Αναμένοντας την Αφρικάνα μου!

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Καλοτάξιδη και καλολάσπωτη Γιώργο,να την χαρείς στο έπακρο εύχομαι με πολλά ασφαλή χλμ,πανέμορφη είναι η κοπέλα:friendship::brs:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλοταξιδη Γιωργο, να την χαρεις. Κουκλα ειναι.
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
καλορίζικο, καλοτάξιδο, καλολασποτο, και όλα καλά να είναι γενικά !!! κουκλί μπράβο ;)
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Καλοταξιδη η κούκλα! Ένα μήνα μόνο μάτι και πασπάτεμα ; εσύ είσαι εγκρατής τύπος :D
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Ηρθε το περασμενο Σαββατο σε κουτες, σημερα την "στησανε" και περασα στα γρηγορα να της ριξω μια πρωτη ματια.







Θα ειναι ετοιμη για παραδοση (νουμερο, κεντρικο σταντ / παροχη ρευματος) την Τεταρτη αλλα θα την βγαλω στο δρομο στη 1 Μαρτιου για να παρει πινακιδα 2017 - εξ'αλλου θα ειμαι away λογω δουλειας για 2 απο τις 4 βδομαδες του Φλεβαρη. Ελπιζω να με ανταμειψει σε βαθος χρονου, θα δειξει.

Εχω παραγγειλει προς το παρον τα εξης αξεσουαρ. Motech Kobra χουφτες (μαυρες), Motech μαρσπιε, Motech επεκταση της βασης του πλαϊνου σταντ, Motech alurack για πισω, Kaoko cruise control. Χρειαζομαι ακομη γραναζι πισω 1 δοντι μεγαλυτερο (JT 43αρι), καγκελα (μαλλον Outback Motortek), Kriega καλυματα τσιμουχων πηρουνιου, tankbag της Touratech και βαλιτσες/καγκελα (μαλλον Givi Trekker Outback). Επισης θ'αλλαξω το καλυμα της σελας σε μαυρο δυο τονων στο MotoK. Θαχει δουλιτσα μεχρι να το φερω στα μετρα μου και δυστυχως αυτο τον καιρο πνιγομαι στη δουλεια + καποια αλλα θεματα. Το ταξιδι στο Μαροκο μαλλον θα αναβληθει γι'αργοτερα αλλα καπου μακρια ισως παω το Πασχα για να την "εγκαινιασω" καταλληλα :cool:

Με το καλό στα χέρια σου για πολλά και όρθια χιλιόμετρα !!!
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Το Μαροκο ποτε δεν εμοιαζε τοσο κοντα ρε Γιωργη!!!!!!καλοταξιδη και καλολασπωτη θα συμφωνησω με τους υπολοιπους ότι πηρες το καλυτερο χρωμα:jp:jp:jp:jp
 

Χρήστος

Μέλος
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
Aprilia Tuono factory - sym vf185
Καλορίζικο, καλοτάξιδο, καλολάσπωτο, καλο-παντιλίκωτο και γενικά καλό!!

Πολύ όμορφο είναι το άτιμο. Να μην ξεχάσεις να προσθέσεις στα απαραίτητα αξεσουάρ ματόχαντρα!!!!!

:stm::stm:
 
Top Bottom