Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Aldebaran Ειναι περιπου η φαση που περνάω και εγω.
Γενικοτερα κοιταω και εγω γυμνό σαν δεύτερο μηχανακι αλλα αφενός παρατηρώ οτι ειναι οι τιμες ιδιαίτερα τσιμπημένες.
Αφετέρου φοβαμαι οτι ειναι μια κατηγορία που την παντρεύεσαι, πλεον.
Ναι δυστυχώς. Βασικά οι τιμές είναι τσιμπημένες σχεδόν παντού, υπάρχουν βέβαια ευκαιρίες αν έχεις τη υπομονή.

Από την άλλη μια ζωη την έχουμε και κάθε λεπτό που περνάει καίγεται, ουσιαστικά είμαστε σε αντίστροφη μέτρηση.

'Αντε βγάλε άκρη...
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Ναι δυστυχώς. Βασικά οι τιμές είναι τσιμπημένες σχεδόν παντού, υπάρχουν βέβαια ευκαιρίες αν έχεις τη υπομονή.

Από την άλλη μια ζωη την έχουμε και κάθε λεπτό που περνάει καίγεται, ουσιαστικά είμαστε σε αντίστροφη μέτρηση.

'Αντε βγάλε άκρη...
Οι τιμές των μεταχειρισμένων Ελλάδα είναι λίγο στρεβλές. ΈΠειδη συνήθως ψάχνεις πολύ συγκεκριμένες εκδόσεις που παίζει Ελλάδα να υπάρχει ένα κομμάτι μόνο με τιμή αντίστοιχη, εγώ θα κοίταζα να βρω κάτι απεξω.
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Ναι δυστυχώς. Βασικά οι τιμές είναι τσιμπημένες σχεδόν παντού, υπάρχουν βέβαια ευκαιρίες αν έχεις τη υπομονή.

Από την άλλη μια ζωη την έχουμε και κάθε λεπτό που περνάει καίγεται, ουσιαστικά είμαστε σε αντίστροφη μέτρηση.

'Αντε βγάλε άκρη...
Τελευταια εχω αρχίσει να σκεφτομαι με τον τροπο που αναφέρεις και εχω κανει την ζωη μου πολυ πιο εύκολη.
Ενα απο τα δυο αποθημενα μου ειναι ενα κοκκινο γυμνό, που ξερω οτι λογικα δεν εχει καμμία χρησιμότητα αλλα όποτε το βλεπω στον δρομο το χαζευω σαν μικρο παιδι.

Τελευταια κοιταω πιο εντατικα και στην τελικη και αν χασω και ενα χρηματικό ποσο…δεν παει στο καλο. Απλα περιμενω να διευθετήσω κάποια σοβαρότερα θεματα και μετα βλεπουμε.(κατοικία)

Εδω παιζει μια μερα να ξυπνήσουμε και να πεφτουν πανω μας πυρηνικά χωρις να ξερουμε τον λογο.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Δεν θα το έλεγε ακριβό ! Ίσως ακριβό για δεύτερη ή για την χρήση που προορίζεται ένα γυμνό ( η οπια πια θα είναι ; Μια βόλτα έτσι στο τόσο ; )

Είναι του 9-10 πες οκ , η τιμή μπορεί να πέσει λίγο , φοράει Ohlins μπρος πίσω ( απτην μάνα του είναι η έξτρα ; )

είναι σε πένα κατάσταση και από χιλιόμετρα είναι καινούργιο . Οκ ποσό να έκανε ;;;;
Αντε κάνα χιλιάρικο παρακάτω ;;;
3-4 κάνουν κάτι β στρομ και κάτι tdm του 1821 και 9 χιλιάρικα κάνουν κάτι GS του 8-9 με 147272 χιλιόμετρα και 7κ κάνει ένα crf 300l
απτη μανα του φοραει τα χρυσα..ειναι και σχετικα σπανιο φακτορυ σε αυτο τον χρωματισμο..
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
απτη μανα του φοραει τα χρυσα..ειναι και σχετικα σπανιο φακτορυ σε αυτο τον χρωματισμο..
Τούμπανο ! Γενικά νομίζω παλιά όσο θυμάμαι αυτές οι εταιρίες απριλια κτλ είχαν τόπ περιφεριακα !
Αλλά το βλέπεις το μηχανάκι είναι κόσμημα ρε φίλε! Σαν να το φτιάξαν με μεράκι ! Ενώ τώρα μου φαίνεται είναι λίγο όλα τις σειράς που λέμε
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Τούμπανο ! Γενικά νομίζω παλιά όσο θυμάμαι αυτές οι εταιρίες απριλια κτλ είχαν τόπ περιφεριακα !
Αλλά το βλέπεις το μηχανάκι είναι κόσμημα ρε φίλε! Σαν να το φτιάξαν με μεράκι ! Ενώ τώρα μου φαίνεται είναι λίγο όλα τις σειράς που λέμε
το πακετο οδηγηση στο δρομο οντως ειναι κορυφαιο..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Δε μπορώ να βρω πόσο ηταν η τιμη καταλόγου όταν είχε κυκλοφορήσει το συγκεκριμένο μοντέλο.

Μανώλη πυξιδας990 θυμάσαι;
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Δε μπορώ να βρω πόσο ηταν η τιμη καταλόγου όταν είχε κυκλοφορήσει το συγκεκριμένο μοντέλο.

Μανώλη πυξιδας990 θυμάσαι;
Σε ξέχασα ρε συ, θα πάω σπίτι πιο μετά και θα βρω τον κατάλογο.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ταχύτατος, όχι αστεία!!! :ok:
μαγαζι ειμαι και η βιβλιοθηκη ειναι διπλα για διαβασμα και σκαλισμα οταν εχω κεφι... :cool:
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για την παρακάτω αγγελία. Φαίνεται ότι είναι ένα μηχανάκι σε πολύ καλή κατάσταση, το ερώτημα είναι αξίζει κάποιος να δώσει αυτό το ποσό για μια μοτοσυκλέτα 15ετίας άσχετα αν όντως είναι σαν καινούργιο?

Car.gr - Aprilia Tuono 1000 Factory '09
Αν είχα αρρώστια μια μοτοσυκλέτα και την έβρισκα με λίγα χιλιόμετρα σε πένα κατάσταση... μία λογική υπέρβαση θα την έκανα...
Πριν 5-6 χρόνια το κοίταγα το Aprilia Tuono όπως κοίταγα και το KTM Super Duke.
"Ινδιάνικα" μηχανάκια..


Το συγκεκριμένο εγώ ΔΕΝ θα το κοίταγα τώρα,όπως δεν θα το κοίταγα και τότε που με ενδιέφερε.
Έχει τα χιλιόμετρα που θέλω μα και τα εξτρά με 1-2 λεπτομέρειες που δείχνουν την χρήση που δεν θα ήθελα να έχει,οπότε γιατί να τα πληρώσω;
Εγώ όμως..

ΔΕΝ λέω ότι το δικό μου σκεπτικό είναι σωστό.Παραθέτω στον φίλο Γιάννη Aldebaran μια γνώμη ακόμα.
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Από σήμερα στις αίθουσες...
Τέσσερις χιλιάδες ευρώ
Για 600 23 ετών;
Για όνομα πια..
Απ' το στόμα μου το πήρες!!!!!!
Λίγα το δίνει...... :ha
Μόνο για γνωστες!!


:ha

Στο συγκεκριμένο επαινώ την εξαιρετική κατάσταση που το έχει ο ιδιοκτήτης.
Προσωπικά μέχρι 3.000 και κάτι ψιλά θα του τα έδινα αν ήμουν ζεστός για την κατηγορία.Μου αρέσει η μοτοσυκλέτα,ΞΕΡΩ τι θα έπαιρνα και θα έριχνα πολύ γέλιο στο δρόμο με πιο σύγχρονα στα ίδια η και παραπάνω κυβικά..

Χτυπάτε ρε... :p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Αν είχα αρρώστια μια μοτοσυκλέτα και την έβρισκα με λίγα χιλιόμετρα σε πένα κατάσταση... μία λογική υπέρβαση θα την έκανα...
Πριν 5-6 χρόνια το κοίταγα το Aprilia Tuono όπως κοίταγα και το KTM Super Duke.
"Ινδιάνικα" μηχανάκια..


