ΑdvtrOFFy 2023...the ADVstory

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
πόσο πιο ωραίο θα ήταν να υπήρχε fixed μεγεθος των φωτογραφιών ανά πόστ.
Χάνεται η ουσία μιας φωτογραφίας όταν πρέπει να σκρολάρεις την σελ για να την δεις όλη.

σε κάθε περίπτωση μπαίνω και χαζέυω φώτο απο το πρωί. ζήλεψα

:ok:
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Το πόσο καλά πέρασαμε το τσιμεντωσα όταν είδα ότι έβγαλα συνολικά 16 φώτο και οι δέκα ήταν την Πέμπτη και την Παρασκευή πριν έρθει ο κόσμος.

Πάντα εισουν με κάποιον ή κάποιους να πεις μια κουβέντα, μια κοτσανα, να γελάσεις, η να κάνεις μια σοβαρή συζήτηση, (απ αυτές που κρατάνε δύο λεπτά πριν ξαναρχίσει ο χαβαλές).

Το σημείο της κατασκήνωσης ήταν ιδανικό, το προσωπικό ευγενικό, και με τον καιρό πιάσαμε το Τζόκερ αφού έβρεξε παντού γύρω γύρω, εκτός από το καμπινγκ μέχρι την Κυριακή το απόγευμα.

Αυτο όντως πήγε καλά.

Και του χρόνου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgopro

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
KTM 640 Adv. 1999
Αγόρια χαίρομαι που περάσατε υπέροχα έστω και στο ξερό γήπεδο του Φωστήρα.
Πολύς λαός και πέρασα τις φωτό δις μπας και πετύχω τον καγκουροπαπού
ώσπου είδα το SINISALO. Η ανάγκη να φύγω ήταν τόσο ξαφνική που δεν
πρόλαβα ούτε να ενημερώσω. Αντε και στα επόμενα με περισσότερους.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Τι να πρωτοπεί κανείς για αυτήν την διοργάνωση που πλεον έχει γίνει θεσμός...Προσωπικά έχοντας ακολουθήσει όλα τα τροφυ από το 2017, με εξαίρεση το περσινό, είχα οργανώσει τα πάντα ώστε να μην προκύψει το οτιδήποτε θα μου στερουσε την δυνατότητα να παραβρεθώ...Ολα ήταν άψογα οργανωμένα...Το μέρος απίστευτο και οι διαδρομές μαγικές...Χάρηκα γιατί είδα παλιούς φίλους αλλά γνώρισα και καινούργιους...Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους που δαπανησαν πολύ χρόνο και χρήμα αλλά και κάνανε μεγάλο κόπο για να ευχαριστηθουμε εμείς αυτό το event...Και του χρόνου να είμαστε καλά...Ανεβάζω μερικές φωτογραφίες από την εκινηση και την πρώτη μέρα...Ευτυχώς είχαμε κάποια εφόδια μαζί και αντέξαμε μεχρι το βραδυνο φαγητο...


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Μερικές φωτο από την πρώτη μέρα...Η μωβ ομαδα αποτελούμενη μόνο από 5 μέλη, εμενα τον ilias.ali τον spiderbob τον Νίκο και τον Θωμά από την Αρτα έδεσε ωραία, ήταν ευέλικτη και πολυ δυναμική...


Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Στο τέλος της πρώτης ημέρας στάση για συμπαράσταση.
Ο Ηλίας είχε λάστιχο κ κλασικά 2 δούλευαν κ οι υπόλοιποι κοιτούσαμε.






Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ημέρα 2.
Η βροχή που δεν μας έπιασε την πρώτη ημέρα έχει φτιάξει το ιδανικό τερέν κ έχει μπει το κερασάκι για την δεύτερη .

Ο jimmatas κ κάποιο άλλο πρόσωπο έκαναν το κοτόπουλο ενώ ο Νικόλας N-gin76 κ οι υπόλοιποι πέρασαν μέσα.






jimmatas






Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
mitsosdom με το Ντόμινο του.
Δημήτρης κ αυτός.
Κοντεψα να γυρίζω κ εγώ όταν άκουγα Δημήτρη.



Κώστας Turtle με το τίμιο ξύλο.
Ήρεμη δύναμη.
Χάρηκα που τα ξανά είπαμε μετά από καιρό φίλε.






Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Γυρίσαμε και οι τελευταίοι... πρώτη φορά σε troffy, πολυ ώραια εμπειρία - event, ωραίες διαδρομές καλοσχεδιασμενες, ωραιος κόσμος και παρέες ενα πολυ γεμάτο τριήμερο, ενα μεγάλο μπράβο κ ευχαριστώ σε όσους το οργανωσαν και δαπανησαν χρόνο κ χρημα ωστε να είναι ολα όπως πρέπει κ να περάσουμε ολοι τέλεια ... Αντε και στο επόμενο.... Μερικές φωτο κ από μένα αν και δεν κατάφερα να βγαλω πολλές... Παρασκευή, αναχώρηση, όσοι ξεκινήσαμε από Σταθμό 14, πρωί για να κατεβουμε χωματινα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ο γέροντας μας είχε στήσει καρτέρι νωρίτερα για φωτό.
Η σειρά μου τώρα.
XR Maniac με τον Γκάντι του.


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Για ξεκινα γιατί όλο μπλα μπλα είμαστε και θέλουμε εικόνα, πυρ και κίνηση
Και τους ελιγμούς ανασχέσεως εισερχομένων των σχηματισμών επι του πεδίου, καθώς και συνδυασμούς εκτελέσεως των συγκροτημάτων υπερκερωτικών ελιγμών επι των αντικειμενικών στόχων.
Όλα τα θέλουμε όλα.
 
Top Bottom