Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ποιοτικά πάντως δεν στέκει πουθενά κοντά στο RS300/500. Είχα κάνει αρκετό ψάξιμο για την SWM πριν πάρω το 300αρι και τα σχόλια από χρήστες ανά τον κόσμο ήταν πολύ διαφορετικά για δυο μηχανάκια.
Μονο για το transalp το εφταμισο, οι γνωμες ειναι ιδιες ανα τον κοσμο!!!!!!!! :laugh:
Διαβαζετε κριτικες, και κανετε μετα του κεφαλιου σας!! :ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Αν και έχω διαβάσει κάποια fails στο Φουμπού για πε λεπτομέρειες από του φίλου σου.
Σαν κονσεπτ ήταν πολύ ωραίο το συγκεκριμένο μηχανάκι.
Είναι ωραίο κονσεπτ ισχύει. Νομίζω δεν είναι εργονομικά πολύ μελετημένο και θέλει ένα τεστ ντραιβ πρίν την αγορά. Αν δεν κουμπώσεις σε αυτο και σε ενοχλούν διαφορα χαζά ( το κλειδί, το σταντ, η σέλα) δύσκολα θα βρεις πολλά αφτερ για τα μέτρα σου.
Στα των προβλημάτων κυρίως κακή συναρμολόγησης θα πω εγώ : κακές επαφές σε φύσες και κονέκτορες (ecu, όργανο), ένας ανορθωτής, μια φλάτζα τρομπας βενζίνης.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι περισσότεροι έχουν τα 200 και τους λείπουν τα 16.000.. :rolleyes:
Μιλάμε για ένα μοντέλο που σε λίγους μήνες θα ξεπεράσει σε πωλήσεις το gs, οπότε δεν εχει θέμα με τα χρήματα (200-300 ευρώ) οποίος κοιτάει να αγοράσει ένα xr
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Μιλάμε για ένα μοντέλο που σε λίγους μήνες θα ξεπεράσει σε πωλήσεις το gs, οπότε δεν εχει θέμα με τα χρήματα (200-300 ευρώ) οποίος κοιτάει να αγοράσει ένα xr
Ναι,δεν λέω όχι.

Μιλώ όμως για τους υπόλοιπους που αδυνατούμε να αγγίξουμε..


:rolleyes:
 

WannabeADV

Μέλος
Περιοχή
Αιγάλεω-μαντρί και λίγο Πήλιο στις άδειες
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
F650 GS DAKAR
Εγώ σήμερα, μεταξύ άλλων βέβαια γιατί ειμαι σε αναζητηση δικύκλου, χαζεύω αυτό!
Εντάξει έχω χαζέψει και με την τιμή βέβαια, αλλά ο άνθρωπος φαίνεται ότι έχει πολύ μεράκι και έχει ρίξει και πολύ χρήμα!
Αυτό το μούτρο του τάταρου που είναι λες και έχει φάει τηγανιά πάντα μου άρεσε!
Δεν θα μπορούσε αυτό το όχημα να είναι το ιδανικό τραβελ εντουρο dual sport στη χώρα μας;
Μίζα, βασεισ, σχάρες, τεπόζιτο θηρίο, αυτονομία, καβάλα αρχοντική, ζελατινακι μπροστά.
Φαίνεται έτοιμο να κάνει διάσχιση Πίνδου!
ΥΓ Δεν έχω ττρ, δεν είχα ποτέ Yamaha, δεν είχα ποτε τζαπωνέζικο, δεν ξέρω τον ιδιοκτήτη. Αν ήταν στο μπατζετ μου το έπαιρνα άνετα, μιας και είναι στην κατηγορία των μηχανών που ψάχνω.
ΥΓ2 Ψάχνω για ΚΤΜ 640adv ιδανικά… (μαζοχας)
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Εγώ σήμερα, μεταξύ άλλων βέβαια γιατί ειμαι σε αναζητηση δικύκλου, χαζεύω αυτό!
Εντάξει έχω χαζέψει και με την τιμή βέβαια, αλλά ο άνθρωπος φαίνεται ότι έχει πολύ μεράκι και έχει ρίξει και πολύ χρήμα!
Αυτό το μούτρο του τάταρου που είναι λες και έχει φάει τηγανιά πάντα μου άρεσε!
Δεν θα μπορούσε αυτό το όχημα να είναι το ιδανικό τραβελ εντουρο dual sport στη χώρα μας;
Μίζα, βασεισ, σχάρες, τεπόζιτο θηρίο, αυτονομία, καβάλα αρχοντική, ζελατινακι μπροστά.
Φαίνεται έτοιμο να κάνει διάσχιση Πίνδου!
ΥΓ Δεν έχω ττρ, δεν είχα ποτέ Yamaha, δεν είχα ποτε τζαπωνέζικο, δεν ξέρω τον ιδιοκτήτη. Αν ήταν στο μπατζετ μου το έπαιρνα άνετα, μιας και είναι στην κατηγορία των μηχανών που ψάχνω.
ΥΓ2 Ψάχνω για ΚΤΜ 640adv ιδανικά… (μαζοχας)
με 1500 το επερνα!
 

WannabeADV

Μέλος
Περιοχή
Αιγάλεω-μαντρί και λίγο Πήλιο στις άδειες
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
F650 GS DAKAR
2000 ειναι πολλα ειναι ενα παλιό μηχανακι αρχαιο θα ελεγα! Αν ειναι ετσι WannabeADV παρε ενα xt 660 παει παντου .
Εξτάρα τίμια και παντοτινή!
Εννοείται ότι δεν συζητώ το ενδεχόμενο να αγοράσω το ΤΤR.
Βεβαια με 2.000 ίσως το σκεφτόμουν!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Πλέον 690 δεν παίρνεις ούτε με 5!
Άμα βρεις καλό 690 με 4.000 το παίρνω!
Μην έχεις μόνο το γνωστό side αγγελιών ως γνώμονα,άσε το τι θέλει ο κάθε ένας,τι πέρνει στην τελική"κοίτα";)
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
παπακι,ντουφεκι κ GS δεν πωλουνται...!!:oops:

εαν ακουν μερικοι να το ξανασκεφτουν...:secret:

αντε..γιατι ετοιμος ειμαι να παρω κ 3ο.....:cool:
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αγγελίες που χαζεύω είναι 1290R "ραντάρ εντίσιο", τα οποία κρατάνε τιμούλα, φαντάζομαι σε ένα-δυό μήνες που θα εμφανιστεί το μοντέλο 2024 εκτός διαρροών θα υπάρξει πτώση λόγω προσφοράς από αυτούς που τα αλλάζουν. Εκτός αν (διόλου απίθανο) πάθει ντουκάτι και η ΚαΤεΜ και η πενφέ με το 1300 της οπότε η αγορά θα πάει στο διάολο γενικότερα. Από την μία τα επιτόκια πάνε ψηλά, από την άλλη οι τιμές πάνε σε αστεία νούμερα, revival τα 80ς θέλαμε σε άλλους τομείς, ξέρω 'γω το αγνό χέβι μέταλ της εποχής, όχι σε αυτόν.
 
Top Bottom