Αναμένοντας την Αφρικάνα μου!

kyo

Μέλος
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Όνομα
κωστας
Μοτό
honda c 90
transalp 600
σκορδα γιωργη πανεμορφη.Καθεται αμεριμνη η καυμενη που να ξερει τι θα τραβηξει απο τα χερακια σου:yrk:
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
τι εκανες ρε αγορι μου....αυτα ειναι καλοταξιδη ...κ προσοχη που αφηνεις το κρανος......αααα και γρασακι στο πλαϊνο σταντ ετσι....
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Ηρθε το περασμενο Σαββατο σε κουτες, σημερα την "στησανε" και περασα στα γρηγορα να της ριξω μια πρωτη ματια.







Θα ειναι ετοιμη για παραδοση (νουμερο, κεντρικο σταντ / παροχη ρευματος) την Τεταρτη αλλα θα την βγαλω στο δρομο στη 1 Μαρτιου για να παρει πινακιδα 2017 - εξ'αλλου θα ειμαι away λογω δουλειας για 2 απο τις 4 βδομαδες του Φλεβαρη. Ελπιζω να με ανταμειψει σε βαθος χρονου, θα δειξει.

Εχω παραγγειλει προς το παρον τα εξης αξεσουαρ. Motech Kobra χουφτες (μαυρες), Motech μαρσπιε, Motech επεκταση της βασης του πλαϊνου σταντ, Motech alurack για πισω, Kaoko cruise control. Χρειαζομαι ακομη γραναζι πισω 1 δοντι μεγαλυτερο (JT 43αρι), καγκελα (μαλλον Outback Motortek), Kriega καλυματα τσιμουχων πηρουνιου, tankbag της Touratech και βαλιτσες/καγκελα (μαλλον Givi Trekker Outback). Επισης θ'αλλαξω το καλυμα της σελας σε μαυρο δυο τονων στο MotoK. Θαχει δουλιτσα μεχρι να το φερω στα μετρα μου και δυστυχως αυτο τον καιρο πνιγομαι στη δουλεια + καποια αλλα θεματα. Το ταξιδι στο Μαροκο μαλλον θα αναβληθει γι'αργοτερα αλλα καπου μακρια ισως παω το Πασχα για να την "εγκαινιασω" καταλληλα :cool:

Σου ευχομαι να την χαρεις οσο γινεται!! Καλοταξιδη η κουκλαρα! Κανε πρωτη αλλαγη λαδιων και φυγε Μαροκο...Θα ειναι το ταξιδι της ζωης σου με το νεο Africa να μην σταματαει πουθενα...:stm:
Σε μια συζητηση που ειχα με φιλο που την ειχε ενα μηνα μου ελεγε οτι " τα καταπινει ολα" !! χαχα..:yew:
Και που σαι... Περιμενουμε εντυπωσεις αναλυτικα...:secret:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αρχισε να αγοράζεις από τώρα τσάϊ, να χεις να κερνάς :yew:

Κούκλα είναι η ρουφιάνα...
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Ηρθε το περασμενο Σαββατο σε κουτες, σημερα την "στησανε" και περασα στα γρηγορα να της ριξω μια πρωτη ματια.







Θα ειναι ετοιμη για παραδοση (νουμερο, κεντρικο σταντ / παροχη ρευματος) την Τεταρτη αλλα θα την βγαλω στο δρομο στη 1 Μαρτιου για να παρει πινακιδα 2017 - εξ'αλλου θα ειμαι away λογω δουλειας για 2 απο τις 4 βδομαδες του Φλεβαρη. Ελπιζω να με ανταμειψει σε βαθος χρονου, θα δειξει.

Εχω παραγγειλει προς το παρον τα εξης αξεσουαρ. Motech Kobra χουφτες (μαυρες), Motech μαρσπιε, Motech επεκταση της βασης του πλαϊνου σταντ, Motech alurack για πισω, Kaoko cruise control. Χρειαζομαι ακομη γραναζι πισω 1 δοντι μεγαλυτερο (JT 43αρι), καγκελα (μαλλον Outback Motortek), Kriega καλυματα τσιμουχων πηρουνιου, tankbag της Touratech και βαλιτσες/καγκελα (μαλλον Givi Trekker Outback). Επισης θ'αλλαξω το καλυμα της σελας σε μαυρο δυο τονων στο MotoK. Θαχει δουλιτσα μεχρι να το φερω στα μετρα μου και δυστυχως αυτο τον καιρο πνιγομαι στη δουλεια + καποια αλλα θεματα. Το ταξιδι στο Μαροκο μαλλον θα αναβληθει γι'αργοτερα αλλα καπου μακρια ισως παω το Πασχα για να την "εγκαινιασω" καταλληλα :cool:


χαιρομαι με την χαρα σου φιλαρακι. Καλα ομορφα και ονειρεμενα χλμ να εχεις. Μετα το Μαροκο πρπει να πατησει Βαλκανια ετσι;
 
Top Bottom