Το συγκεκριμένο εγώ ΔΕΝ θα το κοίταγα τώρα,όπως δεν θα το κοίταγα και τότε που με ενδιέφερε.
Έχει τα χιλιόμετρα που θέλω μα και τα εξτρά με 1-2 λεπτομέρειες που δείχνουν την χρήση που δεν θα ήθελα να έχει,οπότε γιατί να τα πληρώσω;
Εγώ όμως..

ΔΕΝ λέω ότι το δικό μου σκεπτικό είναι σωστό.Παραθέτω στον φίλο Γιάννη Aldebaran μια γνώμη ακόμα.
Ποιες είναι οι λεπτομέρειες για την χρήση που δε θα ήθελες να έχει;
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αν είχα αρρώστια μια μοτοσυκλέτα και την έβρισκα με λίγα χιλιόμετρα σε πένα κατάσταση... μία λογική υπέρβαση θα την έκανα...
Πριν 5-6 χρόνια το κοίταγα το Aprilia Tuono όπως κοίταγα και το KTM Super Duke.
"Ινδιάνικα" μηχανάκια..


Το συγκεκριμένο εγώ ΔΕΝ θα το κοίταγα τώρα,όπως δεν θα το κοίταγα και τότε που με ενδιέφερε.
Έχει τα χιλιόμετρα που θέλω μα και τα εξτρά με 1-2 λεπτομέρειες που δείχνουν την χρήση που δεν θα ήθελα να έχει,οπότε γιατί να τα πληρώσω;
Εγώ όμως..

ΔΕΝ λέω ότι το δικό μου σκεπτικό είναι σωστό.Παραθέτω στον φίλο Γιάννη Aldebaran μια γνώμη ακόμα.
Τα 3/4 που λέει τα έχει απ' το εργοστάσιο..
Τα υπόλοιπα παίζεται να είναι για εφέ..
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Ποιες είναι οι λεπτομέρειες για την χρήση που δε θα ήθελες να έχει;
Θα ήθελα να μην είχε κόψει τη βάση για την πινακίδα... και να φόραγε επίσης πινακίδα.Του έκοβε τελική το "πακέτο";
Επίσης να μην είχε κατεβασμένες τις τιμονόπλακες...

Πιο "κοφτερό" το ήθελε;
Δεν έμπαινε το εργαλείο;:rolleyes:
Μετατόπισε βάρος μπροστά για να κρατιέται(αν κρατιόταν) κάτω;
Είναι κοντός;

Σιγουριά δεν υπάρχει για τίποτα.Ενδειξεις.
Μπορεί( ; ) να τον αδικώ..
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Θα ήθελα να μην είχε κόψει τη βάση για την πινακίδα... και να φόραγε επίσης πινακίδα.Του έκοβε τελική το "πακέτο";
Επίσης να μην είχε κατεβασμένες τις τιμονόπλακες...

Πιο "κοφτερό" το ήθελε;
Δεν έμπαινε το εργαλείο;:rolleyes:
Μετατόπισε βάρος μπροστά για να κρατιέται(αν κρατιόταν) κάτω;
Είναι κοντός;

Σιγουριά δεν υπάρχει για τίποτα.Ενδειξεις.
Μπορεί( ; ) να τον αδικώ..
Είναι αλλαγμένο το φτερό πίσω με tail tidy, πινακίδα έχει κανονικά αλλά δεν την έχει βάλει γιατί το μηχανάκι βρίσκεται σε ηλεκτρονική ακινησία.

Για τις τιμονοπλακες δεν ξέρω, προφανώς ήθελε να το κάνει πιο άμεσο στις άλλαγες διεύθυνσης. Γιατί αυτό να είναι μείον;
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Είναι αλλαγμένο το φτερό πίσω με tail tidy, πινακίδα έχει κανονικά αλλά δεν την έχει βάλει γιατί το μηχανάκι βρίσκεται σε ηλεκτρονική ακινησία.

Για τις τιμονοπλακες δεν ξέρω, προφανώς ήθελε να το κάνει πιο άμεσο στις άλλαγες διεύθυνσης. Γιατί αυτό να είναι μείον;
Γιατι μολις τις επαναφερεις στο αρχικο σημειο, θα εχουν σημαδια!!!!! :happy:




(Μου την βαρανε τα σημαδια στη μηχανη :muted:)
 
Top Bottom