Αγορά εξοπλισμού

trav

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος, Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Αύριο θα πάω από εκεί γιατί γιορτάζει ο ιδιοκτήτης. Αν θέλεις πάρε με τηλ για να σου βγάλω φώτο και να σου στείλω ότι θέλεις

Στάλθηκε από το SM-G900FD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φιλε Κωστα σε ευχαριστω πολυ. Με ενδιαφερουν τα εξης προιοντα:
1. http://www.e-racing.gr/anavatis/mpoufan/dainese-teren-h2out.html
2. http://www.e-racing.gr/anavatis/kranos/arai-viper-tour-x-3-diamond-black.html

αλλά θέλω να περάσω την πεμπτη από ενα καταστημα εδω στην αθήνα να δοκιμάσω τα προιόντα για να βρω το μεγεθος μου σωστα για να μην το βρω απο size charts και δεν μου κατσουν καλα. και παλι ευχαριστω.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Συγνώμη κιόλας....αλλά...αυτές οι τιμές δεν είναι προσφορές...μην τρελαθούμε κιόλας.
Τα μονόχρωμα Arai Viper Tour-X 3 τα βρίσκω στην Αθήνα 360 € .
Και το σάϊτ των "προσφορών" που αναφέρθηκε ,τα έχει 620 € αρχική τιμή κ 589 με την έκπτωση.
W.T.F.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ουπςςςς....ΣΟΡΡΥ....δεν έχω φάτσομπούκ ,κ δεν έβλεπα την ανακοίνωση του 50%.
Αμα το'χει στα 310 € ,είναι σούπερ τιμή !!!
 

trav

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος, Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Γιατί εγώ αμφιβάλλω λίγο για αυτό; Μπορεί κάποιος να μας το επιβεβαιώσει;
Φιλε παντελη πηρα εγω τηλεφωνο και μου το ειπε καθαρα ο ανθρωπος οτι ισχυει 50% σε ολα τα προιοντα εκτος απο μερικα αξεσουαρ (ζελατινες και κατι αλλα που μου ειπε) και επισης ο κωστας ειπε οτι αυριο θα ειναι εκει και θα στειλει φωτογραφιες. Απο εκει και περα τι να πω...
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Φιλε παντελη πηρα εγω τηλεφωνο και μου το ειπε καθαρα ο ανθρωπος οτι ισχυει 50% σε ολα τα προιοντα εκτος απο μερικα αξεσουαρ (ζελατινες και κατι αλλα που μου ειπε) και επισης ο κωστας ειπε οτι αυριο θα ειναι εκει και θα στειλει φωτογραφιες. Απο εκει και περα τι να πω...
Ισχύει δηλαδή και αυτό που έγραψα πιο κάτω; Αυτό κατάλαβες;
να ρωτήσω κάτι?
δηλαδή αυτό
http://www.e-racing.gr/anavatis/kranos/shoei-hornet-adv-seeker.html
θα το έχει 310 ευρώ αύριο?
Θα ψωνίσω και εγώ χωρίς να θέλω... Θα πάρω ένα τηλ αύριο.
 

trav

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος, Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Ισχύει δηλαδή και αυτό που έγραψα πιο κάτω; Αυτό κατάλαβες;


Θα ψωνίσω και εγώ χωρίς να θέλω... Θα πάρω ένα τηλ αύριο.
ναι φιλε δημητρη αν δεν αλλαξει κατι ο καταστηματαρχης και το εχει στοκ αυτο που θες και στη προκειμενη το κρανος θα το παρεις στα 310 ευρώ:)
 

Kosta12gs

Μέλος
Περιοχή
Σταυρούπολη
Όνομα
Κωστας
Μοτό
R 1200 GS
Τα είχαμε ζήσει αυτά και σε παλιότερο φόρουμ. Ο ένας δε διάβασε σωστά, ο άλλος ξέρει κάτι άλλο και εμείς που πήγαμε από εκεί προσπαθούμε να εξηγήσουμε ότι όταν ένα κατάστημα βγάζει τα προϊόντα στο 50% και το δημοσιεύει κάποιος από το φόρουμ μάλλον το έχει τσεκάρει. Τέλος πάντων. ...
Επειδή τρεις μέρες τώρα έγινε κόλαση στο μαγαζί και δε ξέρω τι έχει μείνει και σε ποιο μέγεθος , θα πάρω ένα τηλ να σου πω. Από ότι έμαθα όλα τα δημοφιλή large έχουν πεθάνει

Στάλθηκε από το SM-G900FD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

la veloce

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
theoharis
Μοτό
Multistrada 1200s
Αν ενδιαφέρεσαι άμεσα για εξοπλισμό, θα σου πρότεινα να μη χάσεις αυτό

https://m.facebook.com/RacingMarket/

Στάλθηκε από το SM-G900FD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κώστα μετά από την ενημέρωση που είχα από το ποσταρισμα σου έκανα και εγώ τα ψώνια μου!!!! Νάσαι καλά!!!!
 

trav

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος, Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Επανέρχομαι. δυστηχως δεν βρηκα τα νουμερα μου στη προσφορα που μας εστειλε ο κωστας. προχτες εβαλα στο κεφαλι μου το arai και το agv και η ποιοτική διαφορα που ένοιωσα αλλα και ο τροπος που αγκαλιαζε το κεφαλι μου το ενα κρανος σε σχεση με το αλλο ειναι αρκετα μεγαλη. το arai μου αρεσε παρα πολυ και μαλλον θα το παρω παρα τα 500 ευρώ που εχει το x4 ομως. να σημειωσω οτι δεν εχω δοκιμασει και το shoei που θεωρειτε στην ιδια κατηγορια με το arai
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
...,μόλις Μίλησα στο τηλ..δυστυχώς δεν ισχύει ακόμα το 50%..αλλά το συζητάει για κάτι καλύτερο.το Nordcap dakar όμως παντελόνι που με ενδιαφερει,εξαντλήθηκε...το φελεκι μου!!!
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
...,μόλις Μίλησα στο τηλ..δυστυχώς δεν ισχύει ακόμα το 50%..αλλά το συζητάει για κάτι καλύτερο.το Nordcap dakar όμως παντελόνι που με ενδιαφερει,εξαντλήθηκε...το φελεκι μου!!!
www.motorshop.gr
 

kverop

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
BMW C650GT 2014
Αν ο φίλος είναι απο Θεσσαλονίκη το κατάστημα του motorshop είναι το MotoMarket στην Κ. Καραμανλή.
Αν βρει κάτι εκεί ας μου στείλει ένα πμ. Ίσως να μπορέσω να τον βοηθήσω να πάρει κάποια έκπτωση.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Επικοινωνησα με motomarket αθηνας και μου ειπαν κανουν εκπτωσεις και το διαθετουν στα 109ε, περιπου δηλαδη 10% εκπτωση αφου ολη τη χρονια το δινουν περιπου 120ε.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
και μολις τωρα με motomarket θεσνικης το οποιο το δινει με 30% εκπτωση στα 90ε αλλα δυστυχως δε στελνει.
 

kverop

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
BMW C650GT 2014
και μολις τωρα με motomarket θεσνικης το οποιο το δινει με 30% εκπτωση στα 90ε αλλα δυστυχως δε στελνει.
Φίλε μου αν έχεις βρει αυτό που θέλεις στο μοτομαρκετ θεσσαλονίκης, μπορούμε να κανονίσουμε και να σου το στείλω εγώ.
 
Top Bottom