Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν είναι αγγελία, είναι τοποθέτηση προϊόντος όμως.

Τροφή για το νήμα "με πόσα λεφτά φτάνεις την κορυφή της γκάμας"



Ξέμεινε ο Μπομπ από θέματα...



 

papg

Μέλος
Περιοχή
Νέα Αγχίαλος Μαγνησίας.
Όνομα
Γεώργιος
Μοτό
Honta Transalp 600 mod1998

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Είχα του 03' με το μούτρο του 1000 σε κόκκινο.


Εξαιρετικό μηχανάκι.Απο τα καλύτερα μεσαία Sport Touring που έχουν βγει.
Χαμηλά προσιτό... Μετά τις 5500-6000 όπως έπρεπε για τους 95 ίππους που έλεγε η εταιρία.

Ο συγκεκριμένος χρωματισμός μου αρέσει κι ας είναι το παλιότερο μοντέλο.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για την παρακάτω αγγελία. Φαίνεται ότι είναι ένα μηχανάκι σε πολύ καλή κατάσταση, το ερώτημα είναι αξίζει κάποιος να δώσει αυτό το ποσό για μια μοτοσυκλέτα 15ετίας άσχετα αν όντως είναι σαν καινούργιο?


Car.gr - Aprilia Tuono 1000 Factory '09
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για την παρακάτω αγγελία. Φαίνεται ότι είναι ένα μηχανάκι σε πολύ καλή κατάσταση, το ερώτημα είναι αξίζει κάποιος να δώσει αυτό το ποσό για μια μοτοσυκλέτα 15ετίας άσχετα αν όντως είναι σαν καινούργιο?


Car.gr - Aprilia Tuono 1000 Factory '09
το καταλάβαμε, καλοτάξιδο!
 

g1ann1s

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Kawasaki Versys 650
Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για την παρακάτω αγγελία. Φαίνεται ότι είναι ένα μηχανάκι σε πολύ καλή κατάσταση, το ερώτημα είναι αξίζει κάποιος να δώσει αυτό το ποσό για μια μοτοσυκλέτα 15ετίας άσχετα αν όντως είναι σαν καινούργιο?


Car.gr - Aprilia Tuono 1000 Factory '09
Σχετικό ειναι. Αν ειναι η μια που εχεις άχτι και θελεις να παντρευτεις ειναι σε καλη κατασταση κτλ κτλ αξιζει πιθανώς. Δεν μπήκα να δω ποσο εχουν τα υπόλοιπα. Φανταζομαι λιγο πιο κατω; Αν ειναι να μπεις σε ξεπέτα φάση, την παιρνω την πινω την δίνω θα εχεις μεγαλη χασούρα για να φυγει νομίζω. Ειναι μηχανη που την παντρεύεσαι . Επίσης με ολα αυτα τα μηχανάκια που εχουν παρει τα πανω τους πολυ νομίζω θα σκάσει μετα απο δυο τρια η φούσκα που θα πουλιούνται τα καινουρια τα τωρινά ως μεταχειρισμένα σε αυτεσ τις τιμεσ και θα εχουν σημαντική πτώση.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για την παρακάτω αγγελία. Φαίνεται ότι είναι ένα μηχανάκι σε πολύ καλή κατάσταση, το ερώτημα είναι αξίζει κάποιος να δώσει αυτό το ποσό για μια μοτοσυκλέτα 15ετίας άσχετα αν όντως είναι σαν καινούργιο?


Car.gr - Aprilia Tuono 1000 Factory '09
Πολλά τα λεφτά, ούτε για πλάκα
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για την παρακάτω αγγελία. Φαίνεται ότι είναι ένα μηχανάκι σε πολύ καλή κατάσταση, το ερώτημα είναι αξίζει κάποιος να δώσει αυτό το ποσό για μια μοτοσυκλέτα 15ετίας άσχετα αν όντως είναι σαν καινούργιο?


Car.gr - Aprilia Tuono 1000 Factory '09
Γιάννη, ζητάει πολλά. Εγώ δεν θα τα έδινα με τίποτα κι ας έχω καψούρα με τα Tuono και ειδικά με το συγκεκριμένο.

Από την άλλη, είναι μοναδικό το συγκεκριμένο οπότε αν σου πάει η καρδιά σου, δωσ' τα να σου φύγει ο καημός. Θα ξέρεις ότι αγόρασες υπερτιμημένα αυτό που θες.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για την παρακάτω αγγελία. Φαίνεται ότι είναι ένα μηχανάκι σε πολύ καλή κατάσταση, το ερώτημα είναι αξίζει κάποιος να δώσει αυτό το ποσό για μια μοτοσυκλέτα 15ετίας άσχετα αν όντως είναι σαν καινούργιο?


Car.gr - Aprilia Tuono 1000 Factory '09
Απο το 07 νομιζα οτι ειχαν abs
Δεν βλεπω να εχει. Ουτε καν.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Aldebaran Ειναι περιπου η φαση που περνάω και εγω.
Γενικοτερα κοιταω και εγω γυμνό σαν δεύτερο μηχανακι αλλα αφενός παρατηρώ οτι ειναι οι τιμες ιδιαίτερα τσιμπημένες.
Αφετέρου φοβαμαι οτι ειναι μια κατηγορία που την παντρεύεσαι, πλεον.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Απο το 07 νομιζα οτι ειχαν abs

Δεν βλεπω να εχει. Ουτε καν.
Δεν έβγαινε ποτέ με ABS κανένα 1000 V2.


Συμβαινει πολυ συχνα αυτο!!!
Συμβαίνει, εγώ δεν μπορώ να το κάνω με τίποτα.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Ήταν/είναι κρυφός πόθος αυτό το μηχανάκι, το συζητάω αρκετό διάστημα να το βάλω στο γκαράζ αλλά πάντα κάτι συνέβαινε και δεν γινόταν. Τελευταία συνηδητοποιησα ότι το μοντέλο που θέλω είναι το blue dream, αυτό δηλαδή της αγγελίας το οποίο νομίζω ότι είναι και το τελευταίο gen2 πριν βγουν τα V4.

 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Δεν θα το έλεγε ακριβό ! Ίσως ακριβό για δεύτερη ή για την χρήση που προορίζεται ένα γυμνό ( η οπια πια θα είναι ; Μια βόλτα έτσι στο τόσο ; )

Είναι του 9-10 πες οκ , η τιμή μπορεί να πέσει λίγο , φοράει Ohlins μπρος πίσω ( απτην μάνα του είναι η έξτρα ; )

είναι σε πένα κατάσταση και από χιλιόμετρα είναι καινούργιο . Οκ ποσό να έκανε ;;;;
Αντε κάνα χιλιάρικο παρακάτω ;;;
3-4 κάνουν κάτι β στρομ και κάτι tdm του 1821 και 9 χιλιάρικα κάνουν κάτι GS του 8-9 με 147272 χιλιόμετρα και 7κ κάνει ένα crf 300l
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom