ξανά και ξανά και μου τρέχουν τα σάλια :arghh::arghh::arghh: (δεν έχει και αντίστοιχο emoticon)

... η συνέχεια περιελάμβανε μοναχικούς ταξιδευτές που πήραν τους δρόμους για να βρουν τη φυλή τους...







...οι απαραίτητες κλασικές φιλίες στον δρόμο...



...ώσπου τους έπιασε η νύχτα...



...αλλά επιτέλους βρήκαν που ακριβώς ήταν δεμένα τα υπόλοιπα άλογα, μέσα σε ομίχλες και βροχές!



...κι έπειτα από μια νύχτα με άφθονο νερό που καίει, ξημέρωσε ημέρα για καλπασμούς...



...ήταν μεγάλη η χαρά του μοναχικού ινδιάνου που βρήκε κι άλλους της φυλής του κι ετοιμάζονταν να καβαλήσουν παρέα τα πολεμικά άλογα, σε αναζήτηση φίλων και ουχί εχθρών ...

...ή, λιγότερο λυρικά, βρήκε ο γύφτος τη γενιά του κι αναγάλλιασε η καρδιά του!


Έχεις βάλει μονή εξάτμιση στο θηρίο ή κάνω λάθος??

Για δώσε καμιά πληροφορία αν θες! :friendship::friendship:
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Δεν είμαι εγώ ο μοναχικός ταξιδευτής, είναι φίλος απ τη Βεροια. Ναι, καλά το προσεξες! Θα μάθω λεπτομέρειες και θα σου πω! Κι εγώ τον ρωτησα αν τυχον έβαλε το κιτ με το έξτρα ντεπόζιτο, αλλά απλώς έβαλε μονή!

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
... η συνέχεια περιελάμβανε μοναχικούς ταξιδευτές που πήραν τους δρόμους για να βρουν τη φυλή τους...



...οι απαραίτητες κλασικές φιλίες στον δρόμο...



...ώσπου τους έπιασε η νύχτα...



...αλλά επιτέλους βρήκαν που ακριβώς ήταν δεμένα τα υπόλοιπα άλογα, μέσα σε ομίχλες και βροχές!



...κι έπειτα από μια νύχτα με άφθονο νερό που καίει, ξημέρωσε ημέρα για καλπασμούς...



...ήταν μεγάλη η χαρά του μοναχικού ινδιάνου που βρήκε κι άλλους της φυλής του κι ετοιμάζονταν να καβαλήσουν παρέα τα πολεμικά άλογα, σε αναζήτηση φίλων και ουχί εχθρών ...

...ή, λιγότερο λυρικά, βρήκε ο γύφτος τη γενιά του κι αναγάλλιασε η καρδιά του!

Είσαι κι εσύ φωτο-πυροβολάρχης...:yew:
 
Top Bottom