Αγορά εξοπλισμού

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
δεν κανει αποστολη το καταστημα με αντικαταβολη. μονο το ιντερνετικο καταστημα των motomarket δηλαδη το motorshop.gr
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Μπορείς να πληρώσεις εσύ την μεταφορική για να πάει, να στο αγοράσει και να στο φέρει.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Δε νομίζω να το κανουν τσαμπα αυτό.αν χρεώνουν την κίνηση της αγοράς ,τα μεταφορικά όπως επίσης και την αντικαταβολη καλύτερα μετά να πάρω απευθείας από Αθήνα το revit dakar και όχι το nordcap.Αλλά δε θα χρειαστεί τίποτα από τα παραπάνω,κατά 90% θα αγοραστεί από το μοτομαρκετ Αθήνας.
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Δε νομίζω να το κανουν τσαμπα αυτό.αν χρεώνουν την κίνηση της αγοράς ,τα μεταφορικά όπως επίσης και την αντικαταβολη καλύτερα μετά να πάρω απευθείας από Αθήνα το revit dakar και όχι το nordcap.Αλλά δε θα χρειαστεί τίποτα από τα παραπάνω,κατά 90% θα αγοραστεί από το μοτομαρκετ Αθήνας.
Νομίζω 9 ευρώ είναι το πακέτο. Μη ξεχνάμε ότι είναι κουριερ.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Τελικά αγοράστηκε από μότομαρκετ Αθήνας με 30% έκπτωση στα 90ε.Βρέθηκα σε διλημμα όμως γιατί είχε και το Acerbis adventure με 40% έκπτωση στα 90ε και αυτό...
Ευχαριστω όσους θέλησαν να βοηθησουν
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250

Kosta12gs

Μέλος
Περιοχή
Σταυρούπολη
Όνομα
Κωστας
Μοτό
R 1200 GS
Δεν έχω πάει κ εγώ τελευταία, αλλά για να ξαναβγαζει σίγουρα δε θα δώσει σουβαδες

Στάλθηκε από το SM-G900FD μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator

lmb990

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΛΑΜΠΡΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
ρε παιδια το μαγαζι εχει σελιδα στο ιντερνετ η μονο facebook??
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Αν κατάλαβα καλά είναι αυτό: http://www.e-racing.gr/
Αυτό είναι, αλλά δεν ξέρω αν χρειάζεται φυσική παρουσία ή μπορεί κάποιος να αγοράσει διαδικτυακά...
 
Top Bottom