Αθήνα – Ορμένιο ... ένα παπί δρόμος ...

Stowaway

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
BMW R1150GS '02
Ξεκινησα πριν λιγες ωρες να διαβαζω ενα ταξιδιωτικο...Υπεροχο ταξιδιωτικο!
Εξυπνο και ¨κοφτερο" χιουμορ, αυτοσαρκασμος που για μενα ειναι δειγμα ανθρωπου
που εχει περασει τον εαυτο του απο κρισαρα μονος του και εχει ερθει σε επαφη και αρμονια με τα φαντασματα του,
λεπτομερεια στην περιγραφη σε ολα τα επιπεδα...
Μετα απο λιγη ωρα ειδα παραπονο που εγινε θυμος...Δημιουργικος...
Το λαστιχο σου φιλε μου καλε, δεν ηταν τυχαιο που τα παιξε στο τελος
και δεν εφταιγε το συρματακι.
Ηταν που λιγους λιγους μας επαιρνες μαζι σου, τον καθενα μας για τον δικο του λογο!
Και απο οτι ειδα δεν ειμασταν και λιγοι!
Ε ποσο να αντεξει κι αυτο!

Σε ευχαριστουμε πολυ και για τη βολτα αλλα κυριως για τις σκεψεις και το θυμο σου!!! :hailbig::friendship:
 

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
Ξεκινησα πριν λιγες ωρες να διαβαζω ενα ταξιδιωτικο...Υπεροχο ταξιδιωτικο!
Εξυπνο και ¨κοφτερο" χιουμορ, αυτοσαρκασμος που για μενα ειναι δειγμα ανθρωπου
που εχει περασει τον εαυτο του απο κρισαρα μονος του και εχει ερθει σε επαφη και αρμονια με τα φαντασματα του,
λεπτομερεια στην περιγραφη σε ολα τα επιπεδα...
Μετα απο λιγη ωρα ειδα παραπονο που εγινε θυμος...Δημιουργικος...
Το λαστιχο σου φιλε μου καλε, δεν ηταν τυχαιο που τα παιξε στο τελος
και δεν εφταιγε το συρματακι.
Ηταν που λιγους λιγους μας επαιρνες μαζι σου, τον καθενα μας για τον δικο του λογο!
Και απο οτι ειδα δεν ειμασταν και λιγοι!
Ε ποσο να αντεξει κι αυτο!

Σε ευχαριστουμε πολυ και για τη βολτα αλλα κυριως για τις σκεψεις και το θυμο σου!!! :hailbig::friendship:

Σε ευχαριστώ Stowaway για τα καλά σου λόγια ! .... στο επόμενο θα βάλω σκληρότερο λάστιχο ... ίσως λίγο χωμάτινο. Ο πάπιος γύρισε σχετικά καθαρός ... και λίγο μου κακοφάνηκε ... ;)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Από τα λίγα ταξιδιωτικά σε αυτό το "φωτογραφικό" (έτσι το λέγαμε 2,5 χρόνια πριν όταν το σχεδιάζαμε) φόρουμ που σχεδόν δεν έδινα σημασία στις φωτογραφίες. Όχι πως δεν είναι όμορφες, κάθε άλλο, απλά τέτοιες περιγραφές ανακατέμενες με αυτή την εξωτερίκευση σκέψεων και συναισθημάτων είχα πραγματικά πολύ καιρό να ζήσω.
Φίλε Βρασίδα σε ευχαριστώ.
 

Vrasidas

Μέλος
Όνομα
Βρασίδας
Μοτό
CBR 1000RR
Από τα λίγα ταξιδιωτικά σε αυτό το "φωτογραφικό" (έτσι το λέγαμε 2,5 χρόνια πριν όταν το σχεδιάζαμε) φόρουμ που σχεδόν δεν έδινα σημασία στις φωτογραφίες. Όχι πως δεν είναι όμορφες, κάθε άλλο, απλά τέτοιες περιγραφές ανακατέμενες με αυτή την εξωτερίκευση σκέψεων και συναισθημάτων είχα πραγματικά πολύ καιρό να ζήσω.
Φίλε Βρασίδα σε ευχαριστώ.
Εγώ σε ευχαριστώ yns ... και για τον χρόνο που αφιέρωσες και για τα καλά σου λόγια . Να είμαστε όλοι καλά να γράφουμε χιλιόμετρα ... και κάνα ταξιδιωτικό για ψυχοθεραπεία ... :friendship:
 
Top Bottom