Έλεγχος μοτοσυκλέτας στη Νέα Σμύρνη.

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Εντελώς στραβά - ΘΕΟΣΤΡΑΒΑ - μου ακούγεται πως επειδή ένας άνθρωπος έχει τατουάζ, σκουλαρίκια και δεν είναι "καθωσπρέπει" (και καλά), συνεπάγεται πως δεν είναι καλλιεργημένος και αξιοπρεπής - by default.
Το "πολλά τατού" δεν χτύπησε σε κανέναν το "τραπερ" ήταν το καμπανάκι, που αν δεις τι επικρατεί στον χώρο, όχι άδικα.

Χαίρομαι που δεν επαληθεύθηκε
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Εντελώς στραβά - ΘΕΟΣΤΡΑΒΑ - μου ακούγεται πως επειδή ένας άνθρωπος έχει τατουάζ, σκουλαρίκια και δεν είναι "καθωσπρέπει" (και καλά), συνεπάγεται πως δεν είναι καλλιεργημένος και αξιοπρεπής - by default.
Αυτο ειναι η μεγαλη επιτυχια...
Ενα απο τα σχολια στο yt...
'' Εκεί που λέει "Την πηδάω κάτω απ' τ' αστέρια σαν να είμαι στο σαλόνι
Καυλώνει, στήνεται σαν πόρνη" πραγματικά με κέρδισε ο στιχουργός!'' :cautious:
Παρ' ολα αυτα, ηταν μια χαρα παιδι...:ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Φίλε, Θωμά, είναι κρίμα να είσαι ένας από αυτούς που κρίνουν από την εικόνα. Ιδιως οταν είδες την ποιότητα. Δεν έχεις ιδέα τι ιστορια έχει κάθε άνθρωπος πίσω από το φαίνεστε. Όσο για τις μαλακιες που λέει επειδή πουλάνε, όλοι αυτό κάνουμε πάνω κάτω στις δουλειές μας. Όπως και στο φόρουμ, πολύ συχνά. Όποτε, κλαπ κλαπ για το σχόλιο.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Θενο καλοταξιδο να ειναι! Πολυ μου αρεσει ο χρωματισμος! Καλα χιλιομετρα να εχετε!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Φίλε, Θωμά, είναι κρίμα να είσαι ένας από αυτούς που κρίνουν από την εικόνα. Ιδιως οταν είδες την ποιότητα. Δεν έχεις ιδέα τι ιστορια έχει κάθε άνθρωπος πίσω από το φαίνεστε. Όσο για τις μαλακιες που λέει επειδή πουλάνε, όλοι αυτό κάνουμε πάνω κάτω στις δουλειές μας. Όπως και στο φόρουμ, πολύ συχνά. Όποτε, κλαπ κλαπ για το σχόλιο.
Προσωπικά δεν είδα κάτι μεμπτό από κανέναν εδώ μέσα. Το οποίο θα ήταν αν κάποιος έλεγε ότι είναι κωλοπαιδο ακριβώς επειδή είναι τραπερ. Το να κολλήσεις δηλαδή έναν χαρακτηρισμό λόγο της ιδιότητας.

Το ότι σχολιάστηκε η ίδια η ιδιότητα πως είναι μεμπτό; Το ίδιο κάνουμε όλη μέρα εδώ μέσα με τους "κατεμαδες" "μπεμβεδακιδες" "χοντεους"κλπ.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Φίλε, Θωμά, είναι κρίμα να είσαι ένας από αυτούς που κρίνουν από την εικόνα. Ιδιως οταν είδες την ποιότητα. Δεν έχεις ιδέα τι ιστορια έχει κάθε άνθρωπος πίσω από το φαίνεστε. Όσο για τις μαλακιες που λέει επειδή πουλάνε, όλοι αυτό κάνουμε πάνω κάτω στις δουλειές μας. Όπως και στο φόρουμ, πολύ συχνά. Όποτε, κλαπ κλαπ για το σχόλιο.
Κατι δεν καταλαβαινω Νατασσα...δεν εκρινα απο καμμια εικονα. Απο την στιγμη που ο συγκεκριμενος ειναι καλλιτεχνης, με η χωρις εισαγωγικα,
εψαξα να ακουσω κομματια απο την τεχνη του, γιατι ετσι νομιζω ολοι μας δημιουργουμε μια ''εικονα'' για τον ανθρωπο-καλλιτεχνη.
Η εικονα λοιπον που εχει φτιαξει ο φιλος, με στιχους οπως αυτους που διαβασες παραπανω και με το ειδος της μουσικης(?) που γραφει(?),
επειδη οπως λες πουλαει, sorry αλλα για μενα ειναι απαραδεκτη. Και οχι, δεν νομιζω οτι στις δουλειες μας λεμε μαλακιες για να πουλησουμε, ουτε στις πιο ''πεζες'' δουλειες, ποσο δε μαλλον αν υπηρετουσαμε την ''τεχνη''.
Το σχολιο λοιπον παραμενει πως παρ' ολα αυτα, ο συγκεκριμενος στην συνεννοηση και την συμπεριφορα ηταν μια χαρα, σε αντιθεση με αυτα που
θα προδιεθεταν τα ''αριστουργηματα του''...Ισως να το κανει συνειδητα επειδη πουλαει και να εχεις δικιο, αλλα αυτο τον υποβιβαζει παραπανω, νομιζω...
PS. Το σχολιο που χειροκροτησες, ηταν καποιου κατω απο το βιντεακι στο You Tube, πανω στους στιχους του ποιητη, που ευτυχως , λογω ενορχηστρωσης ειναι λιγο δυσκολο να τους αποκρυπτογραφησεις...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τρωω ποπ κορν τώρα, αλλά νομίζω πως συμφωνώ με τον Θωμά.

Έχει και norden βεβαια οπότε δε θα μπορούσα να κάνω και διαφορετικά, να τα λέμε και αυτά.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Αυτο ειναι η μεγαλη επιτυχια...
Ενα απο τα σχολια στο yt...
'' Εκεί που λέει "Την πηδάω κάτω απ' τ' αστέρια σαν να είμαι στο σαλόνι
Καυλώνει, στήνεται σαν πόρνη" πραγματικά με κέρδισε ο στιχουργός!'' :cautious:
Παρ' ολα αυτα, ηταν μια χαρα παιδι...:ok:
Ω ρε φίλε, πάω να βάλω καμία ροκια γιατί πονάνε τ αυτάκια μου.:plqtr:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Αχτι το έχω να μπει μια πελάτισσα στο γραφείο και να τις πω : ''Τι κωλαρα είναι αυτή , είσαι για μια αρπαχτή ? '' έκανα και ρίμα .
Άμα ποτε έχω πολλά λεφτά για κάψιμο να πληρώσω τη μύνηση, θα το δοκιμάσω :ha
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Αυτο ειναι η μεγαλη επιτυχια...
Ενα απο τα σχολια στο yt...
'' Εκεί που λέει "Την πηδάω κάτω απ' τ' αστέρια σαν να είμαι στο σαλόνι
Καυλώνει, στήνεται σαν πόρνη" πραγματικά με κέρδισε ο στιχουργός!'' :cautious:
Παρ' ολα αυτα, ηταν μια χαρα παιδι...:ok:
Λόγια βγαλμένα μέσα απ'τη ζωή ,όχι τίποτα μλκιες
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
'' Εκεί που λέει "Την πηδάω κάτω απ' τ' αστέρια σαν να είμαι στο σαλόνι
Καυλώνει, στήνεται σαν πόρνη" πραγματικά με κέρδισε ο στιχουργός!'' :cautious:
Παρ' ολα αυτα, ηταν μια χαρα παιδι...:ok:
Εμένα μου άρεσε και ο παρακάτω στίχος : ''Με φιλάει απαλά και την πνίγω με το σεντόνι..."

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ !
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εμένα μου άρεσε και ο παρακάτω στίχος : ''Με φιλάει απαλά και την πνίγω με το σεντόνι..."

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ !
Δεν σε είχα ότι θα άκουγες και rap γερομπισμπίκη... :p
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Natassa δεν νομίζω ότι κάποιος από αυτήν την παρέα κολλάει με το παρουσιαστικό ενός ανθρώπου!
Η τέχνη αυτή όμως (ο Θεός να την κάνει) επηρεάζει τα μυαλά των 10-15χρονων και ας πουλάει!
Πίστεψε με ήμουν Αμερική 19 χρόνων και με θεωρώ (όπως και όλους εδώ )ανοιχτομυαλο.
Δεν έχει να κάνει το απέξω με την ψυχή ενός ανθρώπου.
Επίσης έχοντας μια ψυχή 15χρονων έχω μια άποψη, γι'αυτό και παίρνω θέση

Φιλιά πολλά :inlove:
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Θανάση, όταν χρειαστώ δικηγόρο θα σε προσλάβω.

Τι; Μη μου πεις ότι δεν είσαι... :oops:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Επίσης ο ψεκασμός στα 990 του 2010 και μετά είναι εξαιρετικός!
Το 990 r που είχα , δούλευε πάρα πολύ καλά χωρίς να καίει και χωρίς τσαφ !
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Θανάση, όταν χρειαστώ δικηγόρο θα σε προσλάβω.

Τι; Μη μου πεις ότι δεν είσαι... :oops:
Δικαιορος είμαι ;)
 
Top Bottom