Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι σιδεριές γενικά είναι σιδεριές.
.δηλαδή ένα κατουρατεκ σε μια bmw ξέρω γω είναι κόσμημα

Αν το βλέπεις ίδιο με το σιχαμα παρπανω, τι να πω?
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μπορεί να έχεις δίκιο, εμένα δεν μου έκανε κλικ. Πιστευώ ότι είναι μια μηχανή που όλοι θαυμάζουν (Χόντα V4, άγιο δισκοπότηρο και Ιερά Σινδόνη μαζί) αλλά κανείς δεν θέλει μιας και δεν έχει ξεκάθαρο χαρακτήρα.
Και ήταν ο λόγος που εμπορικά "πάτωσε" και δεν το θυμάται κανείς πια (εκτός από τον... 16500 πόσο έγραφε η αγγελία, μόνο γέλιο).

Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι... καλό από μόνο του. Σε μιά χώρα που τα 170 άλογα είναι διακοσμητικά έτσι και αλλιώς γιατί αυτόφωρο/απέλαση ξέρω 'γω, τι συζητάς τώρα. Με τα χρόνια συνηθίσαμε και το άλιεν φανάρι (της χόντα το Χ είναι άποψη, της πενφέ όχι) και είναι κυρίως τα 10,000 ευρώ που το κάνουν "ελκυστικό" για δοκιμή.


αν δεν χωράς πάνω σε μιά CBR Χόντα
αν δεν χωράς σε Χαγιαμπούσα πορτοκαλί
αν δεν χωράς μέσα σε μοβ Καβασάκι
αν ονειρεύεσαι XRάρα τρελή

Τότε τι κρίμα...




#ούτεγιαμπάσκετούτεγιατίποτα
 
Τελευταία επεξεργασία:

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αν το βλέπεις ίδιο με το σιχαμα παρπανω, τι να πω?
Αυτό το μηχανάκι με το συγκεκριμένο κάγκελο το βρίσκεις ΄΄σίχαμα΄΄. Δηλαδή σου προκαλεί εμετό να ξεράσεις. Σαν να βλεπεις δηλαδή σκατα σε ένα πεζοδρόμιο για να καταλαβω. Η λέξη σίχαμα σημαινει εμετός, ολοκληρωτική αηδία σωστά?


Και ένα τετοιο ξερω γω το βρίσκεις ποίημα. Βαράς και μια γρήγορη.



Η πλάκα είναι πως άμα σου βγάλω τα σηματάκια απο πανω μαλλον θα τα έλεγες ανάποδα

Βγάλε τις παρωπίδες και ξαναμιλάμε.
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βγάλε τις παρωπίδες και ξαναμιλάμε.
έλα ρε συ το κινέζικο που έβαλες είναι ότιναναι ον οφ με φανάρι αποτυχημένου βέρσις
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Και ήταν ο λόγος που εμπορικά "πάτωσε" και δεν το θυμάται κανείς πια (εκτός από τον... 16500 πόσο έγραφε η αγγελία, μόνο γέλιο).

Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι... καλό από μόνο του. Σε μιά χώρα που τα 170 άλογα είναι διακοσμητικά έτσι και αλλιώς γιατί αυτόφωρο/απέλαση ξέρω 'γω, τι συζητάς τώρα. Με τα χρόνια συνηθίσαμε και το άλιεν φανάρι (της χόντα το Χ είναι άποψη, της πενφέ όχι) και είναι κυρίως τα 10,000 ευρώ που το κάνουν "ελκυστικό" για δοκιμή.


αν δεν χωράς πάνω σε μιά CBR Χόντα
αν δεν χωράς σε Χαγιαμπούσα πορτοκαλί
αν δεν χωράς μέσα σε μοβ Καβασάκι
αν ονειρεύεσαι XRάρα τρελή

Τότε τι κρίμα...




#ούτεγιαμπάσκετούτεγιατίποτα
παντως εγω νομιζω οτι εχεις χασει κιλα ,εκει στην ''βαρβαρία''
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
έλα ρε συ το κινέζικο που έβαλες είναι ότιναναι ον οφ με φανάρι αποτυχημένου βέρσις
ναι αλλά σίχαμα? κατανοώ κάτι να μην σου αρέσει αλλά μέχρι το σίχαμα απέχει 4 νομούς

επίσης η κουβεντα αφορούσε τα κάγκελα. Ο Κώστας θεωρεί πως τα κάγκελα των Κινέζων είναι σιχάματα ενώ καμιάς touratech η BMW είναι να τα βάλεις στο σαλόνι ξερω γω να τα δείχνεις στους συγγενείς σε γιορτές. Μιλάμε για 2 κομμάτια σίδερο σε κάθε περίπτωση που απο ανάγκη τα βάζουμε για καμιά πτώση. Άσχημα είναι όλα εξ ορισμού.
 
Τελευταία επεξεργασία:

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Άντε.. πάρτε και μία φωτογραφία από μηχανή που ΔΕΝ θα δείτε σε αγγελία..... :sneaky::sneaky::sneaky:

δεν τολμαει κανεις να το βαλει αγγελια,γιατι θα του το γυρισει πισω ο αγοραστης με οδικη.:ha:ha
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Άντε.. πάρτε και μία φωτογραφία από μηχανή που ΔΕΝ θα δείτε σε αγγελία..... :sneaky::sneaky::sneaky:

Αυτό είναι κόσμημα. Δεν είναι βέβαια στρογγυλοφαναρο 6βολτο να το βάλεις 3 χιλιάρικα αλλα 2 χιλιάρικα τα πιάνει!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
ναι αλλά σίχαμα? κατανοώ κάτι να μην σου αρέσει αλλά μέχρι το σίχαμα απέχει 4 νομούς

επίσης η κουβεντα αφορούσε τα κάγκελα. Ο Κώστας θεωρεί πως τα κάγκελα των Κινέζων είναι σιχάματα ενώ καμιάς touratech η BMW είναι να τα βάλεις στο σαλόνι ξερω γω να τα δείχνεις στους συγγενείς σε γιορτές. Μιλάμε για 2 κομμάτια σίδερο σε κάθε περίπτωση που απο ανάγκη τα βάζουμε για καμιά πτώση. Άσχημα είναι όλα εξ ορισμού.
Βρε βαγγο.....αφού ξέρεις ότι έχω δίκιο.
Πέρυσι στην έκθεση μαζί τα βλέπαμε και λέγαμε κρίμα που τα έχουν έτσι
Οι τύποι τα βγάζουν έξω από τα φανάρια λες και είναι τζιπ
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τρώω τα φύλλα μου τώρα :ha

Δεν θα μας τρελάνεις εσύ ρε,εμείς θα σε τρελάνουμε :friend:
Θετε χρόνια....
Κάτσε γιατί ο δικός σου άνοιξε παρτίδες με τον Κινέζο.:eek:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Άντε.. πάρτε και μία φωτογραφία από μηχανή που ΔΕΝ θα δείτε σε αγγελία..... :sneaky::sneaky::sneaky:

Σιγά...
Ούτε ένα κάγκελο δεν έχει.
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Εξαιρείται ο Γκάντι...φανταζομαι:waiting:
Εγώ πάντως αν είχα τον "Ινδό"θα τον έδινα 10000 €...
Και δώρο 3 μπαλετες χυλοπίτες...

Είναι ωραίες οι χυλοπίτες με τα "κοκοράκια"...



:friendship::friendship::friendship:
 
Top Bottom