Έκθεση Μοτοσυκλέτας 2023, κλειστό Π.Φαλήρου, 29 Μαρτίου έως και 2 Απριλίου 2023

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τι γαμάτο εργαλείο..


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Είναι ο Χρηστάρας γαμώ τα παιδιά αλλά δεσμευμενος πρόσεχε!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πάντως Μανώλη μου έκανε τρομερή εντύπωση πόσο ζυγισμένο ήταν το FTR, φυσικά πόσο πανέμορφο και ποιοτικό, πανάλαφρο σε αίσθηση, άνετο σε θέση οδήγησης και νομίζω και έχει και 120 άλογα πολύ δυνατό. Προσωπικά αν ήμουν στην αγορά για τέτοια μοτοσυκλέτα σε σχέση με ένα Ducati Diavel θα το προτιμούσα και γενικά αν και δεν βρίσκεις εύκολα τιμές στο net για αυτό αν παίζει στα 17 χιλιαρικα κάπου δεν είναι καθόλου τραγικό για αυτό που είναι.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Πάντως Μανώλη μου έκανε τρομερή εντύπωση πόσο ζυγισμένο ήταν το FTR, φυσικά πόσο πανέμορφο και ποιοτικό, πανάλαφρο σε αίσθηση, άνετο σε θέση οδήγησης και νομίζω και έχει και 120 άλογα πολύ δυνατό. Προσωπικά αν ήμουν στην αγορά για τέτοια μοτοσυκλέτα σε σχέση με ένα Ducati Diavel θα το προτιμούσα και γενικά αν και δεν βρίσκεις εύκολα τιμές στο net για αυτό αν παίζει στα 17 χιλιαρικα κάπου δεν είναι καθόλου τραγικό για αυτό που είναι.
εχει φιλος στον Τυρο ενα
Scout Bobber
,μαλιστα μετα το πασχα θα μαζεψει καμια 50αρια indian για τουρ στην περιοχη...

ftr παιζει εδω μεσα κατα καιρους φωτο απο ενα που κανει βολτα μαζι με τον λουτρακιωτη
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
18:00 θα πάω να χαζέψω (κ άλλο) στην έκθεση κάνα μοντελακι ,αν βολτάρει κάνεις εκείνη την ώρα κει γύρω ας ρίξει σήμα να θαυμάσουμε τον Γκάντι παρέα !! :wacky:
 
Top Bottom