Αγορά ΚΤΜ990 adventure

Capo1000

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος Ρονιωτης
Μοτό
Aprilia Caponord 1000 '07
Καμία γνώμη κανεις για bmw k1200r κανεις? η ειναι εκτος τοπικ;
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Καμία γνώμη κανεις για bmw k1200r κανεις? η ειναι εκτος τοπικ;
Πολυ ωραίο εργαλείο
Λίγη κάλυψη θα παλεύεις με τον αέρα
Αγαπάει τα κλειστά κομμάτια
167 αλογα
Δε καίει τίποτα
Μέχρι και το 2006 νομιζω εχει το προβληματικό abs αρα αν γινει αγορά μοντέλο μετα του 7
Συνήθη προβληματα μονο με την καμπάνα
Αυτα !!
 

Capo1000

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος Ρονιωτης
Μοτό
Aprilia Caponord 1000 '07
Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα και αυτο....οσο για τον αέρα εχω μεγαλο ειδικό βάρος χαχαχαχα.
Εχω βρει ενα φτηνό αρκετα του 2005 στα 3900 οποτε αν εχει καποιο θεμα θα μπορω να το Καλυψώ....δεν ξερω εχω πάθει ενα κοκο μπλόκο τον τελευταιο καιρό....δεν ξερω αν θελω να συνεχίσω σε mega on off η να γυρίσω σε naked δυνατό μηχανάκι ετσι για την αλλαγη.. Μηπως ειναι της ηλικίας? χαχαχαχ
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Το σκεφτομαι πολυ σοβαρα και αυτο....οσο για τον αέρα εχω μεγαλο ειδικό βάρος χαχαχαχα.
Εχω βρει ενα φτηνό αρκετα του 2005 στα 3900 οποτε αν εχει καποιο θεμα θα μπορω να το Καλυψώ....δεν ξερω εχω πάθει ενα κοκο μπλόκο τον τελευταιο καιρό....δεν ξερω αν θελω να συνεχίσω σε mega on off η να γυρίσω σε naked δυνατό μηχανάκι ετσι για την αλλαγη.. Μηπως ειναι της ηλικίας? χαχαχαχ
Μια βλάβη στο abs θα σου δημιουργήσει μέχρι να την λύσεις ενα έξοδο μέχρι 2000 ευρώ απο τις απόπειρες φταιξίματος μέχρι και την αγορά καινουργιου
Ενα δεύτερο που πρεπει να σκεφτείς ειναι οτι αυτα τα μηχανάκια δεν ειναι τοσο εμπορικά και θα δυσκολεύτης να το δώσεις ειδικά αν ειναι με το παλιό φρένο !!!
 

Capo1000

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος Ρονιωτης
Μοτό
Aprilia Caponord 1000 '07
Απο πλευρας εμπορικοτητας οκ....ουτε το capo ειναι εμπορικο ουτε ιδιαιτερα και τα ktm.... και γενικως αν θελεις κατι ιδιαιτερο συνηθως δεν ειναι εμπορικο...αν ηθελα εμπορικοτητα θα εμενα σε tdm, varkadero κλπ κλπ. Αυτο ομως με το αβς που ειπες με προβληματισε. Γνωριζα για πριβληματα στο σερβο και καποιες ανακλησεις που εκανε η bmw αλλα δεν περιμενα το αβς να ειναι τοσο ακριβο
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Απο πλευρας εμπορικοτητας οκ....ουτε το capo ειναι εμπορικο ουτε ιδιαιτερα και τα ktm.... και γενικως αν θελεις κατι ιδιαιτερο συνηθως δεν ειναι εμπορικο...αν ηθελα εμπορικοτητα θα εμενα σε tdm, varkadero κλπ κλπ.
Αν η Αprilia Hellas,ειχε καλο after sales support,στα μεγαλα OnOff,το Caponord(το παλιο...)θα ηταν κυριαρχος σε αγορα,πωλησεις και δυνατοτητες...Σαν μοτοσυκλετα το ΑΞΙΖΕΙ και το μπορει αλλά σαν υποστηριξη...κλαφτα!
Τα εχω ξαναγραψει πολλακις στο παρελθον...αλλά ακομα και 10 χρονια μετα απο το τοτε,Keep Walking...:rolleyes:
 

Capo1000

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος Ρονιωτης
Μοτό
Aprilia Caponord 1000 '07
Συμφωνώ...πρεπει να το παρει καποιος που να το αγαπάει και να ξερει τι αξίζει...ο ανταγωνισμός της εποχής του δεν πιανει μια μπροστα του με εξαίρεση τα KTM λογω αλητείας και τα gs λογω μάρκας....μην παρεξηγηθείτε οι έχοντες bmw ...xaxaxxa
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Παντως οπως βλεπεις ολα δείχνουν να κρατησεις το καπο !!!!!!!
 

Capo1000

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος Ρονιωτης
Μοτό
Aprilia Caponord 1000 '07
Παντως οπως βλεπεις ολα δείχνουν να κρατησεις το καπο !!!!!!!
Ειναι νωρις ακομα....μετα τους 4 μήνες θα αρχίσω να ανησυχώ....το πολυ πολυ να του βαλω εντόσθια απο tuono να τελειώνω ....χαχαχαχ
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ειναι νωρις ακομα....μετα τους 4 μήνες θα αρχίσω να ανησυχώ....το πολυ πολυ να του βαλω εντόσθια απο tuono να τελειώνω ....χαχαχαχ
Εσυ κάποιον μου θυμίζεις ......!!!!!!!!!
 
Reactions: yns

Capo1000

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος Ρονιωτης
Μοτό
Aprilia Caponord 1000 '07
Εχει ο μηχανικός μου ενα πρότζεκτ καπό με πολλα απο tuono μεσα γυρω στα 130hp δεν ειν κακο....
 
Top Bottom