Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Ξεφεύγουμε οικονομικά. Θέλω κάτι μέχρι 6000 χιλ άντε 6500.

Ο γιος μου με τους άλλους κάγκουρες της παρέας του που τα λένε, σε αυτά τα λεφτά έχει διαλέξει 3 μηχανές.
Yamaha MT 09, Triumph Tiger 1050, Kawasaki Z 1000.
Εγώ από αυτά προτιμώ το 1050 γιατί νομίζω ότι είναι καλύτερο για καθημερινή χρήση και για ταξιδάκια.
Του κάνουν και τα τρία που έγραψα.
Το 1050 θα το κάνω και εγώ καμιά βόλτα. Κάποιο από τα άλλα, μόνο για μια δοκιμή θα το πάω.
Γιώργο υπάρχει και το Kawasaki Z1000SX(παίζουν 2 κομμάτια στο car.gr στα λεφτά σας) το οποίο είναι εξαιρετικό μηχάνημα!
Έχει φαίρινγκ με ρυθμιζόμενη ζελατίνα και πολύ καλή θέση οδήγησης.
Φίλος έχει του 13',το οποίο και βόλταρα.
Το βρήκα εξαιρετικά φιλικό εντός πόλεως και καλά στημένο εκτός.
Ο/Η συνεπιβάτης με τις σχετικές παραχωρήσεις.
Στο μηχανάκι μπορούν να φορεθούν πλαϊνές βαλίτσες της Kawasaki ή και κεντρική after market.


 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Ενδιαφέρον!
Eρωτας, βασικα τα tuono οσο πανε καλυτερευουν, οσα παραπανω αντεχει η τσεπη να δωσεις παιρνεις καλυτερο μηχανακι
Η 2η εκδοση απο τα 1000 V4 ειναι οντως καλυτερη λογω αυτων που σου ειπε ο ψηλος. Το abs πλεον δυστυχως θεωρειται και υποχρεωτικο για να εχει ενα μηχανακι μεταπωληση.
Αν οντως σκεφτεσαι για tuono πες μου να σου γραψω πιο αναλυτικα διαφορα πραγματα η αν μπορω να σε βοηθησω σε οποιες αποριες εχεις.
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650

parkaris

Μέλος
Όνομα
-
Μοτό
cbf125

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
έχω πετυχει αγγελία να λεει "χτ660 σε αριστη κατασταση , κουρεμενη 3η"o_O
η κοινωνία έχει κάνει αγώνα να μειώσει τις διακρίσεις. Εσύ αν είχες ένα πόδι αντί για δύο δεν θα ήθελες να σε λένε κουτσό, να σε κοροϊδεύουν. Αν είχες θέμα ομιλίας θα ήθελες να σε δέχονταν όπως είσαι. Αν δούμε ένα γατάκι με σπασμένο πόδι ή με πρόβλημα ή ένα σκυλάκι θα το αγαπήσουμε και θα το περιθάλψουμε.

Ε ήρθε η ώρα και για το xt660 να βρεί την αγάπη και την στοργή για ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. Έχει ενα πρόβλημα, δεν μπαίνει τρίτη, να το πετάξουμε? να πούμε πως δεν μπορεί να παίξει με άλλες μηχανές? Ναι είναι σε άριστη κατάσταση και το αποδεχόμαστε για αυτό που είναι! Επιτέλους δείξτε λίγο πολιτισμό!!!
 

AggelakasK

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
KΩΣΤΑΣ
Μοτό
R1200 GS
η κοινωνία έχει κάνει αγώνα να μειώσει τις διακρίσεις. Εσύ αν είχες ένα πόδι αντί για δύο δεν θα ήθελες να σε λένε κουτσό, να σε κοροϊδεύουν. Αν είχες θέμα ομιλίας θα ήθελες να σε δέχονταν όπως είσαι. Αν δούμε ένα γατάκι με σπασμένο πόδι ή με πρόβλημα ή ένα σκυλάκι θα το αγαπήσουμε και θα το περιθάλψουμε.

