KTM1190 Adventure R

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450


Καλημερα σε όλους παρέλαβα το εργαλείο επιτέλους !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Καλορίζικο και καλοτάξιδο Ηλία!!!:like:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
επειδή και εγώ ψάχνομαι τι σημεία να προσέξω στην έρευνα αγοράς; που πονάει το μηχανάκι;
Γενικά δεν είχαν θέματα τα συγκεκριμένα πέρα από κάτι ανακλήσεις που αν εχουν γίνει είσαι κομπλέ !! το θέμα είναι να βρεις κατι συμφέρον σε τιμή και σε καλα χλμ ! εγώ στάθηκα τυχερός γιατί γνώριζα τον ιδιοκτήτη δεν το είχε βάλει στο καρ επειδή δουλεύει έξω ( και απλά έμαθα τυχαία ότι σκέπτεται να το δώσει από έναν κοινό μας φίλο οπότε και το εκλεισα σε πολύ συμφέρουσα τιμή για φουλ έξτρα (και να θέλω δεν μπορώ να του βάλω κάτι) γενικά στο καρ παιζουν λίγα και τα χρηματα αρκετα νομιζω ( μην βιαζεσαι να αγοράσεις για εμενα θεωρώ πως οι τιμές θα πέσουν όταν έρθει το 1090 )
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Άντε ρε Λιάκο!Καλοτάξιδο ρε man!Πολλά και ασφαλή χλμ να κάνετε!Αυτά είναι Χριστουγεννιάτικα δώρα,Κ@ΥΛ@ το κορίτσι(περιμένουμε εντυπώσεις):ll::crs:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Άντε ρε Λιάκο!Καλοτάξιδο ρε man!Πολλά και ασφαλή χλμ να κάνετε!Αυτά είναι Χριστουγεννιάτικα δώρα,Κ@ΥΛ@ το κορίτσι(περιμένουμε εντυπώσεις):ll::crs:
ευχαριστώ πολύ φίλε !!! αυτό που μου εκανε μεγαλη εντυπωση το πρωι που το πηρα ειναι το σασμαν του πουπουλο πραγματικα !! θα δουμε η πορεια του θα δειξει ελπιζω να μου κανει ολα τα χατηρια παντου:drt:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years


Καλημερα σε όλους παρέλαβα το εργαλείο επιτέλους !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Να το χαρεις οσο γουσταρεις και οπως γουσταρεις φιλαρακι...:yup:γ@ματο ειναι !!!!:prft:Καλα ταξιδια καλες διαδρομες σε ασφαλτο και χωμα και ΚΥΡΙΩΣ...καλες σουζεεεες!:stm:
 

matador

Μέλος
Περιοχή
Άργος Ορεστικό Καστοριάς
Όνομα
Κώστας
Μοτό
KTM 1190 Adventure
Καλοτάξιδο και πάντα όρθιος. Το σίγουρο είναι οτι θα το ευχαριστηθείς. Όταν γυρίζεις το κλειδί στον διακόπτη στην αρχή και στο τέλος κάθε ταξιδίου, θα έχεις ένα ηλίθιο χαμόγελο (για τους άλλους)

Στάλθηκε από το iQE100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom