Αγορά KTM 950

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Να μην το σκέφτεται....Η αγγελία γράφει 03 , το κοστούμι είναι από 06 και το μοτέρ από duke 990 ....
Βαμμένο είναι ..άγγελε εγώ του τα λέω ..αλλά δεν με ακούει
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βαμμένο είναι ..άγγελε εγώ του τα λέω ..αλλά δεν με ακούει
Έχεις λοιπόν έτοιμη την απάντησή σου. Αφού δεν σε ακούει του λες καλοτάξιδο το μοτέρ του 990 δεν είναι καθόλου κακή μόντα εάν έχει γίνει σωστά και τέλος πάντων αν χαλάσει ανοίγετε μία μπύρα και κλαίτε παρεούλα εσύ δηλαδή όχι και τόσο πολύ
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Έχεις λοιπόν έτοιμη την απάντησή σου. Αφού δεν σε ακούει του λες καλοτάξιδο το μοτέρ του 990 δεν είναι καθόλου κακή μόντα εάν έχει γίνει σωστά και τέλος πάντων αν χαλάσει ανοίγετε μία μπύρα και κλαίτε παρεούλα εσύ δηλαδή όχι και τόσο πολύ
Εμπιστεύομαι το μαγαζί που το πουλάει,ο Χάρης είναι ωραίος τύπος...απ' κει και πέρα πιστεύω ότι είναι ανταλλαγή με κάνα ,norden..
Ποντάρισμα μεγάλο το 990 μοτέρ απ' sd λύνει πολλά θέματα που είχαν τα 3αρια 950αρια..

Για να δούμε..αν το ξέρει κανένας φίλος
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Το μαγαζί που το πουλάει νομίζω πως είναι σοβαρό, οπότε θεωρώ ότι και η μετατροπή θα είναι σωστή. Δεν βλέπω τον λόγο δηλαδή να μην το κάνει, αν δεν έχει θέμα με το να μην έιναι original κτλ.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Το μαγαζί που το πουλάει νομίζω πως είναι σοβαρό, οπότε θεωρώ ότι και η μετατροπή θα είναι σωστή. Δεν βλέπω τον λόγο δηλαδή να μην το κάνει, αν δεν έχει θέμα με το να μην έιναι original κτλ.
Θέμα όντως δεν έχει..
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Εγώ θα έκανα πρόταση στον αμιρου να μου το πουλήσει και μετά θα χάζευα το θέμα ( μετά το 950 τι?)
δοκιμές γονάτων σε νορντεν κ τα λοιπά , να μην βαριόμαστε ποτέ εδώ μέσα .
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ θα έκανα πρόταση στον αμιρου να μου το πουλήσει και μετά θα χάζευα το θέμα ( μετά το 950 τι?)
δοκιμές γονάτων σε νορντεν κ τα λοιπά , να μην βαριόμαστε ποτέ εδώ μέσα .
Δεν έχω ηθική αναστολή να δώσω το 950 αν βρω κάτι εξίσου καλό στο δρόμο και πολύ πιο άνετο.


Σήμερα έχω ένα δράμα γιατί πήρα το XR και το νιώθω ξένο σώμα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν έχω ηθική αναστολή να δώσω το 950 αν βρω κάτι εξίσου καλό στο δρόμο και πολύ πιο άνετο.


Σήμερα έχω ένα δράμα γιατί πήρα το XR και το νιώθω ξένο σώμα.
Ναι ρε .... Ποιο xr?
Καλύτερη η φραπαδιερα
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
πάντως και εγω ερωτοτροπώ με αυτή την μετατροπή εδω και καιρό. το μοτέρ μου δεν έχει κάτι, πέραν απο το οτι είναι στα 95 ψόφια hp.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Δεν έχω ηθική αναστολή να δώσω το 950 αν βρω κάτι εξίσου καλό στο δρόμο και πολύ πιο άνετο.


Σήμερα έχω ένα δράμα γιατί πήρα το XR και το νιώθω ξένο σώμα.
Ktm 1290r :) να πάρω εγώ Tenere να του πίνω το αίμα (και ας έχει 48.5 άλογα τροχό)
Είναι λίγα ε?:thumbsdown:
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Ktm 1290r :) να πάρω εγώ Tenere να του πίνω το αίμα (και ας έχει 48.5 άλογα τροχό)
Είναι λίγα ε?:thumbsdown:
Να μην του δώσεις βόλτα όμως πριν την αγοροπωλησία να τσεκάρει τα γόνατα γιατί ήταν κάθετος και συμφώνησε μαζί σου στο άλλο ποστ. Χαχαχα

Ωπ μπέρδεψα τα νικναμε, σε αλλου φίλου το ποστ αναφέρομαι.. (το χουζούρι ισχύει) (edit)
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Να μην του δώσεις βόλτα όμως πριν την αγοροπωλησία να τσεκάρει τα γόνατα γιατί ήταν κάθετος και συμφώνησε μαζί σου στο άλλο ποστ. Χαχαχα

Ωπ μπέρδεψα τα νικναμε, σε αλλου φίλου το ποστ αναφέρομαι.. (το χουζούρι ισχύει) (edit)
του amyroukai του το δίνω το δικό μου για τεστ ράιντ. Έχει πρόσωπο :p
 
Top Bottom