Ε ήρθε η ώρα και για το xt660 να βρεί την αγάπη και την στοργή για ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. Έχει ενα πρόβλημα, δεν μπαίνει τρίτη, να το πετάξουμε? να πούμε πως δεν μπορεί να παίξει με άλλες μηχανές? Ναι είναι σε άριστη κατάσταση και το αποδεχόμαστε για αυτό που είναι! Επιτέλους δείξτε λίγο πολιτισμό!!!
συναίσθημα και λίγη ανθρωπιά να συμπληρώσω ....
 

parkaris

Μέλος
Όνομα
-
Μοτό
cbf125
η κοινωνία έχει κάνει αγώνα να μειώσει τις διακρίσεις. Εσύ αν είχες ένα πόδι αντί για δύο δεν θα ήθελες να σε λένε κουτσό, να σε κοροϊδεύουν. Αν είχες θέμα ομιλίας θα ήθελες να σε δέχονταν όπως είσαι. Αν δούμε ένα γατάκι με σπασμένο πόδι ή με πρόβλημα ή ένα σκυλάκι θα το αγαπήσουμε και θα το περιθάλψουμε.

Ε ήρθε η ώρα και για το xt660 να βρεί την αγάπη και την στοργή για ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. Έχει ενα πρόβλημα, δεν μπαίνει τρίτη, να το πετάξουμε? να πούμε πως δεν μπορεί να παίξει με άλλες μηχανές? Ναι είναι σε άριστη κατάσταση και το αποδεχόμαστε για αυτό που είναι! Επιτέλους δείξτε λίγο πολιτισμό!!!
η οπτική σου με έκανε να καταλάβω πολλά ,πλέον όταν ένα 660 ρεπριζαρει από φανάρι σε φανάρι θα λέω στους διπλανούς,δείξτε λίγη κατανόηση κάποιοι συνάνθρωπό μας τους λείπει μια σχέση :inlove:
 

Γιώργος 1

Μέλος
Περιοχή
Καλαμάτα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
YAMAHA XT 600e 02
BMW R80 GS 88
η κοινωνία έχει κάνει αγώνα να μειώσει τις διακρίσεις. Εσύ αν είχες ένα πόδι αντί για δύο δεν θα ήθελες να σε λένε κουτσό, να σε κοροϊδεύουν. Αν είχες θέμα ομιλίας θα ήθελες να σε δέχονταν όπως είσαι. Αν δούμε ένα γατάκι με σπασμένο πόδι ή με πρόβλημα ή ένα σκυλάκι θα το αγαπήσουμε και θα το περιθάλψουμε.

Ε ήρθε η ώρα και για το xt660 να βρεί την αγάπη και την στοργή για ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ. Έχει ενα πρόβλημα, δεν μπαίνει τρίτη, να το πετάξουμε? να πούμε πως δεν μπορεί να παίξει με άλλες μηχανές? Ναι είναι σε άριστη κατάσταση και το αποδεχόμαστε για αυτό που είναι! Επιτέλους δείξτε λίγο πολιτισμό!!!
Όπως έναν ανάπηρο τον λέγαμε <άτομο με ειδικές ανάγκες> και τελευταία <άτομο με ειδικές ικανότητες>, έτσι και το ΧΤ660 με το κουρεμένο γρανάζι, να το λέμε <ΧΤ660 με ειδικές ικανότητες>:D
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
η οπτική σου με έκανε να καταλάβω πολλά ,πλέον όταν ένα 660 ρεπριζαρει από φανάρι σε φανάρι θα λέω στους διπλανούς,δείξτε λίγη κατανόηση κάποιοι συνάνθρωπό μας τους λείπει μια σχέση :inlove:
Όπως έναν ανάπηρο τον λέγαμε <άτομο με ειδικές ανάγκες> και τελευταία <άτομο με ειδικές ικανότητες>, έτσι και το ΧΤ660 με το κουρεμένο γρανάζι, να το λέμε <ΧΤ660 με ειδικές ικανότητες>:D
Και έτσι υιοθετώντας το αναπτύσσεις κι εσύ ειδικές ικανότητες. Να πετάς τετάρτη σπο δευτέρα και το ανάποδη κρατώντας το μοτέρ όσο γίνεται σε ροπές και ήσυχο. Τσάμπα εμπειρία σου δίνει το XT660,

