Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αν ήμουν ιδιοκτήτης θα διάβαζα προσεκτικά αυτό


Και γενικά site του uncle Wang με πολλά ωραία πράγματα για το 300

 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Αν ήμουν ιδιοκτήτης θα διάβαζα προσεκτικά αυτό


Και γενικά site του uncle Wang με πολλά ωραία πράγματα για το 300

Πέθανα όταν είδα μια κατηγορία αγορών να λέγεται My Cat :roflmao::roflmao::roflmao:
 

Kostas rally

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Voge 300 rally
Αν ήμουν ιδιοκτήτης θα διάβαζα προσεκτικά αυτό


Και γενικά site του uncle Wang με πολλά ωραία πράγματα για το 300

μπραβο ρε Βαγγελη για την ενημερωση ,θα καταργησω την καταλυση
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
και η εξατμιση που εχει καλη φαινεται
Έχει ωραία πράγματακια τα δουλεύουν χρόνια. Εγώ πάντως για 70€ πόσο έχει θα αγόραζα και το ψυγειακι του λαδιού καλό θα κάνει και φαίνεται plug and play. Έτσι κι αλλιώς θα δώσει μακροζωία στον κινητήρα.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Αν ήμουν ιδιοκτήτης θα διάβαζα προσεκτικά αυτό


Και γενικά site του uncle Wang με πολλά ωραία πράγματα για το 300

Ωραιο...απο που τα στέλνει;

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ωραιο...απο που τα στέλνει;

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και επειδή πάντα σας δίνω και πιο juicy πληροφορίες. Ορίστε ο κύριος



Κινέζος που πήρε γραμμή την απόβαση των Κινέζων στην Ευρώπη και πως ο Ευρωπαίος ζητάει αξεσουάρ,aftermarket, ανταλλακτικά και είδε πως οι παραδοσιακές δυνάμεις δεν ανταποκρίνονται (givi,swmotech,hepco κλπ) και έχτισε μια σελίδα που όλα τα δημοφιλή μοντέλα από Κίνα τα εξοπλίζει με πράγματα (δεν ξέρω αν ο ίδιος είναι και κατασκευαστής η έχει φτιάξει ένα δίκτυο προμηθευτων) και επιπλέον μπορείς να παραγγείλεις με ένα μικρό commision και ανταλλακτικά μέχρι τελευταία βίδα για κινέζικα μοντέλα και να αναλάβει να στα στείλει. Μάγκας ο Κινεζος και μπραβο του. Πολύ ενεργός στο fb σε όλες τις διεθνείς ομάδες με μηχανές όπως 450 rally, 300 rally,trk502,525dsx κλπ

Σου ζαλίζει ας πούμε τους όρχεους η αντιπροσωπεία δεν έχω τακακια πίσω για 300 rally? Uncle wang βάλε 2 σετ σε ένα φάκελο και στέιλτα. πάρε και 10 dollars για τον κόπο σου.

 
Τελευταία επεξεργασία:

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ωραια προσθήκη το ψυγείο απλα θα πάει περίπατο η εγγύηση θεωρώ.καταλυτη τον εχει στο τελικό το καμάρι μας να φανταστώ.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Και επειδή πάντα σας δίνω και πιο juicy πληροφορίες. Ορίστε ο κύριος



Κινέζος που πήρε γραμμή την απόβαση των Κινέζων στην Ευρώπη και πως ο Ευρωπαίος ζητάει αξεσουάρ,aftermarket, ανταλλακτικά και είδε πως οι παραδοσιακές δυνάμεις δεν ανταποκρίνονται (givi,swmotech,hepco κλπ) και έχτισε μια σελίδα που όλα τα δημοφιλή μοντέλα από Κίνα τα εξοπλίζει με πράγματα (δεν ξέρω αν ο ίδιος είναι και κατασκευαστής η έχει φτιάξει ένα δίκτυο προμηθευτων) και επιπλέον μπορείς να παραγγείλεις με ένα μικρό commision και ανταλλακτικά μέχρι τελευταία βίδα για κινέζικα μοντέλα και να αναλάβει να στα στείλει. Μάγκας ο Κινεζος και μπραβο του. Πολύ ενεργός στο fb σε όλες τις διεθνείς ομάδες με μηχανές όπως 450 rally, 300 rally,trk502,525dsx κλπ

Σου ζαλίζει ας πούμε τους όρχεους η αντιπροσωπεία δεν έχω τακακια πίσω για 300 rally? Uncle wang βάλε 2 σετ σε ένα φάκελο και στέιλτα. πάρε και 10 dollars για τον κόπο σου.

