Αυτά παθαίνεις, άμα κάνεις παρέα με αναποφάσιστους...

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καταλαβαίνεις πως αυτό που συμβαίνει είναι απλά η απόσταση και η έλλειψη... (καλώς ή κακώς)

Έχεις ένα ζηλευτό οπλοστάσιο αυτή τη στιγμή. Ένα tracer δρομίσιο τέλειο, ένα 990 ταξιδευτή χωμάτινο τέλειο και ένα 640 παιχνίδι.

Το μόνο που σου χρειάζεται πραγματικά είναι χρόνος για εσένα, λίγο υπομονή!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καταλαβαίνεις πως αυτό που συμβαίνει είναι απλά η απόσταση και η έλλειψη... (καλώς ή κακώς)

Έχεις ένα ζηλευτό οπλοστάσιο αυτή τη στιγμή. Ένα tracer δρομίσιο τέλειο, ένα 990 ταξιδευτή χωμάτινο τέλειο και ένα 640 παιχνίδι.

Το μόνο που σου χρειάζεται πραγματικά είναι χρόνος για εσένα, λίγο υπομονή!!
Εντάξει, τρία μηχανάκια είναι πλεονασμός ρε Βαγγέλη...
Αφου και με τα δύο θα τα βγάλω τα γούστα μου και με το παραπάνω.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Γιαννο...αν μπεις στη διαδικασια αυτη....σιγουρα θα σπρωξεις χρημα...ειτε για την αποκτηση αλλου ..ειτε για να φερεις στα μετρα σου το καινουργιο..!!!!
Αφου δεν θελεις να δωσεις χρημα....κρατα τα γαματα μηχανακια σου.....κανεις ολα τα γουστα με αυτα....τα χιλιομετρα θα μειραζονται μεταξυ τους.....δεν θα σου ζητανε πολλα...!!!!!
Τωρα θα μου πεις...πως θα περασει ο καιρος στο καραβι χωρις αυτα ;;......δεν ξερω....καποιο αλλο χομπι θα εχεις......αθλητικα ;....γυναικες ;....χαρτια ;..ηλεκτονικα ;....σκεψου κατι αλλο βρε παιδι μου κ ασε τις μηχανες στην ησυχια τους......χαχαχα !!!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Εντάξει, τρία μηχανάκια είναι πλεονασμός ρε Βαγγέλη...
Αφου και με τα δύο θα τα βγάλω τα γούστα μου και με το παραπάνω.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
:secret:
αυτή η σιγουριά ότι θα βρεις 3 μηχανάκια πίσω στον σταύλο σου.... εντυπωσιακό!!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
μη βρει κανένα ηλεκτρικό πατίνι μόνο....
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ζωντανευω το νήμα γιατί αρχίζω και γλυκοκοιτάζω το T700 και φλερτάρω έντονα με την ιδέα να έχω 2 καινούργια μηχανάκια στον σταυλο.

Το μόνο που με στοπαρει σχετικά με το Τ7, είναι το γεγονός ότι για την χρήση που θέλω εγώ να του κάνω, δεν βρισκω σημαντικό προτέρημα έναντι του 640.
Δηλαδή για ονοφαδικα ταξίδια και μονοήμερες/πολυήμερες χωμάτινες με ενίοτε τεχνικο χώμα για τα δικά μου δεδομενα, δεν ξέρω πόσο καλή ιδέα είναι να θυσιάσω την χωμάτινη διασκέδαση που δίνει το 640 έναντι της ασφάλτινης άνεσης που θα δώσει το Τ7, φαινομενικά πάντα στο ίδιο ταξίδι απάνω στις ίδιες διαδρομές και συνθήκες.

Το Tracer αποφάσισα (λέμε τώρα) να μην το δώσω γιατί μου έχει λείψει η οδική του συμπεριφορά γενικά, ομολογώ πιο πολύ από το 990. Καθόμουν προχθές και έβλεπα φωτογραφίες από τα δύο αυτά μηχανάκια και το αίσθημα της οδηγικής χαρμάνας, ήταν πιο έντονο στο Tracer. Άσε που είναι καινούργιο ρε φίλε... ειναι σα μπιμπελό, δε μου πάει η καρδιά να το δώσω.

Αυτά βέβαια λέω τώρα, στις 14:12 ώρα τοπική, με ώρα ζώνης GMT+8.
Αύριο δεν ξέρω τι θα συμβεί.

Επίσεις έχετε το κάθε δικαίωμα να μου πείτε "δε μας χέζεις ρε Νταλάρα, μας έχεις ζαλίσει τα π@πάρια"

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιατί βρε πουλάκι μου μπαίνεις σε τέτοιες σκέψεις...?
Σταύλος χωρίς KTM...?
Και τι θα κάνεις τις Τριτο-Τεταρτες που θα έχεις ελεύθερο χρόνο με δύο τζαπάνια στο γκαράζ που δεν θα χρειάζονται να τσεκάρεις τίποτα...?
Θα βγαίνω βόλτες θα μου πεις...
Οκ...
Όταν ο καιρός μαμιέται να σε δω πως θα περνάς την ώρα δίχως να σου ζητάνε να τους βάζεις χέρι... ;) :fun
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις 1 κτμ 990. Ωραίο και θα τα κάνεις όλα. Τώρα δεν ξέρω αν χαλάει. Θα μας πούνε εδώ οι γνώστες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις 1 κτμ 990. Ωραίο και θα τα κάνεις όλα. Τώρα δεν ξέρω αν χαλάει. Θα μας πούνε εδώ οι γνώστες.
2o??

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ζωντανευω το νήμα γιατί αρχίζω και γλυκοκοιτάζω το T700 και φλερτάρω έντονα με την ιδέα να έχω 2 καινούργια μηχανάκια στον σταυλο.