Μερικοί θα έλεγαν άσε το ήσυχο να ψοφήσει όχι όμως εμείς!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μπορείς κάλλιστα να αντισταθμίσεις το μειονέκτημα: "όμως έχει μια 2α που γ@μάει!
Απλά δεν ήθελα να είμαι μπροστά την ώρα που θα της έπεφτε και της Δευτέρας και θα έπρεπε να πηγαίνεις από πρώτη Τετάρτη! :roflmao:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Με κόλλησε τριουμφίτιδα ο αλήτΣ ο ονρόουντ και όπως μπήκα στα Ουμφ πριν βάλω φίλτρα σκάει διαφήμιση pre-registered 1200RS σε τιμή που έχουν τα συλλεκτικά μόνο για γνώστες με 50,000 χλμ.


Δεν μου αρέσει η μούρη του με το δήθεν ρετρό φανάρι και την ανεμοκάλυψη μέχρι το επίπεδο της ζώνης αλλά ΠΟΛΥ μηχανάκι για τα λεφτά, καλοστημένο, γκαζερό...


Τι τα θέλετε αυτά τα νήματα, τι.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Με κόλλησε τριουμφίτιδα ο αλήτΣ ο ονρόουντ και όπως μπήκα στα Ουμφ πριν βάλω φίλτρα σκάει διαφήμιση pre-registered 1200RS σε τιμή που έχουν τα συλλεκτικά μόνο για γνώστες με 50,000 χλμ.


Δεν μου αρέσει η μούρη του με το δήθεν ρετρό φανάρι και την ανεμοκάλυψη μέχρι το επίπεδο της ζώνης αλλά ΠΟΛΥ μηχανάκι για τα λεφτά, καλοστημένο, γκαζερό...


Τι τα θέλετε αυτά τα νήματα, τι.
τα μισά κατάλαβα απ ότι είπες αλλά αν βρίσκεις 1200RS και βολευεσαι εκεί πάνω πάρτο, γ@μαει το εργαλείο.
 

Anastasis

Μέλος
Όνομα
Anastasis
Μοτό
Tiger900gt

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
τα μισά κατάλαβα απ ότι είπες αλλά αν βρίσκεις 1200RS και βολευεσαι εκεί πάνω πάρτο, γ@μαει το εργαλείο.
Ανακαλύπτω ότι το "βολεύομαι" έχει... Ελαστικότητα. Είμαι στα σχετικά άνετα 650χλμ με κλιπον το οποίο αν το έλεγες πέρυσι θα σε έλεγα τρελό. Υπό δοκιμή για παραπάνω, να δω που είναι το όριο.


Το RR τελικά και όχι RS, εννοείται θα το δοκίμαζα στη χώρα του. Εδώ με τιμή τόσο κοντά στο XR '24 δεν το συζητάω καν σαν ύπαρξη, αόρατο.


Αλλος ενας "χρυσοκώλης" δηλαδη;
-''Καθησα στη σελα ΕΓΩ, διπλασιαζω την τιμη"!!! :ha
Δεν θα είναι η πρώτη φορά που βγαίνει "μεροκάματο" έτσι. Ένα άλλο παράδειγμα είπε ο Σωτήρης κάπου, μου έστειλαν ένα screenshot που τον κράζει ο αδερφός του έναν πωλητή.
 
Top Bottom