Μπροστά τακάκια περιμενω δυο μηνες για το 300 πλάκα πλάκα

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Ωραια προσθήκη το ψυγείο απλα θα πάει περίπατο η εγγύηση θεωρώ.καταλυτη τον εχει στο τελικό το καμάρι μας να φανταστώ.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και γω δεν πειράζω τίποτα μηχανικά ,
αμα πάθει κάτι ούτε μπλε δε το βάφω , το βάζω φωτιά και γίνεται ησυχία
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Και γω δεν πειράζω τίποτα μηχανικά ,
αμα πάθει κάτι ούτε μπλε δε το βάφω , το βάζω φωτιά και γίνεται ησυχία
Δεν εχεις αλλαξει τελικο;

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
παντως το τελικο του WANG ειναι κινεζικο το βρισκεις στο aliexpress με 40 ευρω κατι τετοιο... επισης βγαινει ολος ο λαιμος απο κατω χωρις προστασια κτλπ. Και επισης αμφιβολου διαμετρου, δεν ξερω αν θα δουλευει καλα το μηχανακι με αυτη την εξατμιση. Ισως και ναι βεβαια. Παντως ο καταλυτης πρεπει να βγει σιγουρα.
 

Datr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
KTM 660 SMC
KTM 625 SXC
KTM EXC 125
Voge 300
CCM 404
O Κινεζος στο Ορος Καντηλι...μονο προβληματακι, τα μπροστινα τερματιζουν αρκετα ευκολα. Δυναμη.. τα χω ξαναπει, ενα τελικο και ενα προγραμματακι ισως το ζωντανεψει, οχι πως δεν ειναι αρκετη τωρα, απλα δν μπορεις να κανει λιγο παιχνιδι πως το λενε.


 

Kostas rally

Μέλος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Voge 300 rally
O Κινεζος στο Ορος Καντηλι...μονο προβληματακι, τα μπροστινα τερματιζουν αρκετα ευκολα. Δυναμη.. τα χω ξαναπει, ενα τελικο και ενα προγραμματακι ισως το ζωντανεψει, οχι πως δεν ειναι αρκετη τωρα, απλα δν μπορεις να κανει λιγο παιχνιδι πως το λενε.


νομιζω οτι αν αλλαξουμε λαδια στο μπροστινο θα ειναι ok ,o καταλυτης νομιζω ειναι στον σωληνα και οχι στο τελικο
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
νομιζω οτι αν αλλαξουμε λαδια στο μπροστινο θα ειναι ok ,o καταλυτης νομιζω ειναι στον σωληνα και οχι στο τελικο
Οποιος κανει αφαίρεση καταλύτη να εμφανιστεί...να πάρουμε μια εικόνα...

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ναι αλλά συνεχίζει να είναι εντός εγγυησης
Πιο πολυ το ειπα οτι θα ειχες λυσει το θεμα με καταλύτη γιατί θεωρούσα οτι θα ειναι στο τελικο.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6
Και επειδή πάντα σας δίνω και πιο juicy πληροφορίες. Ορίστε ο κύριος



Κινέζος που πήρε γραμμή την απόβαση των Κινέζων στην Ευρώπη και πως ο Ευρωπαίος ζητάει αξεσουάρ,aftermarket, ανταλλακτικά και είδε πως οι παραδοσιακές δυνάμεις δεν ανταποκρίνονται (givi,swmotech,hepco κλπ) και έχτισε μια σελίδα που όλα τα δημοφιλή μοντέλα από Κίνα τα εξοπλίζει με πράγματα (δεν ξέρω αν ο ίδιος είναι και κατασκευαστής η έχει φτιάξει ένα δίκτυο προμηθευτων) και επιπλέον μπορείς να παραγγείλεις με ένα μικρό commision και ανταλλακτικά μέχρι τελευταία βίδα για κινέζικα μοντέλα και να αναλάβει να στα στείλει. Μάγκας ο Κινεζος και μπραβο του. Πολύ ενεργός στο fb σε όλες τις διεθνείς ομάδες με μηχανές όπως 450 rally, 300 rally,trk502,525dsx κλπ

Σου ζαλίζει ας πούμε τους όρχεους η αντιπροσωπεία δεν έχω τακακια πίσω για 300 rally? Uncle wang βάλε 2 σετ σε ένα φάκελο και στέιλτα. πάρε και 10 dollars για τον κόπο σου.

Τώρα μας βαζεις φωτιες...! GY300 bag rack τι εχουν κανει εδω οι τυποι + 7lt τεπόζιτο? και πύργους που το κανουν ultra "μαχιμο"!
 

ParisAdv

Μέλος
Όνομα
Paris
Μοτό
VOGE300RALLY
YZF-R6
παντως το τελικο του WANG ειναι κινεζικο το βρισκεις στο aliexpress με 40 ευρω κατι τετοιο... επισης βγαινει ολος ο λαιμος απο κατω χωρις προστασια κτλπ. Και επισης αμφιβολου διαμετρου, δεν ξερω αν θα δουλευει καλα το μηχανακι με αυτη την εξατμιση. Ισως και ναι βεβαια. Παντως ο καταλυτης πρεπει να βγει σιγουρα.
και αμα μας τσιμπησουν οι τροχαίοι τι λέμε οεο? γιατι με μετρησαν 2 φορες με τη μαμα και ειναι εκτός.. αλλα τη γλίτωσα αφου ειναι μαμα...
 
Top Bottom