Αναζητηση στολής για χωματινες ανησυχιες

gsmaniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
R1200adv-NX 650-HRC Gandhi!!
Κομμένο τένοντα... Χωρίς να πέσει??.
Κάποιο άλλο θέμα είχε ο ανθρωπας.

#skliros_kariolis (geez996)

φλαφυ μπόι...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
1190 "Παπαχρόνης"
Υπερβολή το βρίσκω.
Τι φόραγε? Σαγιονάρα 1-4 διχάλα?
Τη Hawaiana δεν θα την ξαναπιασεις στο στομα σου.... τη Hawaiana.

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Για να μην ανοιγω καινουριο θεμα ρε παιδες, εμπειρια απο μποτες Thor Βlitz εχει κανεις? Μπορει να μου πει καποιος αν το νο. 11 τους κανει για 45.5-46 ποδαρ σε αθλητικομποτακι φαση, γιατι διαβαζω οτι γενικα ενω στο μηκος ειναι οκ, ειναι στενες στο πλατος της πατουσας.

Αν δεν κανω λαθος ο tc-drift εδινε ενα ζευγαρι τετοιες 45.5 νουμερο, αν μπορεις να μου επιβεβαιωσεις οτι ηταν νο.11 (λεει ισοδυναμο με 45.5) σε thor και σε τι νουμερο κανονικο παπουτσι που φορας αντιστοιχουν?

tc-drift

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
LC4 640
F800GS
Για να μην ανοιγω καινουριο θεμα ρε παιδες, εμπειρια απο μποτες Thor Βlitz εχει κανεις? Μπορει να μου πει καποιος αν το νο. 11 τους κανει για 45.5-46 ποδαρ σε αθλητικομποτακι φαση, γιατι διαβαζω οτι γενικα ενω στο μηκος ειναι οκ, ειναι στενες στο πλατος της πατουσας.

Αν δεν κανω λαθος ο tc-drift εδινε ενα ζευγαρι τετοιες 45.5 νουμερο, αν μπορεις να μου επιβεβαιωσεις οτι ηταν νο.11 (λεει ισοδυναμο με 45.5) σε thor και σε τι νουμερο κανονικο παπουτσι που φορας αντιστοιχουν?
Όπως το λες είναι. 45.5 είχα αυτές τις μπότες και φοράω 44 κανονικό παπούτσι αντε και 45 αθλητικό.

Top Bottom