Το μόνο που με στοπαρει σχετικά με το Τ7, είναι το γεγονός ότι για την χρήση που θέλω εγώ να του κάνω, δεν βρισκω σημαντικό προτέρημα έναντι του 640.
Δηλαδή για ονοφαδικα ταξίδια και μονοήμερες/πολυήμερες χωμάτινες με ενίοτε τεχνικο χώμα για τα δικά μου δεδομενα, δεν ξέρω πόσο καλή ιδέα είναι να θυσιάσω την χωμάτινη διασκέδαση που δίνει το 640 έναντι της ασφάλτινης άνεσης που θα δώσει το Τ7, φαινομενικά πάντα στο ίδιο ταξίδι απάνω στις ίδιες διαδρομές και συνθήκες.

Το Tracer αποφάσισα (λέμε τώρα) να μην το δώσω γιατί μου έχει λείψει η οδική του συμπεριφορά γενικά, ομολογώ πιο πολύ από το 990. Καθόμουν προχθές και έβλεπα φωτογραφίες από τα δύο αυτά μηχανάκια και το αίσθημα της οδηγικής χαρμάνας, ήταν πιο έντονο στο Tracer. Άσε που είναι καινούργιο ρε φίλε... ειναι σα μπιμπελό, δε μου πάει η καρδιά να το δώσω.

Αυτά βέβαια λέω τώρα, στις 14:12 ώρα τοπική, με ώρα ζώνης GMT+8.
Αύριο δεν ξέρω τι θα συμβεί.

Επίσεις έχετε το κάθε δικαίωμα να μου πείτε "δε μας χέζεις ρε Νταλάρα, μας έχεις ζαλίσει τα π@πάρια"

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ψιτ ....:secret: κάπταιν...

Εδώ είσαι...
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις 1 κτμ 990. Ωραίο και θα τα κάνεις όλα. Τώρα δεν ξέρω αν χαλάει. Θα μας πούνε εδώ οι γνώστες.
και αλλο ???
δεν του φτανει το ενα ????

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εντάξει, τρία μηχανάκια είναι πλεονασμός ρε Βαγγέλη...
Αφου και με τα δύο θα τα βγάλω τα γούστα μου και με το παραπάνω.

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Δηλαδή κάτσε θες να κάνεις τα 3..2???

Ωραια πουλά το 990 και κράτα το 640.

Κι εγώ ένα 640 έχω και ένα Tiger. Θα κοπανιομαστε στην άσφαλτο με τα 3κυλινδρα, θα κοπανιομαστε στο χώμα με τα 640 και θα κάνουμε και παρέα στον δρόμο της επιστροφής με τα 640 να συζητάμε τι κρέμες να βάλουμε να επανέλθουν τα κωλομερια..!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Αλήτες μαλιάδες, δίνω λύση στον άνθρωπο και αμέσως να με στείλετε.
Εσύ Λευτέρη που γελάς, 1 θα σου πω, φτιάξε προίκα :fun:fun:fun:fun
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δηλαδή κάτσε θες να κάνεις τα 3..2???

Ωραια πουλά το 990 και κράτα το 640.

Κι εγώ ένα 640 έχω και ένα Tiger. Θα κοπανιομαστε στην άσφαλτο με τα 3κυλινδρα, θα κοπανιομαστε στο χώμα με τα 640 και θα κάνουμε και παρέα στον δρόμο της επιστροφής με τα 640 να συζητάμε τι κρέμες να βάλουμε να επανέλθουν τα κωλομερια..!!
Χαχαχα τις ίδιες σκέψεις κάνουμε

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιαννο...αν μπεις στη διαδικασια αυτη....σιγουρα θα σπρωξεις χρημα...ειτε για την αποκτηση αλλου ..ειτε για να φερεις στα μετρα σου το καινουργιο..!!!!
Αφου δεν θελεις να δωσεις χρημα....κρατα τα γαματα μηχανακια σου.....κανεις ολα τα γουστα με αυτα....τα χιλιομετρα θα μειραζονται μεταξυ τους.....δεν θα σου ζητανε πολλα...!!!!!
Τωρα θα μου πεις...πως θα περασει ο καιρος στο καραβι χωρις αυτα ;;......δεν ξερω....καποιο αλλο χομπι θα εχεις......αθλητικα ;....γυναικες ;....χαρτια ;..ηλεκτονικα ;....σκεψου κατι αλλο βρε παιδι μου κ ασε τις μηχανες στην ησυχια τους......χαχαχα !!!!!
Πάνε αυτά Πετράν... τα έκανα παλιά στο Τέξας.
Τώρα παντρεύτηκα, χαχαχα..

Μου φαίνεται θα το ρίξω στα ξύδια και στα ναρκωτικά με εσάς που έχω μπλέξει....

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Πάνε αυτά Πετράν... τα έκανα παλιά στο Τέξας.
Τώρα παντρεύτηκα, χαχαχα..

Μου φαίνεται θα το ρίξω στα ξύδια και στα ναρκωτικά με εσάς που έχω μπλέξει....

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρώτα τον.......ξέρεις ποιόν :p να σε ξεμπερδέψει και να σε βάλει στο δρόμο της αποφασιστικότητας
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αλήτες μαλιάδες, δίνω λύση στον άνθρωπο και αμέσως να με στείλετε.
Εσύ Λευτέρη που γελάς, 1 θα σου πω, φτιάξε προίκα :fun:fun:fun:fun
Εγω προσπαθω να σου βρω μηχανάκι και αρπαζεσαι.
Φερε τους γαμπρους και θα κανω δωρο στον πεθερουλη μου την Paneuropean για να γλυτωσει το car
!!!!
 
Top Bottom